Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έγινε, απλά είχα την απορία. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εκανα αιτημα φιλιασ αλλα και παλι δεν μπορω να δω τισ φοτο τισ λουκ
μηπωσ ξερει κανεισ τι παιζει [ευχαριστω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εκανα αιτημα φιλιασ αλλα και παλι δεν μπορω να δω τισ φοτο τισ λουκ
μηπωσ ξερει κανεισ τι παιζει [ευχαριστω]

Πρέπει να δεχτεί και η Λουκρητία το αίτημα φιλίας σου.Και από ό,τι είδα δεν είναι μέσα..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ααα τωρα καταλαβα
αν μπει και με δεχτει τοτε βλεπουμε[ευχαριστω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Παω να στείλω προσωπικό μήνυμα, αλλά μου λέει ότι εχω στείλει όσα προσωπικα μηνύματα δικαιούμαι σε μια μέρα,δεν γίνεται να κάνουμε κάτι για να μπορώ να στέλνω περισσότερα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
1. Αυτό συμβαίνει επειδή γράφτηκες σήμερα. Προς το παρόν δεν μπορεί να κάνεις κάτι.
2. Το θέμα, μάλλον ταιριάζει στο subforum Ischool.gr και "Απορίες που αφορούν το site".
Καλώς όρισες! :welcome::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Βάσικα εχω ένα μήνα εδώ πέρα....πότε θα μπορώ να στέλνω περισσότερα μηνύματα??Καλώς σας βρήκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Βάσικα εχω ένα μήνα εδώ πέρα....πότε θα μπορώ να στέλνω περισσότερα μηνύματα??Καλώς σας βρήκα!!

Παρασύρθηκα από το έντεκα. :p
Έχεις λίγα μηνύματα. Όταν αυξηθεί ο αριθμός τους δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. Τώρα τον ακριβές αριθμό δεν τον ξέρω… :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Πώς φτιάχνεις κουμπί με το bbcode; Είναι τόσο απλό ωστε να αξίζω του χλευασμού που υπόκειμαι στο testing thread; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
o yoz εγινε πρασινος!:jumpy:
:jumpy:συγχαρητηρια:jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
και ο ξαροπ περτικαλι!:p

γεμίσαμε πρασινιάρηδες

Γιατί δεν τους τα λέτε εδώ? Πιο έυκολα θα τα δουν https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εχμ..δεν ηξερα οτι υπαρχουν ξεχωριστα θεματα:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
[button=Τίτλος]Hello![/button]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Στο ''ειδησεις και επικαιρότητα'' έχουν ανοιχτεί πολλά θέματα που αφορούν την κακοποίηση ζώων με αποτέλεσμα οι συζητήσεις να ανακυκλώνονται συνεχώς και γεμίζει παρόμοια θέματα.Θα ήταν καλό να ταξινομηθούν όλα σε ένα ενιαίο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Με δύο τρόπους:
  • ή ενώνοντας τις δύο φωτογραφίες σε ένα αρχείο (με photoshop ή κάποιο άλλο αντίστοιχο πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας)
  • ή ανεβάζοντας τις φωτογραφίες στο Gallery του mycat (ή σε οποιοδήποτε image hosting site τύπου photobucket ή flickr) και βάζοντας στην υπογραφή σου τα αντίστοιχα direct links.
Και στις δύο περιπτώσεις, φρόντισε ώστε το σύνολο της υπογραφής σου (δηλαδή όλες οι φωτογραφίες, τυχόν κείμενο, links, emoticons κ.λπ.) να μην ξεπερνά το μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος.

Μα ειναι μικρες οι φωτο,τις εφτιαξα ακομα κ μικροσκοπικες κ μου λεει οτι ειναι πολλα τα byte,γι'αυτο εχω τρελαθει με το θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Μα ειναι μικρες οι φωτο,τις εφτιαξα ακομα κ μικροσκοπικες κ μου λεει οτι ειναι πολλα τα byte,γι'αυτο εχω τρελαθει με το θεμα!
Όταν λες τις έκανες μικροσκοπικές; Τι ανάλυση έχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Εεε, δεν ειναι δικαιο! Αυτο το ειχα πει κι εγω σε ενα απ αυτα τα θεματα.. Με αντιγραφεις;.. :hmm:
Περα απ την πλακα, καντε κατι γιατι χαθηκαμε εκει με τα ζωακια που υπαρχουν.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν το είχα δει.Έχω σταματήσει να μπαίνω σε αυτά τα θέματα.Είναι κουραστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Όταν κάποια θέματα συγχωνεύονται, τα μηνύματα κατατάσσονται με χρονολογική σειρά. Φαντάσου λοιπόν τι θα γίνει σε περιπτώσεις που ανάμεσα σε δύο σχετικά post, παρεμβάλλεται ένα άλλο, άσχετο, μόνο και μόνο γιατί δημιουργήθηκε σε κάποια χρονική στιγμή ανάμεσα σ' αυτές που δημιουργήθηκαν τα άλλα δύο.

Μόλις γυρίσει ο Petros από διακοπές θα του πω να το κοιτάξει μήπως μπορεί ν' αλλάξει

:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Τουλάχιστον να γίναι από δω και πέρα.Τα περιστατικά αλλάζουν ουσιαστικά,τα σχόλια δεν διαφέρουν από θέμα σε θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Φαντάσου το εξής

"Συμφώνεις ότι έπρεπε να σκοτώσει τη γάτα;"

"Και τα σκυλιά έχουν ψυχή"

"Όχι, δε συμφωνώ"

Κάτι τέτοιο θα παρατηρηθεί αν γίνει συγχώνευση, ας περιμένουμε τον Petro να γυρίσει για να μας δώσει τα φώτα του :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top