Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Διαβάζετε τα προηγούμενα μηνύματα βρε, σχεδόν τα πάντα υπάρχουν. :P


δε πειραζει φυσικα που ειναι λιγο περισσοτερα απο 400, ε...!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
δε πειραζει φυσικα που ειναι λιγο περισσοτερα απο 400, ε...!:confused:
Έδωσα και λινκ για την αναζήτηση εντός του θέματος, νομίζω. Η αναζήτηση, καλό μου, δουλεύει κι είναι αρκετά εξυπηρετική και βρίσκεις αυτό που θες πολύ πιο γρήγορα, από το να περιμένεις κάποιον να απαντήσει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μέχρι να τα διαβάσουμε όλα αυτά θε έχουν αλλάξει οι κανόνες...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μέχρι να τα διαβάσουμε όλα αυτά θε έχουν αλλάξει οι κανόνες...........
Οι λειτουργίες του site αφορούν κατά κόρον features, όχι κανόνες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι μωρέ, αυτό ήθελα να πω........:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όσο όμως ρωτούνται τα ίδια και τα ίδια, απλά γιγαντώνεται το θέμα και δυσκολεύει ακόμα πιο πολύ η αναζήτηση. Ενώ αν όλοι ψάξουμε πρώτα και μετά ρωτήσουμε.. δεν θα επαναλαμβάνονται πράγματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Τώρα δεν είναι λίγο εκνευριστικό; σε ένα θέμα όπως π.χ. τι σου έρχετε στο μυαλό μπένεις σκέυτεσε γραφεις και βγένεις πόσο χρόνο πέρνει αυτό; δεν ξέρω με φρικάρει λίγο τα 45:hmm:

Εγω παλι νομιζω οτι δεν καταλαβα: Σε φρικαρει το οριο των 45 δευτ. γιατι θεωρεις οτι σε καποια θεματα θες να γραφεις πιο συχνα απο αυτο το οριο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγω παλι νομιζω οτι δεν καταλαβα: Σε φρικαρει το οριο των 45 δευτ. γιατι θεωρεις οτι σε καποια θεματα θες να γραφεις πιο συχνα απο αυτο το οριο; :hmm:

Δεν γράφεις πάντα σε ένα θέμα, πολλές φορές παρακολουθώ ένα θέμα άλλα δεν γράφω, ξέρω τα πρωιγούμενα και απλά διαβάζω την ν΄'εα απάντηση, πόσο χρόνο χρειάζετε αυτό; πρίν δεν το καταλάβενες το ΄όριο αλλα τώρα είναι πάνω απο μισό λεπτό:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βρε περιμέντε μέχρι να μπει κάποιος που θα μας διαφωτίσει επί του θέματος. :P
Άλλοι λένε 45 κι άλλοι 15. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
45 είναι. Μέχρι χτες ήταν 15. :)

(Και μου κάνει εντύπωση που το βγάζει μόνο αν πατήσω σύντομα το κουμπάκι με τα Νέα Μηνύματα. Αν κάνω απλά back και μπαίνω στο ένα θέμα μετά το άλλο, δεν υπάρχει πρόβλημα! :blink:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Δεν γράφεις πάντα σε ένα θέμα, πολλές φορές παρακολουθώ ένα θέμα άλλα δεν γράφω, ξέρω τα πρωιγούμενα και απλά διαβάζω την ν΄'εα απάντηση, πόσο χρόνο χρειάζετε αυτό; πρίν δεν το καταλάβενες το ΄όριο αλλα τώρα είναι πάνω απο μισό λεπτό:hmm:

Βρε περιμέντε μέχρι να μπει κάποιος που θα μας διαφωτίσει επί του θέματος. :P
Άλλοι λένε 45 κι άλλοι 15. :P

Ναι, εγω απλα ρωταω γιατι δεν καταλαβα καν ποιο ηταν το προβλημα: Απο οτι καταλαβα τωρα ομως, υποθετω οτι το οριο δεν ειναι μονο μεταξυ της συγγραφης δυο μηνυματων, αλλα και μεταξυ των ανανεωσεων της σελιδας, ετσι; :|

