Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ο αριθμός των μηνυμάτων μου σταμάτησε να ανεβαίνει και έμεινε στο 15. (το παρατήρησα όταν είδα ότι όσα μηνύματα και αν έγραφα στο Σιδηροδρομος στα...ΓΑΛΛΙΚΑ!!! αυτός δεν ανέβαινε) Μήπως πρέπει να περάσει ένα χρονικό διάστημα για να καταγραφούν τα συγκεκριμένα μηνύματα??? :(


Νομιζω οτι τα ποστς στη διασκεδαση δε μετρανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Τα μηνύματα στην κατηγορία Διασκέδαση δεν μετράνε στον post counter.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Ο αριθμός των μηνυμάτων μου σταμάτησε να ανεβαίνει και έμεινε στο 15. (το παρατήρησα όταν είδα ότι όσα μηνύματα και αν έγραφα στο Σιδηροδρομος στα...ΓΑΛΛΙΚΑ!!! αυτός δεν ανέβαινε) Μήπως πρέπει να περάσει ένα χρονικό διάστημα για να καταγραφούν τα συγκεκριμένα μηνύματα??? :(
Όχι, απλώς τα μηνύματα στο Διασκέδαση και το Εκτός Θέματος, δεν καταγράφονται στο μετρητή. :bye:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy$$$

Νεοφερμένος

Ο jimmy$$$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Όχι, απλώς τα μηνύματα στο Διασκέδαση και το Εκτός Θέματος, δεν καταγράφονται στο μετρητή. :bye:


-petros

Ευχαριστώ πολύ :thanks: για την απάντησή. Είμαι καινούργιος και δεν το ήξερα. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
SOS μπορει να με βοηθησει καποιοs να μου πει και εμενα τον ανιδεο πωs μπορω να βαλω φωτογραφια στο κειμενο:Συγνωμη αλλα δεν γνωριζω.Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. Εικόνα από ίντερνετ: Μπορείς να πατήσεις το κουμπάκι
στην γρήγορη απάντηση (ή στην κανονική) και να προσθέσεις το url της εικόνας.
2. Εικόνα από τον υπολογιστή σου: Μπορείς να απαντήσεις κανονικά και να ανεβάσεις την φώτο που θες από τον υπολογιστή σου, πατώντας το κουμπάκι
στην λίστα με τα κουμπάκια που βρίσκεται πάνω από εκεί που γράφεις κανονικά το μήνυμά σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Γειά σας από τον ποιό άσχετο της παρέας :)
2 απορίες για την ώρα.
α) όταν στέλνω μήνυμα (καλή ώρα) δεν μπορώ μετά να το δω. μόνο όταν μου έρθει μέσω e-mail.
Μόλις κάνω αποστολή μου εμφανίζει το μήνυμα μου όπως φαίνεται στο θέμα αλλά μόλις βγω και προσπαθήσω να ξαναμπώ δεν υπάρχει το μηνυμα μου ενώ μια φίλη μου το βλέπει κανονικά.

β) αυτό το αλλάξτε χρώμα πως δουλεύει. πατάω στα χρώματα και δεν αλλάζει.
παιζει ρόλο που έχω xp και όχι vista?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
a) Σε αυτό φταίει που χρησιμοποιείς τα βελάκια <- και -> του browser.
b) Ίσως φταίει που έχεις απενεργοποιημένη την javascript. Διάβασε τα παρακάτω
https://www.e-steki.gr/faq.php?s=&do=search&q=javascript&match=all&titlesonly=0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όταν έχει ξεφύγει η ροή της συζήτησης (βρισιές, offtopics κλπ), όταν έχει απαντηθεί και δεν έχει κάτι άλλο να προσφέρει, όταν είναι ανούσιο του στυλ "Τι καιρό έκανε την Τρίτη πού δεν πήγατε σχολείο επειδή ήσασταν άρρωστοι" και γενικώς όποτε κρίνει σωστό ένας moderator.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ρε παιδια,,που πανε τα παλια θεματα?εψαχνα χθες στην επιλογη ολα τα fora για το θεμα τι ακους τι ακους τωρα πχ η ενα αλλο για το λοστ..και στιλ δε βρηκα τιποτα...ειναι εκει απλα εγω δε κοιταξα καλα η διαγραφονται?
edit:τα βρηκα τα θεματα(,μαλλον επειδη ποσταραν ατομα..lol)thnx anywayz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstans

Νεοφερμένος

Η konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τις τελευταίες 4-5 ημέρες έχω παρατηρήσει μια Α καθυστέρηση στο σαιτ.
Αντιμετωπίζει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOKRATES

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΚΑΡΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν ξέρω πώς να λειτουργήσω στο iSchool, να ρωτήσω; Μιλάω με όποιον θέλω ή με όποιον κάνω φίλο; Απάντησέ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ελα ρε σωκρατη!
-----------------------------------------
ακου διπλα απο την εικονα μου υπαρχει ενα εικονιδιο του μσν πατα το δες την διευθυνση μου και στειλε μινιμα οταν με εχεις αποθηκευσει στο μσν υστερα τηα σου δωσω πληροφοριες για το site οκ?τα λεμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ναι,δεν εισαι η μονη(εμενα μου πεφτει συνεχεια το δικτιο),μαλλον λογω καιρου????:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εμένα σέρνει απίστευτα το firefox... αν χρησιμοποιώ της google παει σφαίρα!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ας αναφέρω ότι η αναζήτηση δεν λειτουργεί καλά. Παλιά τόπικ δεν εμφανίζονται στα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μπορεί κανείς να μου πει πως μπορώ να βάλω δικό μου άβαταρ?(δηλαδή όχι από αυτά που έχει να επιλέξουμε αλλά δικό μου.)Χελπ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις 150 δημοσιεύσεις και 31 ημέρες εγγραφής στο Forum για να ενεργοποιηθεί η δυνατότητα. :no1:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
πως μπορω να ανεβασω φωτογραφιες σε ενα theard?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top