Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σε μεγέθος πάλι μεγάλο μου βγαίνει, περίμενεεεεεεεεεε!


Εdit: Done! Απλά χάλασε η ποίοτητα λίγο..


Δεν πειράζει αφού πρέπει να μικρηνει, δεν θα χαλαστούμε κιόλας, άν και θα κάνω μία προσπάθεια να το ανεβάσω αλλα μικρό όπως το δικό μου, σ'ευχαριστώ πολλύ:clapup::clapup:

Αξίζει όμως μήν πείς:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με γεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πως μπορώ να μεγαλώσω την φωτογραφία στην υπογραφή μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πως μπορώ να μεγαλώσω την φωτογραφία στην υπογραφή μου;
Δεν υπάρχει κάποιο εργαλείο στο site για μεγέθυνση εικόνων.
Μία λύση είναι να τη μεγαλώσεις εσύ σε MS Paint ή Photoshop, αλλά πιθανώς να χαθεί λίγο την ποιότητά της.
Μία λύση είναι να τη βρεις λίγο μεγαλύτερη στο internet και να τη φορτώσεις ως εικόνα υπογραφής από εδώ >>> Επεξεργασία Υπογραφής.

Το σύστημα θα κάνει σμίκρυνση της εικόνας σου μόνο αν είναι μεγαλύτερη από τα επιτρεπτά όρια (500px x 180px). Η εικόνα είναι μια χαρά που έχεις τώρα. :)

Όμως η υπογραφή σου ήταν εκτός ορίων και στη διόρθωσα λίγο, τοποθετώντας την εικόνα αριστερά του κειμένου. :)

Το λινκ για να κάνεις στοίχηση της εικόνας υπογραφής αριστερά του κειμένου είναι:
HTML:
[imgalign=left]https://www.e-steki.com/forum/image.php?u=3187&type=sigpic[/imgalign]
Κι είναι ίδιος για οποιαδήποτε εικόνα κι αν έχεις φορτώσει εδώ.


(Ο κώδικας θα δουλέψει μόνο για την Phoebe, οπότε αν θέλει κάνας άλλος κώδικα για την εικόνα υπογραφής - μιας κι είναι λίγο περίεργο το σύστημα - pm me).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πάρα πολυ! Τώρα που την εφτιαξες είναι μια χαρα :)! Τώρα μου αρεσει περισσοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί 'εν κουνιέται το λαγούδι μου;;; Είναι κινούμενο, αλήθεια! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί 'εν κουνιέται το λαγούδι μου;;; Είναι κινούμενο, αλήθεια! :(
Πρέπει πρώτα να το σμικρύνεις εσύ γιατί με την αυτόματη σμίκρυνση σταματά να κινείται. :(



Αν ξέρεις σμίκρυνση gif καλώς, αλλιώς να φωνάξουμε το καγιράκι που ξέρει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
έν τσέρω... το ανέβασα και στο Imageshack αλλά δε δέxεστε το μέγεθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
έν τσέρω... το ανέβασα και στο Imageshack αλλά δε δέxεστε το μέγεθος!
Μπορείς να κάνεις σμίκρυνση με το adobe imageready (thanks Hunter for the info :P). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, αλλά πώς; Κι εκεί μόνο το Αλλαγή μεγέθους εικόνας βλέπω, και μετά μπορεί να το αποθηκεύσει μόνο σαν psd.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιδάκι μόλις δεις αυτό στείλε μου ΠΜ με ένα λινκ στο οποίο να κουνιέται η φώτο και θα στο φτιάξω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά τι σημαίνει

No Θέμα specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Παιδιά τι σημαίνει

No Θέμα specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
Ότι ακολούθησες κάποιο λάθος σύνδεσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ότι ακολούθησες κάποιο λάθος σύνδεσμο.


περίεργο, αλλα ευχαριστώ πάααααρααα πολύ:kissing::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά γιατί όταν μπαίνω από του ιχλίμπεντιχ, με πετάει έξω το στέκι; Εννοώ, πάω να κάνω μία αναζήτηση ή να καταχωρήσω μία απάντηση με τον κλασικό τρόπο (όχι "γρήγορη απάντηση") και μου λέει "δεν είστε συνδεδεμένος"...
Έχει να κάνει κάτι με Scripts;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά γιατί όταν μπαίνω από του ιχλίμπεντιχ, με πετάει έξω το στέκι; Εννοώ, πάω να κάνω μία αναζήτηση ή να καταχωρήσω μία απάντηση με τον κλασικό τρόπο (όχι "γρήγορη απάντηση") και μου λέει "δεν είστε συνδεδεμένος"...
Έχει να κάνει κάτι με Scripts;
Μήπως δεν έχεις πατήσει το auto-login?
Μετά από 15 λεπτά of inactivity το σύστημα σε πετάει έξω για λόγους ασφαλείας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ax λες;; Κάτσε να δω... άτιμη τεχνολογία...
Αλλά έχει τύχει να είμαι άκτιβ και να μην έχουν περάσει 15'' και να κάνω πχ αναζήτηση και... "δεν είστε συνεδεμένος"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ax λες;; Κάτσε να δω... άτιμη τεχνολογία...
Αλλά έχει τύχει να είμαι άκτιβ και να μην έχουν περάσει 15'' και να κάνω πχ αναζήτηση και... "δεν είστε συνεδεμένος"!
Δεκαπέντε λεπτά, όχι δευτερόλεπτα. :)



Αν τ' αφήσεις για 15 λεπτά μετά πρέπει να ξανακάνεις Login, εκτός αν έχεις το auto-login ενεργοποιημένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μπορειτε να βρειτε να προσθεσετε ενα σμαϊλι που κανει κουνια-μπελα? :worry::hmm::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γιωργο, εγω τα χω απενεργοποιησει απο τον πινακα ελεγχου, αλλα εξακολουθουν να ερχονται καποια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top