Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ρε παιδιά επειδή είμαι καινούρια και άσχετη ας έχει κάποιος την ευγενή καλοσύνη να μου λύσει και εμένα μια απορία...αν θές να αρχίσεις ένα θέμα...πώς το κάνεις?

Πας σε όποια κατηγορία θες να εντάξεις το θέμα σου πχ. Πολιτισμός θεματική ενότητα Τέχνες, καλό θα ήταν να κάνεις μια αναζήτηση (αρχική σελίδα του e-steki πάνω δεξιά)με λέξεις κλειδιά αν ήδη παίζει το θέμα που θες να ανοίξεις....κι αν δεν παίζει επιλέγεις το πλαίσιο που λέει Νέα συζήτηση
Το πατάς βάζεις το τίτλο και σαν πρώτο post προϊδεάζεις τους υπόλοιπους χρήστες για το τι είναι το θέμα και πάνω σε τι αναφέρεται.....
Καλή επιτυχία;)

Γεια σας,παιδιά να σας ρωτήσω πώς μπορώ να ανεβάσω ένα βίντεο; ευχαριστώ ( ρωτάω εδώ γιατι δεν έχω που να ρωτήσω :/ )
Πώς μπορώ να προσθέσω εικόνες και video στα μηνύματά μου;
και μπορείς να δεις κι εδώ περισσότερα στη Βοήθεια https://www.e-steki.gr/faq.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όχι ακριβώς. :redface:

Από το link του video κρατάμε το κομμάτι μετά το v=, για παράδειγμα από το link https://www.youtube.com/watch?v=8HW8MbrLQ3M ανάμεσα στον κώδικα του θα μπει το 8HW8MbrLQ3M.

Δηλαδή έτσι:
HTML:
[youtube]8HW8MbrLQ3M[/youtube]

Και θα εμφανίζεται έτσι. :)



Τα θέματα της βοήθειας υπάρχουν συγκεντρωμένα εδώ.
Well,εγώ όποτε ποστάρω βίντεο από youtube,όλο το βάζω μέσα και δεν έχω παρατηρήσει πρόβλημα.Το ίδιο εμφανίζεται.Υπάρχει διαφορά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λειτουργεί και με τους δύο τρόπους...;)
Οκ,απλώς ρώτησα αν υπάρχει λόγος να μπεις στον κόπο να σβήσεις το μισό λινκ και να βάλεις μόνο το υπόλοιπο μέσα στο πλαίσιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Οκ,απλώς ρώτησα αν υπάρχει λόγος να μπεις στον κόπο να σβήσεις το μισό λινκ και να βάλεις μόνο το υπόλοιπο μέσα στο πλαίσιο:P

Απλά κάποιες φορές δεν λειτουργεί με τον πρώτο τρόπο (ολόκληρο το λινκ), ενώ με τον δεύτερο λειτουργεί πάντα και δεν έχει και καμία ιδιαίτερη δυσκολία, οπότε πολλοί (εμού συμπεριλαμβανομένου) προτιμούν να το κάνουν με αυτόν τον τρόπο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί και από κάποιον άλλο αλλά θέλω να αναφερθώ στο θέμα των πλευρικών διαφημίσεων. Το να βάλεις κάποιες διαφημίσεις σε συγκεκριμένα σημεία με κάποιον υπερσύνδεσμο στην πηγή τους να το καταλάβω. Αλλά εκτός αυτών να μετατρέψεις και όλο το μπλε κομμάτι σε όλο το εύρος της σελίδας στο ίδιο λινκ με τη διαφήμιση όχι. Και δεν καταλαβαίνω και τι σκοπό υπηρετεί, στοχεύετε στο να τα πατάμε καταλάθος; Το λέω επειδή την έχω πατήσει πολλές φορές έτσι και από ένα σημείο και μετά καταντά εκνευριστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εχω ενα προβλημα με το chat!!
Oταν μπαινω για πρωτη φορα,γραφει κανονικα το μηνυμα που θελω να γραψω και το δημοσιευει αλλα την δευτερη που θελω να απαντησω και να συνεχισω μια συζητηση δεν το δημοσιευει καν!!
Γιατι συμβαινει αυτο;:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
μηπως φταιει η συνδεση σου στο ιντερνετ;γιατι εμεις δεν εχουμε τετοιο προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
μηπως φταιει η συνδεση σου στο ιντερνετ;γιατι εμεις δεν εχουμε τετοιο προβλημα.

Δεν ξερω...:(δηλ.τι εννοεις;σαν τι μπορει να φταιει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Δεν ξερω...:(δηλ.τι εννοεις;σαν τι μπορει να φταιει;

να μην εχεις γρηγορη ταχυτητα και να σε αποσυνδεει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
να μην εχεις γρηγορη ταχυτητα και να σε αποσυνδεει.

αν δεν ειχε γρηγορη συνδεση και ηταν τρομερα αργει θα της εβγαζε σφαλμα request timeout
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
να μην εχεις γρηγορη ταχυτητα και να σε αποσυνδεει.

Αα δεν ξερω...ισως!Μα τι γκαντεμια εινα αυτη;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
αν δεν ειχε γρηγορη συνδεση και ηταν τρομερα αργει θα της εβγαζε σφαλμα request timeout

εμενα παντως που εχω πολυ αργο ιντερνετ πολλες φορες δε μου βγαζει αυτο,αλλα με αποσυνδεει με το που παω να γραψω.γι αυτο και το πα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εχω ενα προβλημα με το chat!!
Oταν μπαινω για πρωτη φορα,γραφει κανονικα το μηνυμα που θελω να γραψω και το δημοσιευει αλλα την δευτερη που θελω να απαντησω και να συνεχισω μια συζητηση δεν το δημοσιευει καν!!
Γιατι συμβαινει αυτο;:(:(
Τι browser έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Με τον Internet Explorer υπάρχει το πρόβλημα αυτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Όταν μπάινω σ αυτό το θέμα με πηγαίνει κατευθείαν στην αρχική του you tube χωρίς να κάνω τίποτα.
Αν δηλ τώρα πατήσω το λινκ θα με πάει στο θέμα και μετά κατευθείαν στο you tube.Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Όταν μπάινω σ αυτό το θέμα με πηγαίνει κατευθείαν στην αρχική του you tube χωρίς να κάνω τίποτα.
Αν δηλ τώρα πατήσω το λινκ θα με πάει στο θέμα και μετά κατευθείαν στο you tube.Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;

μου το εκανε και εμενα αυτο παλαιοτερα ο google chrome.κανε απεγκατασταση το προγραμμα και ξαναβαλε το(ειχα κανει και ενα update τοτε αλλα τπτ δεν αλλαξε).Αν βαριεσαι να τα κανεις ολα αυτα,πολυ απλα κατεβασε αλλον btrowser...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Όταν μπάινω σ αυτό το θέμα με πηγαίνει κατευθείαν στην αρχική του you tube χωρίς να κάνω τίποτα.
Αν δηλ τώρα πατήσω το λινκ θα με πάει στο θέμα και μετά κατευθείαν στο you tube.Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;
Το πρόβλημα με το youtube διορθώθηκε....δες κι εδώ!
στο θέμα Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;
και συγκεκριμένα αυτό το μήνυμα
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=2914363&postcount=180
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Πως μπορω να δω τα μηνυματα που εχω γραψει στο ischool?? Παω στα μηνυματα μου αλλα μου βγαζει μονο απο το στεκι και chat n fun.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top