Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κι εγω να ρωτησω κατι..
Υπαρχει τροπος το ιστορικο των αδιαβαστων μνμ, να ειναι μεγαλυτερο απο 15 ημερες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγω να ρωτησω κατι..
Υπαρχει τροπος το ιστορικο των αδιαβαστων μνμ, να ειναι μεγαλυτερο απο 15 ημερες? :hmm:
Τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ας πουμε..
Αν εγω απουσιασω ενα μηνα πχ, οταν επιστρεψω και παω να διαβασω τα αδιαβστα μνμ, μου βγαζει ως αδιαβαστα αυτα που εχουν δημοσιευθει τις τελευταιες 15 ημερες και οχι πιο πισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ας πουμε..
Αν εγω απουσιασω ενα μηνα πχ, οταν επιστρεψω και παω να διαβασω τα αδιαβστα μνμ, μου βγαζει ως αδιαβαστα αυτα που εχουν δημοσιευθει τις τελευταιες 15 ημερες και οχι πιο πισω.
Αυτό αν αλλάξει, θα πρέπει να αλλάξει για όλους τους χρήστες.
Και θα πιάνει ΠΟΛΥ χώρο στη βάση δεδομένων.
Δεν θέλετε ένα πιο αργό site, έτσι δεν είναι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αυτό αν αλλάξει, θα πρέπει να αλλάξει για όλους τους χρήστες.
Και θα πιάνει ΠΟΛΥ χώρο στη βάση δεδομένων.
Δεν θέλετε ένα πιο αργό site, έτσι δεν είναι; ;)

Α, ενταξει. Εγω νομιζα οτι κατι εχω πειραξει και δεν ηξερα τι.. :worry:
Ευχαριστω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

ditr

Νεοφερμένος

Ο ditr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εκεί που λέει links γτ δν μπορώ να καταχωρίσω??:|:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπορείς >>>> Υποβολή νέου link. :)


Θα πρέπει πρώτα να περάσει από έγκριση για να εμφανιστεί. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για να έχεις την δυνατότητα πρέπει να έχεις τον απαραίτητο αριθμό μηνυμάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν παραθέται σε κάποιο post σας link από video των παρακάτω υπηρεσιών τότε στο Post εμφανίζεται αυτόματα ο player :D

  1. YouTube
  2. Google Video
  3. MySpace Video
  4. MetaCafe Video
  5. Yahoo Video
  6. Koreus Video
  7. Sapo Video
  8. Live Leak
  9. Photobucket
  10. Gametrailers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για να έχετε το παραπάνω feature θα πρέπει να ενεργοποιήσετε την σχετική επιλογή από τον πίνακα ελέγχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Για να έχετε το παραπάνω feature θα πρέπει να ενεργοποιήσετε την σχετική επιλογή από τον πίνακα ελέγχου


Εμενα πριν δουλευε οταν το δοκιμασα στο testing thread. Αλλα τωρα φαινεται απλα το λινκ. Αλλαξε μετα αυτο? Επισης δεν βρισκω την επιλογη στον πινακα ελεγχου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είναι στο τέρμα κάτω στις επιλογές και οχι στο profile.

Είναι λογικό πριν να σου δούλευε επειδή την επιλογή την έφτιαξα πιο μετά επειδή κάποια threads έκαναν πολύ ώρα να ανοίξουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Είναι στο τέρμα κάτω στις επιλογές και οχι στο profile.

Είναι λογικό πριν να σου δούλευε επειδή την επιλογή την έφτιαξα πιο μετά επειδή κάποια threads έκαναν πολύ ώρα να ανοίξουν

Αααα οκ! Ευχαριστω! Ναι, γιατι και εγω μπερδευτηκα, λεω πως δουλευε πριν! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aπορία: Πως διαγράφω μία φωτογραφία που έχω ανεβάσει στο προσωπικό μου άλμπουμ;:hmm:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εχει προβλημα μου εχουν απαντησει κ σε μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
εχει προβλημα μου εχουν απαντησει κ σε μενα
Οπότε περιμένουμε διόρθωση;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν και όχι παλιό feature βλέπω ότι λίγοι το ξέρουν.

Μπορείτε από εδώ να βλέπετε αμέσως τα νέα μηνύματα στο forum
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top