Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Done.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
@akikos Εμένα δεν δουλεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ισλανδια....πρέπει να είναι φοβερή εμπειρία... ελπιζω αργοτερα, όταν με το καλό εγώ και οι φίλοι μου αποκτήσουμε εμπειρία στην οδήγηση και έχουμε λεφτά :P να μπορέσουμε να πάμε και να την εξερευνήσουμε οδικώς... έχει παρα πολλά να δεις, θέλει αρκετες μέρες και κυριως αυτοκίνητο για να τα γυρίσεις όλα.
Όσο για τα ταξίδια, ε ναι τα οργανώνεις όπως θες εσυ :P Κλείσε ξενοδοχείο στην Ρώμη και μετά σε οποία άλλη πόλη θες και ψάξε να δεις πως θα μετακινηθείς από το ένα μέρος στο άλλο. Στην Ιταλία υπάρχουν πολύ γρήγορα τρενα. Υπάρχει και ένα μεγάλο ταξιδιωτικό φορουμ που έχει ο,τι πληροφορία μπορείς να φανταστείς, αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου πμ, μην κάνουμε και διαφήμιση :hehe:


Και ήρθε η μεγάλη στιγμή να γελάσουμε ....πως σου στέλνω pm δεν ξέρω που πατάω προσπαθώ να το βρω αλλά δεν ....έχεις ινστα να σου στείλω για να είσαι και μέσα να μου πεις (αν θες )???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Και ήρθε η μεγάλη στιγμή να γελάσουμε ....πως σου στέλνω pm δεν ξέρω που πατάω προσπαθώ να το βρω αλλά δεν ....έχεις ινστα να σου στείλω για να είσαι και μέσα να μου πεις (αν θες )???

Έχει δίκιο ο @GTR-890[/MENTION] γιατί η [MENTION=77472]methexys έχει κλειστά τα πμ της και έτσι δεν μπορεί να της στείλει πμ. :thumbup:

Αν θέλεις methexys τα ανοίγεις για να βρείτε άκρη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ηιμελα πως απενεργοποιώ την επιλογή να μου έρχονται email στην διεύθυνση μου με κάθε καινούργιο πόστ που γίνεται; Δεν θέλω να μου έρχονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Ηιμελα πως απενεργοποιώ την επιλογή να μου έρχονται email στην διεύθυνση μου με κάθε καινούργιο πόστ που γίνεται; Δεν θέλω να μου έρχονται.

Στο e-mail που σού έρχεται μπορείς να ακυρώσεις την παρακολούθηση αυτού του θέματος ή όλων.

Επίσης, Πίνακας ελέγχου (το γραναζάκι κάτω από το όνομά σου) --> Ρυθμίσεις --> Μηνύματα και ειδοποιήσεις --> Προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφής σε θέματα --> Χωρίς ειδοποίηση μέσω μέιλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Himela συνεχίζουν να έρχονται emails από αυτό το θέμα π.χ.. Δεν μου έρχονται στο focused του hotmail, αλλά στο other. Τις αλλαγές εκείνες που με είχες πει τις έχω κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Himela συνεχίζουν να έρχονται emails από αυτό το θέμα π.χ.. Δεν μου έρχονται στο focused του hotmail, αλλά στο other. Τις αλλαγές εκείνες που με είχες πει τις έχω κάνει.
Οι ρυθμίσεις σου πρέπει να είναι έτσι:



Τώρα αν το έχεις κάνει αυτό και πάλι σού έρχονται μέιλ, μού φαίνεται πολύ περίεργο. Ενημέρωσέ με να το πω στον Πέτρο αν είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Όχι δεν τα είχα έτσι. Την επιλογή αυτή νομίζω δεν την είχε παλιά. Τώρα την είδα και την έβαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γιαννου, για τα θέματα στα οποία ήδη έχεις συνδρομή και λαμβάνεις e-mail θα πας εδώ.

Τέρμα κάτω έχει ένα drop down menu επιλογών. Εσύ θα επιλέξεις "χωρίς ειδοποίηση μέσω e-mail" εκεί που λέει "συνολική αλλαγή των συνδρομών σας" και θα πατήσεις "Πάμε".

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Γιαννου, για τα θέματα στα οποία ήδη έχεις συνδρομή και λαμβάνεις e-mail θα πας εδώ.

Τέρμα κάτω έχει ένα drop down menu επιλογών. Εσύ θα επιλέξεις "χωρίς ειδοποίηση μέσω e-mail" εκεί που λέει "συνολική αλλαγή των συνδρομών σας" και θα πατήσεις "Πάμε".

:D


Έτσι το είχα και μου ερχόντουσαν. Δες πιο πάνω το ποστ της Himela. Η σωστή επιλογή είναι αυτή της Himela, όχι αυτή που λες εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Himela συνεχίζουν να μου έρχονται emails. Σε ποιόν είπες να απευθυνθώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Himela συνεχίζουν να μου έρχονται emails. Σε ποιόν είπες να απευθυνθώ;

Στο μέιλ που σού έρχεται, κάτω κάτω έχει το εξής:
"Για να ακυρώσετε την παρακολούθηση ΟΛΩΝ των θεμάτων, παρακαλώ επισκεφτείτε την σελίδα:" και ένα λινκ. Εκεί θα ακυρώσεις την παρακολούθηση των θεμάτων που ήδη παρακολουθούσες πριν αλλάξεις τη ρύθμιση. Από κει και πέρα, κι αφού έχεις βάλει να μη σού έρχονται μέιλ, κοίτα το κι αν σού έρχονται πάλι μού λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εντάξει Himela, δεν μου έρχονται πλέον emailszzzzz. Thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιλτιάδης

Νεοφερμένος

Ο Μιλτιάδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Για κάθε μέλος γράφει από κάτω κάτι σαν "βαθμό" πχ.Νεοφερμένος,εκκολαπτόμενο μέλος,διακεκριμένο...Βάση των μηνυμάτων πάει;;;

Σόρρυ αν ρωτάω βλακεία αλλά είμαι καινούργιος και δεν έχω ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Για κάθε μέλος γράφει από κάτω κάτι σαν "βαθμό" πχ.Νεοφερμένος,εκκολαπτόμενο μέλος,διακεκριμένο...Βάση των μηνυμάτων πάει;;;

Σόρρυ αν ρωτάω βλακεία αλλά είμαι καινούργιος και δεν έχω ιδέα.
Ακριβώς, πάει με βάση τον αριθμό μηνυμάτων. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιλτιάδης

Νεοφερμένος

Ο Μιλτιάδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ακριβώς, πάει με βάση τον αριθμό μηνυμάτων. :thumbup:
Πόσα μηνύματα απαιτεί ο κάθε τίτλος και πόσοι είναι όλοι οι τίτλοι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πόσα μηνύματα απαιτεί ο κάθε τίτλος και πόσοι είναι όλοι οι τίτλοι;;;


Τα απαιτούμενα μηνύματα δεν τα γνωρίζω, αλλά τον αριθμό των τίτλων τον βρίσκεις εδώ, courtesy του Δία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,116 μηνύματα.
Με μια αναζήτηση φαίνεται να είναι:

Νεοφερμένος [0,60)
Εκκολαπτόμενο [60,150)
Δραστήριο [150,450)
Πολύ Δραστήριο [450,600)
Διάσημο [600,900)
Περιβόητο [900,1500)
Διακεκριμένο [1500,2200)

Επιφανές 2200+

Βέβαια με τα καθαρίσματα μηνυμάτων ανά τα χρόνια και τις συγχωνεύσεις λογαριασμών δεν είναι τίποτα σίγουρο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top