Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Του παλέρμο δεν ήταν :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Ρε γιατί μου ΧΑΘΗΚΑΝ 400 ΜΥΝΗΜΑΤΑ??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ρε γιατί μου ΧΑΘΗΚΑΝ 400 ΜΥΝΗΜΑΤΑ??????????????
Ας το πούμε αλλη μια φορά....
Δεν έχουν διαγραφεί παιδιά, έκλεισε ο μετρητής μηνυμάτων στο c&f....

Δεν υπάρχει λόγος να μετρώνται εκεί........

Επανάληψη, μήτηρ πάσης μαθήσεως....;)

SoS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πού να το γράψω αυτό;;

Τί ωραίο καναρινί φόντο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατί απο χθες έχω κάνει δυο ποστς σε δύο διαφορετικά θρεντς του τσαν εν φαν και χάθηκαν; Εχει τύχει σε κανέναν απο σας ή εγώ ένα κάνα λάθος; Αλλά πάτησα απάντηση :/

edit:Τα εντόπισα. Υπάρχουν αλλά δεν φαίνονται στα ''μηνύματα'' μου. Γιατί;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Γιατί απο χθες έχω κάνει δυο ποστς σε δύο διαφορετικά θρεντς του τσαν εν φαν και χάθηκαν; Εχει τύχει σε κανέναν απο σας ή εγώ ένα κάνα λάθος; Αλλά πάτησα απάντηση :/

edit:Τα εντόπισα. Υπάρχουν αλλά δεν φαίνονται στα ''μηνύματα'' μου. Γιατί;:hmm:

Σε όλους δεν φαίνονται στα μηνύματα.Δεν ξέρω τον ακριβή λόγο,αλλά φαντάζομαι έχει να κάνει με την ευκολία.Καθώς τα περισσότερα είναι απλές προτάσεις και θα "βάραινε" το σύστημα χωρίς νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γιατί είναι μηνύματα του chat 'n' fun, που σημαίνει ότι στην καλύτερη των περιπτώσεων, υπάρχει μία περίοδος λόγου. Άλλωστε, είναι μηνύματα της στιγμής, οπότε γιατί να ανατρέχεις σε αυτά;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
γιατί πολλοί άνθρωποι γνωρίστηκαν στην καφετερεια του iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,136 μηνύματα.
Αλλάξτε την ώρα. Το στέκι γράφει 2.14 ενώ στην ουσία είναι 4.14.

Αντί να πάει μια μπρός, πήγε μια πίσω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σε εμένα έφτιαξε. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,136 μηνύματα.
Σε μένα όχι και μάλιστα έχω και άλλο πρόβλημα πλέον. Μου εμφανίστηκε αυτός ο στεκούλης που λέει:

"Έχετε απενεργοποιήσει τη javascript! Κάποια τμήματα του site πιθανόν να μην εμφανίζονται σωστά και κάποιες δυνατότητες θα είναι απενεργοποιημένες, κρυμμένες ή μη λειτουργικές. Μάθετε πως να ενεργοποιήσετε τη javascript κάνοντας κλικ εδώ."

....και πλέον δε μπορώ να δω θετικές αρνητικές ψήφους ούτε αστεράκια στη βαθμολογία θεμάτων, τίποτα δηλαδή... Ουτε καν το κουμπάκι υποβολή σ αυτή την απάντηση. Δειξ το στην ΟΔ πλζ.


Και η Javascript ΕΙΝΑΙ ενεργοποιημένη στον Όπερά μου και λειτουργούσε μέχρι πρίν την αλλαγή ώρας.


ΥΓ: Γράψε λάθος... Επανήλθαν όλα με μια επανεκκίνηση του στεκιού στο browser μου. Παρόλαυτά ελέγξτε το από περιέργεια πως μπορεί να σχετίζεται η προσωρινή απενεργοποίηση της Javascript κατά την αλλαγή ώρας. Εϊναι bug. Μικρό αλλά bug.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Σε εμένα έφτιαξε. :hmm:
Σε εμένα δεν έχει φτιάξει, είναι μια ώρα πίσω και έκανα reboot τον browser, αλλά δεν άλλαξε η ώρα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Σε μένα όχι και μάλιστα έχω και άλλο πρόβλημα πλέον. Μου εμφανίστηκε αυτός ο στεκούλης που λέει:


