Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
θελω να διαγραψω τον λογαριασμο μου πως το κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θελω να διαγραψω τον λογαριασμο μου πως το κανω?

Απλα τον αποσυνδεεις δεν νομιζω να μπορεις να τον διαγραψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
θελω να διαγραψω τον λογαριασμο μου πως το κανω?

Πίνακας ελέγχου --> Ρυθμίσεις --> Προσωπικά Δεδομένα --> Κάτω-κάτω εκεί που λέει "Θέλω να ΜΗΝ είμαι μέλος στα sections" και επιλέγεις όλα τα section. Δεν μπορείς όμως να τον επαναφέρεις συν τοις άλλοις απλώς απενεργοποιείται και δε διαγράφεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niara

Νεοφερμένος

Η niara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά, μολις τωρα εγινα μέλος... μπορει καποιος να με βοηθήσει! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ έχω πρόβλημα με το τσατ. Για να προλάβω όποιον μου πει για αλλαγή web-browser να πω ότι από τους 3 που έχω στον υπολογιστή και οι 2 δε με βάζουν (ο 3ος είναι ο Explorer:P)
Και για του λόγου το αληθές:
__jdf.png

___khegf.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
παιδιά, μολις τωρα εγινα μέλος... μπορει καποιος να με βοηθήσει! :p

Αν δεν πεις τι βοηθεια θες, πως θα σε βοηθισουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aergos

Δραστήριο μέλος

Ο aergos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Από linux δε μπορώ να μπω στο chat από κανένα browser. Η javascript είναι ενεργοποιημένη. Και το λειτουργικό και οι browsers που χρησιμοποιώ είναι updated, δεν έχω καμιά παλιά έκδοση.

Το frame στο οποίο είναι να παίξει το chat (αυτό που παίζει στο port 8080) σε όλους τους browsers μου επιστρέφει :

Code:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html><head><title></title><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"/></head>
<body><noscript><b>This application requires JavaScript.</b><br/>Your browser either does not support JavaScript or scripts are being blocked.</noscript>
<script type="text/javascript">document.write('<script type="text/javascript" src="realchat.js$0,0,5,8,0!20120828121532"><\/script>');</script></body></html>
καμιά βοήθεια;

Ίσως να μη βοηθάει αυτό που έγραψα παραπάνω. Παρατήρησα ότι και στα windows όπου το chat δουλεύει πάλι το ίδιο source code έχει η σελίδα.

Τελευταία μου δοκιμή ήταν να μπω και από Konqueror. Εκεί πήρα το ακόλουθο μήνυμα :
https://i46.tinypic.com/dls4qq.png (στους άλλους browsers δεν εμφανίζεται το μήνυμα αυτό, βλέπω μόνο το banner πάνω αριστερά και μετά μια κενή σελίδα)

Ο adobe flash 11.2 πάντως είναι εγκατεστημένος και τρέχει κανονικά σε όλους τους browsers.
Έχω linux mint 13 και είναι εγκατεστημένα τα πακέτα flash-plugin, flash-plugin-installer.

Καμιά βοήθεια; :worry:
Ένας ένας όμως, μη σκοτώνεστε! :P


καμιά βοήθεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
κι εμενα αργει σχετικα πολυ να κανει ποστ ειδικα στο ischool τρεχει κατι με τον σερβερ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
γιατι δεν μου παιζουν οι εικονες? τι πρεπει να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ακολούθησε με την σειρά τα βήματα:
step1.pngstep2.pngstep3.png
Τώρα πρέπει να τοποθετήσεις τις φωτογραφίες στην επιθυμητή θέση μέσα στο μήνυμα. Για να γίνει αυτό χρειάζεσαι να γράψεις το κατάλληλο bbcode και τον κωδικό της φωτογραφίες στην βάση δεδομένων. Στην ουσία μιλάμε για αυτόν τον συμβολισμό [ATTACH]52798._xfImport[/ATTACH]
step4.png
Και τώρα μπορούμε να δημοσιεύσουμε το μήνυμα
step5.png
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καθε φορα που ακολουθω καποιο λινκ με συννημενο αρχειο (συνηθως εικονα) παιρνω το μηνυμα "Λάθος Συνημμένο Αρχείο. Αν ακολουθήσατε κάποιο σύνδεσμο, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας". Αυτο σημαινει οτι το αρχειο εχει διαγραφει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Καθε φορα που ακολουθω καποιο λινκ με συννημενο αρχειο (συνηθως εικονα) παιρνω το μηνυμα "Λάθος Συνημμένο Αρχείο. Αν ακολουθήσατε κάποιο σύνδεσμο, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας". Αυτο σημαινει οτι το αρχειο εχει διαγραφει;

ναι νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ευχαριστω, μου εκανε εντυπωση οτι δεν συνβαινει απλα συχνα αλλα συμβαινει καθε φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Στο iconoclast παρότι βλεπω ποιος κανει εκπομπη και τι τραγουδι παιζει οταν παταω play το τραγουδι δεν ξεκιναει αλλα μου ξαναεμφανιζει το play που μολις πατησα. Ξερετε τι μπορει να φταιει για αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Στο iconoclast παρότι βλεπω ποιος κανει εκπομπη και τι τραγουδι παιζει οταν παταω play το τραγουδι δεν ξεκιναει αλλα μου ξαναεμφανιζει το play που μολις πατησα. Ξερετε τι μπορει να φταιει για αυτο;
ποιός έπαιζε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Tο εχω παρατηρησει και με τον Valder και με την Dreams revenge
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Tο εχω παρατηρησει και με τον Valder και με την Dreams revenge
Δεν εχει σημασια ποιον ακουγες ή ποιος επαιζε....
Θες να πεις οτι δεν ακους καθόλου απο αυτή την ιστοσελίδα;
https://www.iconoclast.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δεν εχει σημασια ποιον ακουγες ή ποιος επαιζε....
Θες να πεις οτι δεν ακους καθόλου απο αυτή την ιστοσελίδα;
https://www.iconoclast.gr/
Ναι, εδώ και κάτι βδομάδες τουλάχιστον, δεν μπορείς να ακούσεις από το site.Μόνο winamp.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γιατι δεν μου ποσταρει την απαντηση μου στο βαθμολογιστε το αβαταρ του προηγουμενου;
ΥΓ: Το προβλημα λυθηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top