Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Πως μπορω να δω τα μηνυματα που εχω γραψει στο ischool?? Παω στα μηνυματα μου αλλα μου βγαζει μονο απο το στεκι και chat n fun.

Αν γράφεις στην κατηγορία chat&fun ή και εφηβικά θέματα [αν δεν κάνω λάθος] του ischool,δεν εμφανίζονται. Σε όλες τις άλλες κατηγορίες κανονικά. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μου βγαζει τωρα τελευταια(κυριως στο esteki κατι κουτακια στα μισα θεματα.Οταν παταω refresh αλλα τα βγαζει αλλα παλι οχι γενικα κανει οτι θελει,τις πταίει;;(χρησιμοποιω google chrome)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΧΕΛΠ.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • fffff.png
    fffff.png
    26.7 KB · Εμφανίσεις: 102

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
μου βγαζει τωρα τελευταια(κυριως στο esteki κατι κουτακια στα μισα θεματα.Οταν παταω refresh αλλα τα βγαζει αλλα παλι οχι γενικα κανει οτι θελει,τις πταίει;;(χρησιμοποιω google chrome)
Μπορείς να δώσεις link;
Αν και το καλύτερο θα ήταν να ανεβάσεις ένα screenshot. Δεν μπόρεσα να αναπαράγω το πρόβλημα.
Έχεις Chrome;
Αν ναι πήγαινε εδώ "chrome://settings/fonts"
και στο encoding βάλε utf8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχεις Chrome;
Αν ναι πήγαινε εδώ "chrome://settings/fonts"
και στο encoding βάλε utf8

Αααα! Μπράβο, έφτιαξε!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Μπορείς να δώσεις link;
ελα λυθηκε μονο του το προβλημα,αν ξαναεμφανηστει θα επανερθω...
Αν και το καλύτερο θα ήταν να ανεβάσεις ένα screenshot. Δεν μπόρεσα να αναπαράγω το πρόβλημα.
ναι εχεις δικιο μλκ μου δεν το σκεφτηκα,την επομενη φορα θα εχω screenshot ;)

thanx anyway:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πωωωω ρε Πάνο, τώρα βγάζει το περιεχόμενο των quotes έτσι με περίεργα γράμματα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πωωωω ρε Πάνο, τώρα βγάζει το περιεχόμενο των quotes έτσι με περίεργα γράμματα. :/:
Δεν μπορώ να αναπαράγω το πρόβλημα. Μάλιστα σε δυο chrome. Ίσως φταίει κάτι με τις γραμματοσειρές σου. Θα προσπαθήσω να το ερευνήσω το συντομότερο δυνατόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δεν μπορώ να αναπαράγω το πρόβλημα. Μάλιστα σε δυο chrome. Ίσως φταίει κάτι με τις γραμματοσειρές σου. Θα προσπαθήσω να το ερευνήσω το συντομότερο δυνατόν.

Πρινσες τι ακριβώς; γιατι εμένα δε γινεται κάτι

ααα δεν παίνρει emoticons :P πατάω να μπουν και δεν μπαινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πρινσες τι ακριβώς; γιατι εμένα δε γινεται κάτι

ααα δεν παίνρει emoticons :P πατάω να μπουν και δεν μπαινουν
Σε τι browser; Τι έκδοση; Και έχεις ανοιχτή την javascript;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στο track of the day, οταν επισυναπτω γιουτιουμπ βιντεο, με πεταει στη σελίδα του. Οκ εχω βρει εναν τροπο να μην το κανει, αλλα ειναι καποιο θεμα του στεκιου ή ετσι θαναι γενικα;
Παντως το τσατ εν φαν εστρωσε! Καλη χρονιά ειπαμε? Καλη χρονιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν μπορώ να αναπαράγω το πρόβλημα. Μάλιστα σε δυο chrome. Ίσως φταίει κάτι με τις γραμματοσειρές σου. Θα προσπαθήσω να το ερευνήσω το συντομότερο δυνατόν.

Its ok. Έφτιαξε από μόνο του. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σε τι browser; Τι έκδοση; Και έχεις ανοιχτή την javascript;
Εμένα μου συμβαίνει όταν εμφανίζω τα "περισσότερα emoticon". Πατάω πάνω τους και δεν εμφανίζονται στο μήνυμά μου (Firefox 9.0.1 με ενεργοποιημένη javascript).

Στον Internet Explorer 9 δεν αντιμετωπίζω αυτό το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Σε τι browser; Τι έκδοση; Και έχεις ανοιχτή την javascript;

Σε τι browser; Τι έκδοση; Και έχεις ανοιχτή την javascript;

Google Chrome νεοτερη εκδοση (16.0.912.63) η javascript ειναι ενεργοποιημένη.
Φτιάχτηκε από μονο του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παιδιά θα μπορούσατε σας παρακαλώ πολύ να μου πείτε πως να δημιουργήσω ένα νέο θέμα μόνη μου?
Πρέπει να χω στραβομάρα γιατί δεν το βλέπω.
Σας ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά θα μπορούσατε σας παρακαλώ πολύ να μου πείτε πως να δημιουργήσω ένα νέο θέμα μόνη μου?
Πρέπει να χω στραβομάρα γιατί δεν το βλέπω.
Σας ευχαριστώ πολύ!
Μπαινεις στην κατηγορια στην οποια θελεις να δημιουργησεις θεμα π.χ υγιεια-ιατρικη και πανω πανω γραφει νεα συζητηση το πατας και συμπληρωνεις αυτα που σου ζηταει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ίσως βοηθήσουν τα παρακάτω screenshot

Κανονική όψη:
Screen shot 2012-01-04 at 14.25.03 .png

Με το ποντίκι πάνω:
Screen shot 2012-01-04 at 14.25.10 .png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
επππ κατι δεν παει καλα οταν κουοταρω το νυχτολουλουδο....


νυχτολουλουδο χωρις ο ειναι παντελονι χωρις τσεπες.....
τι επαθες καλε και σου φυγανε τα πεταλα? :eek:

να σε κοιταξουν οι admin να σε φτιαξουν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το ποστ σου μεταφέρθηκε εδώ όπου ταιριάζει περισσότερο! :)
Τι εννοείς, ότι κάτι δεν πάει καλά; Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
κατσε να βαλω ενα screenshot...



αυτο ομως ειναι με chrome, με firefox απο οτι ειδα κανει κωδικοποιηση....
οκ μικρο το κακο, αλλα μπορει καποιον admin να τον ενδιαφερει :)




πι εσ δεν ειναι απορια, αναφορα για bug μονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • nf.JPG
    nf.JPG
    76.6 KB · Εμφανίσεις: 68
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top