Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ίσως δεν έχεις αρκετά μνμ. Επειδή ξέρω ποιο λινκ θες, να το βάλω εγώ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προφανώς θα 'ναι κάποιο bug του συστήματος. :)


Απλά λίγη υπομονή μέχρι να διορθωθεί. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Ίσως δεν έχεις αρκετά μνμ. Επειδή ξέρω ποιο λινκ θες, να το βάλω εγώ; :)


Αααα οκ ;)

Αν σ'αρέσει βάλε το :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
CM ωραίο ήταν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προφανώς θα 'ναι κάποιο bug του συστήματος. :)


Απλά λίγη υπομονή μέχρι να διορθωθεί. ;)
Δεν είναι, πρέπει να έχει κάποιος ένα Χ αριθμό μηνυμάτων για να μπορεί να υποβάλλει λινκ.

Σόρρυ C.M. που δεν στο είπα νωρίτερα, δεν το σκέφτηκα οτι μπορεί να φταίει αυτό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Απ'όσο έβλεπα τα avatars... στο "3D Τεχνολογία" έχετε μόνο εφαρμογές για windows. Βάλτε και καμία για Linux, κανένα logo διανομής και τέτοια... ή τουλάχιστον να βάζουμε το δικό μας custom avatar.

[edit]

Τώρα είδα οτι είναι μόνο για advanced users... ΟΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Πώς βάζω για Avatar μία δικιά μου φωτογραφία.Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις πάνω απο 150 post και να είσαι γραμμένος τουλάχιστον 30 μέρες, μετά απο το προφιλ σου μπορείς να το αλλάξεις.

εδιτ: τί δουλειά έχει αυτό στις αγγελίες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Έκανα ένα λάθος από τα λάθη μαθαίνεις
Anarki ευχαριστώ πολύ:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε παιδια δεν καταλαβενω χθες ειχα αλλη υπογραφη κ σημερα ξαφνικα εχει την προηγουμενη εικονα που ειχα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ρε παιδια δεν καταλαβενω χθες ειχα αλλη υπογραφη κ σημερα ξαφνικα εχει την προηγουμενη εικονα που ειχα:(
Εγώ την ίδια βλέπω να έχει :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τελικά αν μπαίνω με explorer δείχνει την παλιά
Με το mozilla την καινούργια:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είναι θέμα cache
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν είναι, πρέπει να έχει κάποιος ένα Χ αριθμό μηνυμάτων για να μπορεί να υποβάλλει λινκ.

αυτό πάλι που το "χ" είναι επτασφράγιστο μυστικό το μικρό και ανόητο (Εγώ είμαι αυτό!) ντεν το καταλαβαίνει... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
αυτό πάλι που το "χ" είναι επτασφράγιστο μυστικό το μικρό και ανόητο (Εγώ είμαι αυτό!) ντεν το καταλαβαίνει... :hmm:
Πιστεύω οτι είναι καλό να μην αποκαλύπτονται τέτοιοι αριθμοί για να μην καταλήξουμε να κάνουν κάποια μέλη ανούσια ποστς με το κιλό για να έχουν πρόσβαση στα όποια επιπλέον features.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πιστεύω οτι είναι καλό να μην αποκαλύπτονται τέτοιοι αριθμοί για να μην καταλήξουμε να κάνουν κάποια μέλη ανούσια ποστς με το κιλό για να έχουν πρόσβαση στα όποια επιπλέον features.

δεκτό αν και θεωρώ ότι η σκέψη "μπάζει"

[με την έννοια ότι θεωρώ πιο πιθανό να κάνει κάποιος--άμα έχει τέτοια "καψα" δλδ περισσότερα από τα απαραίτητα πόστ για να το πετύχει οπότε τελικά ο κίνδυνος είναι ίδιος If not greater--> αλλά επειδή ούτε να αντμινιστρεύω φόρα έχω διάθεση ούτε να τα διαχειρίζομαι :P, i just follow rules[άσε που πλέον δεν με αφορά και το θέμα, φαντάζομαι 2000+ πόστ θα επρακούν για να αναβάσω ένα λινκ :P])
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τι έιναι οι Δημόσιες Ομάδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Re4cTiV3

Νεοφερμένος

Ο bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
γιατί με στέλνετε 10434 e-mails την ημέρα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Απενεργοποίησε την παρακολούθηση θεμάτων για να μη σου έρχονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι έιναι οι Δημόσιες Ομάδες;
Feature που δεν χρησιμοποιείται. :)


γιατί με στέλνετε 10434 e-mails την ημέρα? :P
Κάνε ό,τι σου 'πε ο Anarki, απενεργοποίησέ τα από τον πίνακα ελέγχου σου.
Θα ανεβάσω σύντομα ένα tutorial γι' αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top