Χαχαχα!!!! Ο 'στεκούλης'? Πετυχημένο;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Σε εμένα δεν έχει φτιάξει, είναι μια ώρα πίσω και έκανα reboot τον browser, αλλά δεν άλλαξε η ώρα :/:

Πήγαινε στο Πίνακα Ελέγχου Χρήστη->Ρυθμίσεις->Διάφορες επιλογές->Και στο επιλογή θερινής ώρας επέλεξε:Με βάση την ώρα του υπολογιστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
α)Ποια η διαφορα "Προσθηκη Επαφης" και "Προσθηκη φιλου" ;
β)Και γενικα ποιο ειναι το νοημα να εχεις καποιον φιλο εδω μεσα; (χωρις παρεξηγηση) Εννοω, μπορεις να διαδρασεις προσωπικα με τον αλλον και χωρις να τον εχεις φιλο. Τι παραπανω μπορεις να κανεις με καποιον που ειναι στη λιστα με τους φιλους σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σε εμένα δεν έχει φτιάξει, είναι μια ώρα πίσω και έκανα reboot τον browser, αλλά δεν άλλαξε η ώρα :/:
Δοκίμασε το παρακάτω, αν δεν φτιάξει ενημέρωσε με για πμ.
Πήγαινε στο Πίνακα Ελέγχου Χρήστη->Ρυθμίσεις->Διάφορες επιλογές->Και στο επιλογή θερινής ώρας επέλεξε:Με βάση την ώρα του υπολογιστη

α)Ποια η διαφορα "Προσθηκη Επαφης" και "Προσθηκη φιλου" ;
β)Και γενικα ποιο ειναι το νοημα να εχεις καποιον φιλο εδω μεσα; (χωρις παρεξηγηση) Εννοω, μπορεις να διαδρασεις προσωπικα με τον αλλον και χωρις να τον εχεις φιλο. Τι παραπανω μπορεις να κανεις με καποιον που ειναι στη λιστα με τους φιλους σου;

  1. Το πρώτο είναι για την διευκόλυνση εύρεσης των profile αγαπημένων μελών. Πας το nickname σου και εμφάνιση λίστας επαφών. Για να κάνεις κάποιων φίλων απαιτεί η αποδοχή, ενώ οι επαφές είναι κάτι που αφορά μόνο εσένα. Π.χ. ένα μέλος δεν γνωρίζει αν το έχεις ή όχι στην λίστα επαφών
  2. Για την ώρα μπορείς να ρυθμίσεις να λαμβάνεις πμ μόνο από τους φίλους σου και όχι από κάποιον άγνωστο. Το ίδιο ισχύει για τα μηνύματα στο profile σου. Βέβαια ετοιμάζω κάποιες νέες δυνατότητες, αλλά πότε δεν μου αρέσει να μιλάω εκ των προτέρων :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
  1. Το πρώτο είναι για την διευκόλυνση εύρεσης των profile αγαπημένων μελών. Πας το nickname σου και εμφάνιση λίστας επαφών. Για να κάνεις κάποιων φίλων απαιτεί η αποδοχή, ενώ οι επαφές είναι κάτι που αφορά μόνο εσένα. Π.χ. ένα μέλος δεν γνωρίζει αν το έχεις ή όχι στην λίστα επαφών
  2. Για την ώρα μπορείς να ρυθμίσεις να λαμβάνεις πμ μόνο από τους φίλους σου και όχι από κάποιον άγνωστο. Το ίδιο ισχύει για τα μηνύματα στο profile σου. Βέβαια ετοιμάζω κάποιες νέες δυνατότητες, αλλά πότε δεν μου αρέσει να μιλάω εκ των προτέρων :redface:

Αχα!Οκ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Δοκίμασε το παρακάτω, αν δεν φτιάξει ενημέρωσε με για πμ.

Ξέχασα να ενημερώσω... έχει φτιάξει η ώρα εδω και μέρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Από το μεσημέρι δεν μου έρχονται καθόλου ειδοποιήσεις για νέες απαντήσεις μέσω mail για τα θέματα που παρακολουθώ...Έχω τσεκάρει 100 φορές τις ρυθμίσεις αλλά είναι η δεύτερη φορά που το κάνει, έχουμε ιδέα τι είναι;

Με βολεύουν πάρα πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top