Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Από χθες το βράδυ άρχισε και σε μένα το πρόβλημα. Αυτό εδώ εμφανίζεται πολύ ταχτικά, σε διάφορες λειτουργίες, όταν θέλω να συνδεθώ, όταν κάνω ανανέωση, όταν θέλω να δω ένα δημοσιευμένο μήνυμα όταν θέλω να ανοίξω τον πίνακα έλεγχου….



Database error The MyCat Community database has encountered a problem. Please try the following:
  • Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
  • Open the www.mycat.gr home page, then try to open another page.
  • Click the Back button to try another link.
The www.mycat.gr forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.
We apologise for any inconvenience.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εμενα αρχισε απο χτες το μεσημερι.... Ειναι αδυνατον να γραψω η να διαβασω αν τελικα μπω. Πρεπει να κανω 100 προσπαθειες.
Michelle αφηνομαι σε εσενα. Δεν καταλαβα τιποτα απο οσα αναφερεις. Το διαβασμα προηγειται σαφως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πάει, το σύστημα χάλασε.

Δεν κάνει και αποσύνδεση, θα κλείσω χωρίς αποσύνδεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Όντως υπάρχει μεγάλο πρόβλημα, κι εμένα μου έχει σπάσει τα νεύρα. Άντε με το καλό να μετακομίσουμε σε μεγαλύτερο 'σπίτι'. Με την στέρηση θα τα καταφέρουμε! Είμαστε δυνατές, θα αντέξουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδια ΄θα έχει στρώσει μεχριτη Παρασκεύη να βρεθώ με καμια σας στην Αθηνα μιας και θα ειμαι επάνω;;;;
Αλλιώς πώς θα συννενοηθούμε;;;
:hmm: :hmm: :hmm:
Οσες ενδεχεται να μπορειτε για καμια συναντηση, επικοινωνείστε με μέιλ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Και εμενα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Νομιζα ότι ηταν πρόβλημα της δικής μου σύνδεσης...
Στερητικό σύνδρομο θα πάθουμε...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Απορω πως μπορειτε και γραφετε!
Ειναι πολυ εκνευριστικο αυτο που κανει σημερα!!!!:mad:

Καντε κατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
αμαν αμα δεν μπορω να μπαινω θα με πιασει καταθλιψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ουτε να απαντησω δε μπορω σε μηνυμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
πω πω! θα μας γίνει συνήθεια το "μπρος -πισω" στην καταχώρηση απάντησης και το refresh!!!! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Χάλια, χάλια και σήμερα :down: :(
Άντε, να γίνει η μετακόμιση να βρούμε την υγειά μας! Μισέλ, αν χρειάζεται, πες μας να βάλουμε κι εμείς ένα χεράκι στο κουβάλημα!! ;) :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Απορεία μετά απο κάποια στιγμή που έχω ελαχιστοποιημένο το στέκι με πετάει έξω και ξαναβάζω κωδικό να μπώ, υπάρχει τρόπος να μην με πετάει έξω; έρχοντε πελάτες και κάπου στα 5 λεπτά με αναγκάζει να ξαναβάλω κωδικό:)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
Απορεία μετά απο κάποια στιγμή που έχω ελαχιστοποιημένο το στέκι με πετάει έξω και ξαναβάζω κωδικό να μπώ, υπάρχει τρόπος να μην με πετάει έξω; έρχοντε πελάτες και κάπου στα 5 λεπτά με αναγκάζει να ξαναβάλω κωδικό:)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)
Αν έχεις Firefox:
Εργαλεία > Επιλογές και κάνεις check, το κουτάκι Αποδοχή cookies από σελίδα & Διατήρηση: Μέχρι να λήξουν. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν έχεις Firefox:
Εργαλεία > Επιλογές και κάνεις check, το κουτάκι Αποδοχή cookies από σελίδα & Διατήρηση: Μέχρι να λήξουν. :)

-petros

Στον εξπλόρερ εκεί συνήθος έχω πρόβλημα:)

Σε ευχαριστώ πάρα πολλύ πάντος:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και να μπαίνεις έχοντας επιλέξει πρώτα το "αυτόματη σύνδεση". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα, αυτο με τα πμ ηταν απλα ΤΕΛΕΙΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
θελω να διαγραψω φωτο απο την γκαλερη γιατι δεν μπορω παλοια μπορουσα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
θελω να διαγραψω φωτο απο την γκαλερη γιατι δεν μπορω παλοια μπορουσα:hmm:
Bug του συστήματος. :)
Μέχρι να διορθωθεί, στείλε μου ποιες θέλεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top