Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το θέμα κλειδώθηκε επειδή το συζητάμε εδώ, έχουμε δυο thread για τo Ε90
https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=5898

Επίσης καλό είναι τα review να είναι καθαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μάλλον κατά λάθος, αλλά περίμενε καλύτερα να σου απαντήσει κάποιος από τους εκεί συντονιστές. :confused:

Το θέμα κλειδώθηκε επειδή το συζητάμε εδώ, έχουμε δυο thread για τo Ε90
https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=5898

Επίσης καλό είναι τα review να είναι καθαρά

εχει μια σημείωση: το thread της συσκευής θα το βρείτε εδώ.
:)


Σας ευχαριστώ θερμά και τους τρείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
you're welcome...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Ποιά ποστ μετράνε και ποιά όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,874 μηνύματα.
Ποιά ποστ μετράνε και ποιά όχι;
Ό,τι post γίνεται στα Fora:
Διασκέδαση
Εκτός θέματος
.. δεν μετράνε.

Σε όλα τα υπόλοιπα Fora μετράνε. :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
πως μπορω να βαλω ως avatar μια εικονα απο το GIMP(προγραμμα για εικονες) προσπαθω αλλα μου βγαζει "invalid system file"????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ως τι την αποθήκευσες την εικόνα;
Υποθέτω οτι πρέπει να είναι jpg, png ή gif, δεν ξέρω ακριβώς όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
οκ ενταξει το βρηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Γιατί μου βγάζει searching has been disabled :hmm:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί μου βγάζει searching has been disabled :hmm:;
Κάνουμε κάποιες αλλαγές στη λειτουργία Αναζήτησης. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σε περίπου 10 λεπτάκια δεν θα σου βγάζει ;).

Απλά ξανά φτιάχνω το index :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τελευταία επίσκεψη: Μη Διαθέσιμο



^αυτό είναι από τη "Λίστα Μελών" και από άλλο χρήστη (της Νεράιδας συγκεκριμένα αλλά το είδα και σε άλλους χρήστες). Τι έχουν κάνει αυτοί οι χρήστες και δεν εμφανίζεται η πληροφορία αυτή; Εμένα (που μπαίνω με επιλογή "αόρατος χρήστης") γιατί μου εμφανίζει το πότε ήταν η τελευταία φορά που συνδέθηκα; Τι στο καλό κάνω λάθος??!?!? :confused::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τελευταία επίσκεψη: Μη Διαθέσιμο



^αυτό είναι από τη "Λίστα Μελών" και από άλλο χρήστη (της Νεράιδας συγκεκριμένα αλλά το είδα και σε άλλους χρήστες). Τι έχουν κάνει αυτοί οι χρήστες και δεν εμφανίζεται η πληροφορία αυτή; Εμένα (που μπαίνω με επιλογή "αόρατος χρήστης") γιατί μου εμφανίζει το πότε ήταν η τελευταία φορά που συνδέθηκα; Τι στο καλό κάνω λάθος??!?!? :confused::(
Εσύ έχεις το δικαίωμα να το δείς για τον εαυτό σου, αλλά όχι και για τους άλλους. :)
Ομοίως και για κάθε άλλο μέλος φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εσύ έχεις το δικαίωμα να το δείς για τον εαυτό σου, αλλά όχι και για τους άλλους. :)
Ομοίως και για κάθε άλλο μέλος φυσικά.

αααα... νι ε? :redface:

νταξ... :redface:

ty! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kinezoula

Νεοφερμένος

Η kinezoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Δεν μπορω να ανεβασω καποια εικονα για την υπογραφη μου.Μου βγαζει το link ακυρο.Ουτε εικονα απο τον υπολογιστη μπορω να ανεβασω.Επισης μου βγαζει οτι δεν μπορω να αξιολογησω τις απαντησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν μπορω να ανεβασω καποια εικονα για την υπογραφη μου.Μου βγαζει το link ακυρο.Ουτε εικονα απο τον υπολογιστη μπορω να ανεβασω.Επισης μου βγαζει οτι δεν μπορω να αξιολογησω τις απαντησεις.
Τι μήνυμα σου βγάζει όταν πας να ανεβάσεις εικόνα;

Όσο για την αξιολόγηση, επί του παρόντος το όριο είναι στα 50 μηνύματα (αν και κατά πάσα πιθανότητα προσεχώς θα κατέβει πολύ, μιας και το θέμα είναι υπο συζήτηση μεταξύ της ΟΔ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kinezoula

Νεοφερμένος

Η kinezoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
To μηνυμα που βγαινει ειναι file h url invalid η found no data.Και τωρα που ανεβηκε η φωτογραφια περιμενα να ανεβει πολυ ωρα και σαν να ειχε κολλησει αλλα οκ ανεβηκε..Επισης οταν ρυθμιζω το χρωμα τον μηνυματων μου σε μωβ υστερα απο λιγο βγαινουν παλι πολυχρωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όλα τα περίεργα προβλήματα σε σένα μαζεύτηκαν; :P
Μήπως προσπαθείς να ανεβάσεις κάποια πολύ μεγάλη εικόνα και γι'αυτό αργούσε; Όταν ανεβάζεις εικόνα από το σύστημα των attachments έχεις το ίδιο πρόβλημα;
Όσον αφορά το χρώμα μηνυμάτων, εγώ βλέπω ότι είναι ρυθμισμένο σε τυχαίο, που είναι η προεπιλογή. Μήπως ξεχνάς να πατήσεις Αποθήκευση; (μια χαζή πρώτη εξήγηση που σκέφτηκα, αλλά ας ξεκινήσουμε από τα απλά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kinezoula

Νεοφερμένος

Η kinezoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Exω πραγματι προβλημα με αρκετα bugs.Οκ αυτα τα εφτιαξα .Θα τα ρυθμισω ολα.Θα σας ζαλισω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι, το όριο αξιολόγησης άλλαξε, αυτό δεν ήταν bug, ήταν περιορισμός που άλλαξε. :)
Την υπογραφή σου εγώ τη βλέπω κανονικά πάντως.
Όσο για το χρώμα μηνυμάτων μάλλον κάτι έκανες λάθος γιατί τόσοι το έχουν αλλάξει και κανείς δεν ανέφερε παρόμοιο πρόβλημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top