Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ρυθμίσεις---> Επεξεργασία Avatar και επιλέγεις εικόνα. Μετά μην ξεχάσεις να αποθηκεύσης. Το έβαλες σε τελείως άσχετη θέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Τώρα αν θες εικόνα προφίλ πάτα στα δεξιά σου Επεξεργασία Εικόνας Profile.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenagg

Νεοφερμένος

Η lenagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
σε ευχαριστω!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Επιτρεπονται τα live links?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εννοείς https://www.mpla.com και οχι hττp://www.mpla.com (τυχαίο παράδειγμα);
Αν λες αυτό, δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου λύσει μία απορία? Ποιές ιστοσελίδες υποστηρίζουν τον κώδικα vB?:redface:
δηλαδή πού αλλού μπορεί να χρησιμοποιηθεί εκτός απο το e-steki?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου λύσει μία απορία? Ποιές ιστοσελίδες υποστηρίζουν τον κώδικα vB?:redface:
δηλαδή πού αλλού μπορεί να χρησιμοποιηθεί εκτός απο το e-steki?


Σχεδόν σε όλα τα forum, ωστόσο κάποια πράγματα ίσως να μην υπάρχουν αλλού όπως π.χ το button όπου είναι δημιούργημα της Michelle μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης σε κάποια fora θα το δεις ως "κώδικας BB", είναι όμως το ίδιο πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Χμμμ..Μόνο σε forums..? Αν ας πούμε θέλω να κάνω comment σε κάποιο blog ή να φτιάξω πχ δικό μου blog δε μπορώ να τον χρησιμοποιήσω ?

ice-girl = άσχετη:redface:


(Michelle το button σου το ερωτεύτηκα χαχα:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ..Μόνο σε forums..? Αν ας πούμε θέλω να κάνω comment σε κάποιο blog ή να φτιάξω πχ δικό μου blog δε μπορώ να τον χρησιμοποιήσω ?

ice-girl = άσχετη:redface:


(Michelle το button σου το ερωτεύτηκα χαχα:D)
Όχι, δεν μπορείς...προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Όχι, δεν μπορείς...προς το παρόν.

Ε,τότε φαντάζομαι θα υπάρχει κάποιος άλλος κώδικας που χρησιμοποιούν στα blogs...ετσι? Αν ναι ποιός και πού μπορώ να τον μάθω? ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε,τότε φαντάζομαι θα υπάρχει κάποιος άλλος κώδικας που χρησιμοποιούν στα blogs...ετσι? Αν ναι ποιός και πού μπορώ να τον μάθω? ευχαριστώ.
Συνήθως χρησιμοποιούν HTML.
Όσον αφορά τα σχόλια, σε ορισμένα blogs δεν επιτρέπεται καθόλου μορφοποίηση, με κανένα είδος "κώδικα". Συνήθως γράφει από πάνω τι δέχεται και τι όχι.
Όταν πρόκειται για δικό σου blog πάντως, και όχι για σχόλιο σε άλλο, η απάντηση είναι de facto "HTML".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εντάξει ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantanas

Νεοφερμένος

Ο fantanas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα.Θα ηθελα να επισημανω οτι εχετε ξεχασει να βαλετε το μαθημα αυτο στον τιτλο του θεματος για τα μαθηματα που γραφουμε πανελλαδικα αυτη την Τριτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantanas

Νεοφερμένος

Ο fantanas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα ηθελα να επισημανω οτι εχετε ξεχασει το μαθημα της Ηλεκτρολογιας που δινει η Τεχνολογικη Κατευθυνση Παραγωγης στης 31/5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Παιδιά, προσπαθώ να βάλω ένα δικό μου avatar, αλλά δεν βλέπω καμία επιλογή για custom avatar στο "Επεξεργασία Avatar". Τι κάνω λάθος;

Edit: OK, fixed now!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martkonsta

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλό επίσης θα ήταν αν χωρίζατε την κατηγορία του γυμνασίου σε τάξης όπως είναι και το λύκειο ;)Έτσι θα είναι ευκολότερη η αναζήτηση βοήθειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinoula

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά το φόρουμ είναι καταπληκτικό και 1 ώρα δεν έχω σταματήσει να γράφω! Θα μπαίνω πολύ συχνά αρκεί να με αφηνουν οι γονείς μου! Ξέρετε... μην μπαίνεις πολύ στο ίντερνετ...έχεις διάβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Καλό επίσης θα ήταν αν χωρίζατε την κατηγορία του γυμνασίου σε τάξης όπως είναι και το λύκειο ;)Έτσι θα είναι ευκολότερη η αναζήτηση βοήθειας.
Ναι αυτό είναι ήδη στα σχέδια, ντον'τ γουόρι :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω παρατηρήσει ότι κάθε φορά, πριν κάνω login, οι ώρες που εμφανίζονται στα topic δεν είναι οι κανονικές. Φαίνονται όλα σαν να έχουν γίνει μια ώρα πίσω. Δηλαδή:
(πριν κάνω login) τελευταίο μήνυμα 20:30
(μετά το login) τελευταίο μήνυμα 21:30
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top