Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως στην ερώτηση σου δεν νομίζω να απάντησε κάποιος επ ακριβώς :P
τα χρώματα και οι γραμματοσειρές είναι του συστήματος :P
πίστεψε με, αν μπορούσε η Λία να τα κόψει θα το είχε ήδη κάνει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
παιδια το ignore πως μπαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Γιʼαυτο σε συμπάθησα από την αρχή…είσαι καλό παιδί εσύ…:)

τώρα…να σε ρωτήσω κάτι:
Είναι κάτι που σε χαλαει στην καθορισμένη γραμματοσειρά του φόρουμ? Μας ενδιαφέρει… γιατί διαλέξαμε την πιο ξεκούραστη, ώστε να είναι ευκολοδιάβαστα τα κείμενα…
…δεν είναι και τόσο ενδιαφέρων μια συζήτηση όταν γράφουμε και δεν μας διαβάζουν…νομίζω ότι είναι καλό να μας διαβάζουν, να «ακούγεται» τέλος πάντων η γνώμη μας…να μην κάνουμε συζήτηση κουφών…ο καθένας να μιλαει μόνος του…έτσι?:)
Θες να σου πω κάτι ; Δυστυχώς είναι η δουλειά μου τέτοια που έχω τη δυνατότητα να μπαίνω καθημερινά μόνο το Καλοκαίρι.. ε και λίγο η ανεβασμένη διάθεση, λίγο το τραλαλα που είμαι μωρέ το έχω ξαναγράψει με χαλάει γενικότερα οτιδήποτε μουντό. (Είναι στη φύση μου όμως και αυτό δεν αφορά εσάς). Γι' αυτό πολλές φορές γράφω με χρώματα έντονα, αυτή η μαυρίλα με σκοτώνει πώς να το πω. Ή αυτό το καφετί που έχω τώρα.. Βέβαια δεν είναι λόγος για να μην μπαίνω εδώ. Το εννοώ. Μπορεί να επικοινωνώ και να συμφωνώ με ελάχιστους αλλά τα θέματα είναι τόσο μα τόσο καλά που μου αρκεί.:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παιδια το ignore πως μπαινει?

πηγαίνεις στο προφίλ του χρήστη που θες να βάλεις σε ignore και πάνω δεξιά στο προφίλ του πατάς το "προσθήκη στη λίστα αποκλεισμένων"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πηγαίνεις στο προφίλ του χρήστη που θες να βάλεις σε ignore και πάνω δεξιά στο προφίλ του πατάς το "προσθήκη στη λίστα αποκλεισμένων"
ευχαριστω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ερώτηση άσχετης: Πώς βάζει κανείς φωτογραφία στην "ταυτότητα" του χρήστη -απ' ό,τι κατάλαβα σε κάτι αναφορές, λέγεται αβαταρ?-
Ζηλεύω! Βλέπω τόσα κουκλιά γατιά εκεί πέρα κι η δικιά μου νιώθει παραπονεμένη. Έχω μερικές σωσμένες σε word, γίνεται; Ή πρέπει να τις σώσω σε άλλη μορφή? Και ποια διαδικασία ακολουθεί κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Για το άβαταρ: μπες στον πίνακα ελέγχου και από εκεί πήγαινε στην επεξεργασία Avatar απ' την ενότητα Ρυθμίσεις και Επιλογές.
Από εκεί πήγαίνεις στην τελευταία επιλογή upload image from your computer.
Αν έχεις φωτογραφίες μόνο σε doc ίσως χρειαστούν μετατροπή. Δεν είμαι σίγουρη...:hmm:
Καλή τύχη, πάντως!

