Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Άντε, σου επιτρέπω να ρωτάς :P
Όταν ένας χρήστης είναι αποκλεισμένος, δε μπορεί να κάνει login και συνεπώς, να γράψει.

Να ρωτήσω εγώ κάτι τώρα. Χτες, σε μια απάντηση μου σε ένα τόπικ, αφού πόσταρα, πάνω ακριβώς από την απάντησή μου-εκεί που γράφει "Απάντηση: (...)"-, μου έβγαλε ένα θαυμαστικό "!"-στη θέση αυτού το μηνύματος. Τι σημαίνει αυτό;
Που έγινε αυτό; :what:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
θελω να αλλαξω την υπογραφη μου αλλα εμφανιζετε αυτο:
Your signature cannot be longer than 1000 characters including BB code markup.

τι πρεπει να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Να μην εισάγεις πάνω από 1000 χαρακτήρες. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
οκ ευχαριστω! :):thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Που έγινε αυτό; :what:



-petros

Για παράδειγμα, στο παρόν (όπως και σε όλα τ' άλλα τόπικς), πάνω από κάθε δημοσίευση, εμφανίζεται το μήνυμα: "Απάντηση: Απορίες που αφορούν το site και τις λειτουργίες του". Χτες, που έκανα μια δημοσίευση στο θέμα "Ελληνικό πρωτάθλημα", αντί να γράφει το μήνυμα "Απάντηση: Ελληνικό πρωτάθλημα" πάνω από το ποστ μου, εμφάνιζε αυτό: "!". Σημαίνει κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Για παράδειγμα, στο παρόν (όπως και σε όλα τ' άλλα τόπικς), πάνω από κάθε δημοσίευση, εμφανίζεται το μήνυμα: "Απάντηση: Απορίες που αφορούν το site και τις λειτουργίες του". Χτες, που έκανα μια δημοσίευση στο θέμα "Ελληνικό πρωτάθλημα", αντί να γράφει το μήνυμα "Απάντηση: Ελληνικό πρωτάθλημα" πάνω από το ποστ μου, εμφάνιζε αυτό: "!". Σημαίνει κάτι;
Περίεργο αν δε το έγραψες εσύ :what:
Αν το ξανά πετύχεις, πες μου. :iagree:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Περίεργο αν δε το έγραψες εσύ :what:
Αν το ξανά πετύχεις, πες μου. :iagree:



-petros

Λες να την έκανα την @@? :P Τώρα μόλις παρατήρησα ότι μπορείς να το αλλάξεις αυτό το μήνυμα. Οπότε, συγγνώμη, μάλλον λάθος συναγερμός. Μάλλον θα το έκανα από τη βιασύνη μου και δε θα το κατάλαβα. Ευχαριστώ πάντως:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Λοιπόν,έχω 2 ερωτήσεις...Πρώτον,πότε μπορώ να βάλω δικόμου avantar και δεύτερον,πότε μπορώ να κάνω δημοσκόπηση;;Thanks προκαταβολικά....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Για άβαταρ πρέπει να έχεις πάνω από 150 δημοσιεύσεις. Απ' ότι είδα έχεις. Για δημοσκόπηση δεν ξέρω αλλά, φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εχω μια χαζη απορια αλλα θα την πω, δεν αντεχω! :P Γιατι στους αποκλεισμενους χρηστες δεν φαινεται το avatar; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εχω μια χαζη απορια αλλα θα την πω, δεν αντεχω! :P Γιατι στους αποκλεισμενους χρηστες δεν φαινεται το avatar; :P

κι εγω την ειχα παντα αυτη την απορια:lol::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Είμαι καινούργια στο ιντερνετ και θα χρειαστώ βοήθεια...ενώ είμαι στο steki μου βγάζει Ολοκληρώθηκε, αλλά υπάρχουν σφάλματα στη σελίδα. Και κάτι άλλο, έλαβα ένα e-mail με σύμβολα και αριθμούς...που το διέγραψα αμέσως. Εχω πρόγραμμα για ιούς, το eset, και τα windows είναι vista.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είμαι καινούργια στο ιντερνετ και θα χρειαστώ βοήθεια...ενώ είμαι στο steki μου βγάζει Ολοκληρώθηκε, αλλά υπάρχουν σφάλματα στη σελίδα.
Το λάθος έχει εντοπιστεί και θα διορθωθεί αύριο

Και κάτι άλλο, έλαβα ένα e-mail με σύμβολα και αριθμούς...που το διέγραψα αμέσως. Εχω πρόγραμμα για ιούς, το eset, και τα windows είναι vista.
Τι e-mail χρησιμοποιείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Δεν το ήξερα αυτό...το e-mail που χρησιμοποιώ ειναι hotmail.com.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δοκίμασε view -> encoding -> iso 8859-7 (Greek)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ευχαριστώ, αλλά τι είναι αυτό? Συγνώμη πολύ ασχετη. Το είχα λάβει παλιά αυτό το e-mail, τρείς φορές περίπου, και τωρα έχει σταματήσει.Αλλά αν ξανάρθει, να κάνω αυτά που μου έγραψες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Αυτή η επιλογή έχει να κάνει με την κωδικοποίηση χαρακτήρων, δηλαδή αν σου έρθει ένα email ή δεις μία σελίδα με ακατανόητους χαρακτήρες επιλέγεις ελληνική κωδικοποίηση μπας και μπορέσεις να τους διαβάσεις. Το πιθανότερο είναι πως το email που σου ήρθε είναι spam, δηλαδή ψεύτικο με συνδέσμους σε σάιτ που μπορεί να περιέχουν κακόβουλο υλικό (ιούς δηλαδή και άλλα χαρούμενα δαιμόνια που σου προκαλούν προβλήματα), οπότε αν δεν αναγνωρίζεις τον αποστολέα ή γενικώς κάτι σου φαίνεται ύποπτο καλό είναι να τα διαγράφεις (όπως σοφά έχεις πράξει ήδη). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ευχαριστώ, τα κατάλαβα..σήμερα γράφτηκα στο στεκι, και πληρώνει τις απορίες μου...

Αλλο πρόβλημα η ώρα που στέλνω το μήνυμα δεν είναι ίδια με τη πραγματική. Εκανα κάτι λάθος στην εγγραφή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Χμμ... Εξαρτάται. Τι ώρα ακριβώς σου γράφει, δηλαδή; :hmm:

Ευχαριστώ, τα κατάλαβα..σήμερα γράφτηκα στο στεκι, και πληρώνει τις απορίες μου...

Μη σ'απασχολεί καθόλου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Πάει δύο ώρες πίσω από τη πραγματική. (Μήπως γράφω από άλλο πλανήτη?) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top