Κατα τα αλλα, περιμενουμε τους υπευθυνους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
(Και μου κάνει εντύπωση που το βγάζει μόνο αν πατήσω σύντομα το κουμπάκι με τα Νέα Μηνύματα. Αν κάνω απλά back και μπαίνω στο ένα θέμα μετά το άλλο, δεν υπάρχει πρόβλημα! :blink:)

Κι εμενα το ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Απο οτι καταλαβα τωρα ομως, υποθετω οτι το οριο δεν ειναι μονο μεταξυ της συγγραφης δυο μηνυματων, αλλα και μεταξυ των ανανεωσεων της σελιδας, ετσι; :|
Ακριβώς! Ανάμεσα στο search των θεμάτων. Δεν μιλάμε απαραίτητα για να ποστάρει κάποιος.
Και όντως όταν το πατάω και γω αμέσως μου βγάζει το μεγάλο χρονικό όριο. Αν περιμένω γύρω στα 15 δεύτερα, δεν εχω πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
για να σας φυγει η απορια, μολις κοιταξα για το θεμα που λετε με το χρονικο οριο, και ειναι στο default που ειναι 30 δευτερολεπτα :)

τωρα εαν σας βγαζει 45 και τετοια παρακαλω να το αναφερετε εδω μαζι με screenshot εαν ειναι δυνατον

ευχαριστω :)

EDIT: το οριο που ανεφερα ειναι για τον χρονο που μεσολαβει για να ποσταρετε νεο μηνυμα, οχι για την αναζητηση, για την αναζητηση το οριο ειναι στα 45 δευτερολεπτα, αυτο το οριο εχει μπει για να μην φορτωθει πολυ ο server
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και μου κάνει εντύπωση που το βγάζει μόνο αν πατήσω σύντομα το κουμπάκι με τα Νέα Μηνύματα. Αν κάνω απλά back και μπαίνω στο ένα θέμα μετά το άλλο, δεν υπάρχει πρόβλημα! :blink:
Μα γιατί όταν πατάς το back επιστρέφεις στην προηγούμενη αναζήτηση, δεν λες στον server να ξεκινήσει καινούρια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μα γιατί όταν πατάς το back επιστρέφεις στην προηγούμενη αναζήτηση, δεν λες στον server να ξεκινήσει καινούρια. ;)

Σώπαααααααααα! :P

Απλά υποθέτωντας πως είναι για να μη γίνει κάνα flood στον server το είπα.. διότι κατά τα άλλα χτυπάω το ένα θέμα μετά το άλλο σαν μανιακή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Μα γιατί όταν πατάς το back επιστρέφεις στην προηγούμενη αναζήτηση, δεν λες στον server να ξεκινήσει καινούρια. ;)
Και γω το κάνω αυτό συχνά.... αλλά συνήθως για να μη χάσω την σελίδα και τα θέματα που έχω σταμπάρει να δω. :redface:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι ακόμη;
(δεν ξέρω γιατί κάνω τόσες ερωτήσεις σήμερα:redface:)

Το default του σάιτ για το μέγεθος της γραμματοσειράς όταν γράφουμε, είναι το 1;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι ακόμη;
(δεν ξέρω γιατί κάνω τόσες ερωτήσεις σήμερα:redface:)

Το default του σάιτ για το μέγεθος της γραμματοσειράς όταν γράφουμε, είναι το 1;

το 2 :)


αυτό είναι το 1
αυτό το 2
κι αυτό το 3

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
το 2 :)


αυτό είναι το 1
αυτό το 2
κι αυτό το 3


Ωραία, οκ. Συνήθως το 2 είναι, δεν με απατούσε η μνήμη μου. Απλά μερικές φορές όταν βάζω μέγεθος γραμμάτων 1, δεν μου τα βγάζει ψύρρες (όπερ πιο μικρά από το 2). Σε ένα ποστ μου πριν ας πούμε δεν μου το έβγαλε....(νομίζω;). Πάω να ξαναρίξω μια ματιά για να επιβεβαιώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top