Διόρθωση: δεν δέχεται doc. Ε... πώς πέρασες φωτογραφίες στο word; Δεν τις έχεις στις Εικόνες μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μπα, μάλλον δεν τις έχω εκεί. Μου τις είχαν στείλει σωσμένες έτσι, οπότε συνήθως τις χρησιμοποιώ με απλό copy-paste. Θα το ψάξω λίγο πώς μπορεί να γίνει μετατροπή, απλά ίσως δεν προλάβω τώρα γιατί φεύγω. Θα μείνει και σήμερα παραπονεμένη...-πόσο μάλλον που θα πρέπει να την βγάλω από πάνω μου προκειμένου να ξετριχιαστώ και να φύγω.
Πάντως ευχαριστώ πολύ-πολυ για τις συμβουλές.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αποτυχία! Την έκανα Jpeg στο Μy pictures. Πήγα επεξεργασία προφίλ κλπ, την επέλεξα με το Βrowse, στην πρώτη αποθήκευση μου την "εδειξε" κι όταν ξαναέκανα αποθήκευση, μού είπε ότι δεν μπόρεσε να γίνει upload. προλαβαίνοντας την πιθανή ερώτηση: ήταν μικρή 10,5 kb. Κομπιουτερογνώστες, τα φώτα σας, πλιζζζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Οι διαστάσεις τις φωτογραφίας πρέπει να είναι το πολύ 100x100 pixel. Τσέκαρέ το αυτό κι αν είναι μεγαλύτερες διόρθωσέ το με κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitsoyla

Νεοφερμένος

Η kitsoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πάω να γράψω ένα μύνημα και προσπαθώ να βάλω κάποιο smile και δεν δέχεται κανένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
πάω να γράψω ένα μύνημα και προσπαθώ να βάλω κάποιο smile και δεν δέχεται κανένα!

δοκίμασε να κάνεις αποσύνδεση και να ξαναμπείς...καμια φορά "πιάνει":hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitsoyla

Νεοφερμένος

Η kitsoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
το έχω κάνει κανά 2 φορές mimikaki , αλλά από εχθές μου κάνει το ίδιο πράγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
το έχω κάνει κανά 2 φορές mimikaki , αλλά από εχθές μου κάνει το ίδιο πράγμα!

μου το έχει κάνει και μένα κάποιες φορές, μετά φτιάχνει μόνο του... δεν ξέρω τι φταίει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitsoyla

Νεοφερμένος

Η kitsoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τι να πω?? υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
πάω να γράψω ένα μύνημα και προσπαθώ να βάλω κάποιο smile και δεν δέχεται κανένα!
Μηπως επιλέγεις quick reply? Τωρα μόνο πατώντας απάντηση μπορούμε να βάλουμε emotions.

Ερωτηση: Ο χωρος στα π/μ (εννοω ο χωρος που μας δινεται για να γραψουμε) γιατί μίκρυνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kitsoyla

Νεοφερμένος

Η kitsoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μηπως επιλέγεις quick reply? Τωρα μόνο πατώντας απάντηση μπορούμε να βάλουμε emotions.

Ερωτηση: Ο χωρος στα π/μ (εννοω ο χωρος που μας δινεται για να γραψουμε) γιατί μίκρυνε?



όχι δεν επιλέγω γρήγορη απάντηση, τι να συμβαίνει άραγε, ακόμα δεν έχει φτιάξει. Και μένα έχει μικρύνει ο χώρος στα π/μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι έχει μικρύνει. Απλώς έχει γίνει πιο "μακρουλό" το παράθυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι έχει μικρύνει. Απλώς έχει γίνει πιο "μακρουλό" το παράθυρο.
Ναι αλλα αυτο εμένα με δυσκολευει. Δηλαδη να αλλαζω γραμμη με τοσες λιγες λεξεις. Δεν βλεπω καλα τι γραφω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μηπως επιλέγεις quick reply? Τωρα μόνο πατώντας απάντηση μπορούμε να βάλουμε emotions.

Ερωτηση: Ο χωρος στα π/μ (εννοω ο χωρος που μας δινεται για να γραψουμε) γιατί μίκρυνε?

Το πρώτο θα διορθωθεί σύντομα, το είχαμε ξεχάσει! :redface:
Το δεύτερο δεν το καταλαβαίνω, εμένα οκ μου φαίνεται :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top