Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λοιπόν, το link φυσικά και θα το βάλεις μέσα σε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάτσε να το ξανακάνω, ευχαριστώ εκ των προτέρων:kissing:


Νατη η υπογραφή, όπως μου είπες τι λάθος έκανα τώρα και μου το έκανε έτσι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Code:
[PLAIN][imgalign=left]https://www.e-steki.com/gallery/files/2/2/5/5/644282049_dd6770623c_m.PNG[/imgalign][/PLAIN]
Το παραπάνω είναι αυτό που πρέπει να βάλεις στην υπογραφή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αλλά αντί για left θα βάλεις right αν θες στοίχιση δεξιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Το οτι το πρωτο ειναι [imgalign] και το δευτερο [imagalign] ειναι απλα λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Στην κεντρικη του φορουμ, αριστερα στα προσφατα μηνυματα, οταν τα χρησημοποιω, παντα με παει στην 1η σελιδα, οχι στην τελευταια που εχω διαβασει. Ετσι κανει με ολους ή με πηρε χαμπαρι και με βασανιζει ; (εχω ενεργοποιημενα τα μπισκοτα,τις παστες,τα κουλουρακια, ολα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Στην κεντρικη του φορουμ, αριστερα στα προσφατα μηνυματα, οταν τα χρησημοποιω, παντα με παει στην 1η σελιδα, οχι στην τελευταια που εχω διαβασει. Ετσι κανει με ολους ή με πηρε χαμπαρι και με βασανιζει ; (εχω ενεργοποιημενα τα μπισκοτα,τις παστες,τα κουλουρακια, ολα)
Αν πατάς τον τίτλο τότε θα σε πηγαίνει στη πρώτη σελίδα. Πρέπει να πατάς το κουμπάκι
. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το οτι το πρωτο ειναι [imgalign] και το δευτερο [imagalign] ειναι απλα λαθος?


ναι, τυπογραφικό του Πάνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πετρο εχω να σου εξομολογηθω κατι : I'm fucking blind !
thanks :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Πετρο εχω να σου εξομολογηθω κατι : I'm fucking blind !
thanks :)
Μπα μη το λες, πολλοί είναι αυτοί που κάτι τέτοια κουμπάκια τα βλέπουν απλά σαν εφφέ / για ομορφιά και δεν τους δίνουν σημασία, ενώ στην πραγματικότητα είναι κουμπιά ενεργειών. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοιπον το δοκιμασα. Οκ δουλευει, αλλα σε παει στο τελευταιο μηνυμα γενικως, οχι στο τελευταιο που εχεις επισκεφθει. Καπως πρεπει να γινεται και αυτο ομως. Θενκς ενιγουει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σε πηγαίνει στο τελευταίο ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ από σένα μήνυμα ....
δοκίμασε το κάπου που να έχεις αφήσει αδιάβαστα ποστ (υπάρχει τέτοιο θέμα? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
nope. Με παει στο τελευταιο μηνυμα που εγινε, ασχετως αν υπαρχουν αλλα πιο πισω που δεν εχω διαβασει :( (πχ δοκιμασα τωρα στο μινι-συνεντευξη τοπικ που ειχα να μπω καιρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μήπως είχες δηλώσει να μπουν τα αδιάβαστα ως διαβασμένα?

ήταν έντονο (bold) το θέμα? πρέπει να το δεις σε αδιάβαστα μηνύματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Η λειτουργία του κουμπακιού [; :P ]
είναι αυτή, να σε πηγαίνει στο τελευταίο μήνυμα του θέματος.
Για να πας στο τελευταία αδιάβαστο μήνυμα του θέματος υπάρχει το κουμπάκι
το οποίο, δυστυχώς, δεν υπάρχει στο panel των Τελευταίων συζητήσεων παρά μόνο στην αρχική σελίδα κάθε forum [forum display] [αυτή με τους τίτλους των θεμάτων] αλλά και στα ''Νέα μηνύματα'' [όπως είπε παρακάτω η dooo ].

edited



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το ">>" σε πάει στο τελευταίο, είτε έχεις διαβάσει πιο πριν ή όχι..
στα νέα μηνύματα σε πάει στο τελευταίο αδιάβαστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Α μπραβο, λεω κι εγω...
Ευχαριστω παιδια. Παντως αν ειναι ευκολο, νομιζω θα βοηθουσε το να υπαρχει το κουμπακι που σε παει στο τελευταιο διαβασμενο , αντι για το τελευταιο γενικοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α μπραβο, λεω κι εγω...
Ευχαριστω παιδια. Παντως αν ειναι ευκολο, νομιζω θα βοηθουσε το να υπαρχει το κουμπακι που σε παει στο τελευταιο διαβασμενο , αντι για το τελευταιο γενικοτερα.
Indeed. Κάποια στιγμή που θα έχω λίγο χρόνο θα το κοιτάξω αν είναι εύκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τι είδους αρχεία υποστηρίζονται για το άβαταρ;
Προσπαθώ να ανεβάσω ένα bitmap, αλλά μου βγάζει ότι είναι invalid image file.
Πώς μπορώ να το μετατρέψω σε κάτι συμβατό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ruko αν πας και ανοιξεις τη φοτο αυτη με τη ζωγραφικη και μετα πατησεις αποθηκευση ως jpeg θα στη μετατρεψει αυτοματα.Μετα τη σωζεις και εισαι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top