Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Τι είναι φυλλομετρητής;;;



Επιτέλους παιδιά φτιάξανε τη ζώνη ώρας... Είμαι σχεδόν σίγουος πως μες στο καλοκαίρι για να βγάλει σωστή ώρα μας την άλλαζαν σε GMT +3...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
browser. ^^
explorer, opera, firefox κ.λπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τι είναι φυλλομετρητής;;;



Επιτέλους παιδιά φτιάξανε τη ζώνη ώρας... Είμαι σχεδόν σίγουος πως μες στο καλοκαίρι για να βγάλει σωστή ώρα μας την άλλαζαν σε GMT +3...:P:P
Δεν ξέρεις τι είναι φυλλομετρητής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
:!:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Τώρα το θυμήθηκα...:lol: Το έγραφε κάποτε όταν έπαιζα ikariam.... φυλλομετρητής...:lol::lol::lol::lol::lol:
ΕΛΕΟΣ ρε....:lol::lol::lol: Η λέξη browser γιατί υπάρχει;;; Φυλλομετρητής...:lol::lol::lol::lol: Τι άλλο θα ακούσουμε...:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ηρέμησε παιδί μου, θα πάθεις τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν ξέρεις πως ακούστηκε αυτό το "φυλλομετρητής"...:lol:
Να 'σαι καλά John the Greek, μ' έκανες και γέλασα...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
ΣΥΓΝΩΜΗ, απο ποτε γινεται να βγεις οφ στην διασκεδαση?!:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εγώ γιατί τις τελευταίες μέρες δεν μπορώ ούτε να ανεβάσω εικόνα ούτε να επισυνάψω αρχείο???

Δηλαδή τι μήνυμα σου βγάζει?

:!:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Τώρα το θυμήθηκα...:lol: Το έγραφε κάποτε όταν έπαιζα ikariam.... φυλλομετρητής...:lol::lol::lol::lol::lol:
ΕΛΕΟΣ ρε....:lol::lol::lol: Η λέξη browser γιατί υπάρχει;;; Φυλλομετρητής...:lol::lol::lol::lol: Τι άλλο θα ακούσουμε...:lol::lol:

Ελληνικά δηλαδή δεν μιλάς? Εντάξει, πιο ωραίο ακούγεται το "browser" αλλά μάθε και την ελληνική λέξη, δεν βλάπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δηλαδή τι μήνυμα σου βγάζει?



Ελληνικά δηλαδή δεν μιλάς? Εντάξει, πιο ωραίο ακούγεται το "browser" αλλά μάθε και την ελληνική λέξη, δεν βλάπτει.

πολύ απλά,δεν μου βγάζει τίποτα...έχω κάτσει να περιμένω να επισυναφθεί ή να ανέβει κάτι για αρκετά λεπτά,και καμία ανταπόκριση..ανοίγει μεν το παραθυράκι αλλά με έχει στην αναμονή...και έγινε τελείως ξαφνικά..την μία μέρα μπορούσα,την άλλη όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ανεβάζεις τον τύπο αρχείου που σου λέει?

Εικόνα μπορείς να εισάγεις από url? Στον editor, το εικονίδιο κάτω από το πράσινο βελάκι που δείχνει αριστερά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν φορτώθηκε αυτή η σελίδα η ώρα ήταν 22:38 (GMT +4).
Το ρολοι,σε εμενα τουλαχιστον,παει λαθος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ναι...ανεβάζω τον τύπο αρχείου που μου λέει...και μπορώ να ανεβάσω εικόνα από url..
να σου δώσω ένα παράδειγμα να καταλάβεις ακριβώς τι συμβαίνει:πάω πχ. στο topic που είναι να ανεβάσουμε screenshots της επιφάνειας εργασίας μας,πατάω ανέβασμα για να βάλω την εικόνα,ανοίγει το παράθυρο,διαλέγω από τους φακέλους μου ποια θέλω και πατάω Host it!ε,από εκεί και πέρα μου λέει μόνο στο παραθυράκι "Aποστολή αίτησης σε www.ischool.gr... σε άλλο topic όμως που πήγα να δοκιμάσω να ανεβάσω μικρότερου μεγέθους εικόνα,πέτυχε.......
δεν ξέρω αν κατάλαβες τίποτα...εγώ πάντως με βραχυκύκλωσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ναι...ανεβάζω τον τύπο αρχείου που μου λέει...και μπορώ να ανεβάσω εικόνα από url..
να σου δώσω ένα παράδειγμα να καταλάβεις ακριβώς τι συμβαίνει:πάω πχ. στο topic που είναι να ανεβάσουμε screenshots της επιφτφάνειας εργασίας μας,πατάω ανέβασμα για να βάλω την εικόνα,ανοίγει το παράθυρο,διαλέγω από τους φακέλους μου ποια θέλω και πατάω Host it!ε,από εκεί και πέρα μου λέει μόνο στο παραθυράκι "Aποστολή αίτησης σε www.ischool.gr... σε άλλο topic όμως που πήγα να δοκιμάσω να ανεβάσω μικρότερου μεγέθους εικόνα,πέτυχε.......
δεν ξέρω αν κατάλαβες τίποτα...εγώ πάντως με βραχυκύκλωσα...
μηπως φταιει το μεγεθος;
μηπως η εικονα εχει μη επιτρεπη επεκταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι. Προφανώς η φώτο θα υπερβαίνει τα όρια. Κάν'της ένα resize.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τι σημαίνει
"Τέλος αξίζει να σημειωθεί ότι τα Public Reports αφορούν μόνο τα reports προς τους Moderators."

(https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=649409&postcount=9)

??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
και γω το σκέφτηκα,αλλά και η πρώτη screenshot του desktop μου που είχα ανεβάσει ήταν τεράστια κ μπήκε αμέσως...το παθαίνω επίσης και στην επισύναψη...τέλος πάντων,δεν πειράζει....βολεύομαι κ έτσι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
τι σημαίνει
"Τέλος αξίζει να σημειωθεί ότι τα Public Reports αφορούν μόνο τα reports προς τους Moderators."

(https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=649409&postcount=9)

??:worry:
όταν αποστέλεις μια αναφορά προς τους mod σου δημιουργειτε ενα θεμα οπου εχεις την δυνατοτητα επικοινωνιας με την ΟΔ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Μην κρίνεις από το πόσο φαίνεται. Τα MB κοίταζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μέσω του ΠΕ πως αλλάζω κωδικό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
το τσέκαρα...ακριβώς το ίδιο μέγεθος έχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top