Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ax, γιατί δεν κάνεις ένα σεμινάριο να βοηθήσεις και μας, έχω τόσες ερωτήσεις και τόσο λίγο χρόνο. Ενώ αν μου τάδειχνε κάποιος και τα επαναλάμβανα θα μου εντυπώνονταν. Έτσι έκανα στο σάιτ της ΜΚΟ που είμαι και πήγε μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Eγω ακομα αναρωτιεμαι γιατι δεν φαινεται το φυλο των αντρων στα ποστ τους! αυτο ειναι ρατσισμος κυριοι! :P
πλακα πλακα καλο θα ειναι να φαινεται, για να ξερουμε πως θα απευθυνθουμε!
Να σου πω... συμφωνώ. Και ναι, φαίνεται κάπως ρατσιστικό, άνευ πλάκας... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Να σου πω... συμφωνώ. Και ναι, φαίνεται κάπως ρατσιστικό, άνευ πλάκας... :/:

Eυχαριστω... :) ειχα ξανααναφερει το θεμα μολις ειχα πρωτογραφτει στο site αλλα μαλλον ξεχαστηκε.. δεν πειραζει, φανταζομαι ειναι κατι ευκολο να διορθωθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Eυχαριστω... :) ειχα ξανααναφερει το θεμα μολις ειχα πρωτογραφτει στο site αλλα μαλλον ξεχαστηκε.. δεν πειραζει, φανταζομαι ειναι κατι ευκολο να διορθωθει
Κι εγώ μαζί σου, Shakespeare!!! :up: Εγκρίνω και επαυξάνω.
Έσπασα το κεφάλι μου μα δεν μπορώ να βρω έναν λόγο γιατί να μην φαίνεται το φύλο ΚΑΙ στους άντρες, εφ' όσον θέλουν να το δηλώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erefer

Νεοφερμένος

Ο erefer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κι εγώ μαζί σου, Shakespeare!!! :up: Εγκρίνω και επαυξάνω.
Έσπασα το κεφάλι μου μα δεν μπορώ να βρω έναν λόγο γιατί να μην φαίνεται το φύλο ΚΑΙ στους άντρες, εφ' όσον θέλουν να το δηλώσουν.
Μας σαμποτάρουν,δεν θέλουν άντρες στο mycat:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
E ναι λοιπόν κυριες μου! Ειμαστε εδω!
Το mycat δεν ειναι η γυναικοπαρεα που νομιζατε, ειμαστε αναμεσα σας, απλα στην αφανεια λογω της προπαγανδας!!! :P:lol:
Ηρθαμε για να μεινουμε και θα διεκδικησουμε τα δικαιωματα μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μας σαμποτάρουν,δεν θέλουν άντρες στο mycat:D

E ναι λοιπόν κυριες μου! Ειμαστε εδω!
Το mycat δεν ειναι η γυναικοπαρεα που νομιζατε, ειμαστε αναμεσα σας, απλα στην αφανεια λογω της προπαγανδας!!! :P:lol:
Ηρθαμε για να μεινουμε και θα διεκδικησουμε τα δικαιωματα μας!!!

:up:
Σας θέλουμε καλέ, απλώς σας κάνουμε τις δύσκολες:P:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Nα είσαστε μαζί μας και δίπλα μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μας σαμποτάρουν,δεν θέλουν άντρες στο mycat:D
Δεν ξέρω ποια δεν θέλει άντρες στο mycat, εγώ όμως θέλω και θέλω και να φαίνονται, γιατί εσείς οι γατόφιλοι άντρες σπάτε τα στερεότυπα που θέλουν τις γυναίκες γατόβιες και τους άντρες "ορκισμένους εχθρούς". Ξανά θα δηλώσω απροκάλυπτα ότι είμαι μαζί σας :up: και ελπίζω να έχουμε γρήγορα θετικές εξελίξεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Μας σαμποτάρουν,δεν θέλουν άντρες στο mycat:D
Φυσικα και σας θελουμε, ειναι δυνατον:D:D:DΤωρα τελευταια παρατηρησα οτι οι ανδρες στο φορουμ ειναι περισσοτεροι απ'οτι νομιζα:)Να σπασει επιτελους το κατεστημενο οτι η γυναικα(και δη γεροντοκορη) αγαπαει τις γατες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
να συμφωνησω και εγω ντατς??? :up::up::up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
LOL δεν έγινε επίτηδες πάντως!
Θα το κοιτάξω λίαν συντόμως, ευχαριστώ. :)

edit: Φτιάχτηκε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙωάνναΓ.

Νεοφερμένος

Η ΙωάνναΓ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπερα...
ψαχνω να βρω πως θα αλλαξω μια αγγελια που εχω βαλει στο χαριζονται....θελω να αλλαξω εικονα και κειμενο....(προεκυψαν νεα πραγματα...μπορω να κανω τις αλλαγες πανω στην αρχικη με καποιο τροπο η πρεπει να φτιαξω απο την αρχη νεα.η παλια σβηνει?
ευχαριστω...

:happy:
Και σ'εμενα το ιδιο συνεβει...οταν εστειλα τις φωτογραφιες μου αυτος ειπε πως θα της ελενξει οταν εχει χρονο...κατι τετοιο...Τι μας λενε τωρα?:(Καλα...εγω θα περιμενω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Και σ'εμενα το ιδιο συνεβει...οταν εστειλα τις φωτογραφιες μου αυτος ειπε πως θα της ελενξει οταν εχει χρονο...κατι τετοιο...Τι μας λενε τωρα?:(Καλα...εγω θα περιμενω....

Ιωάννα μιλάς για αγγελία; αν όχι οι φωτογραφίες στην γκαλλερυ πρεπει οντως να εγκριθούν δεν παιρνει χρονο πολυ αυτο ομως. Αν μιλάς για αγγελία και θέλεις να κανεις καποια αλλαγη πεσμου ποια και θα σε βοηθήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙωάνναΓ.

Νεοφερμένος

Η ΙωάνναΓ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Οχι δεν μιλαω για αγγελια...απλα εκανα λαθος και το εστειλα σε λαθος μερος...ομως ευχαριστω...ειμαι βλεπεις νεα εδω και δεν το εχω μαθει ακομα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
δεν πειράζει κανείς δεν ήρθε μαθημένος εδώ. Καλως μας ήρθες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙωάνναΓ.

Νεοφερμένος

Η ΙωάνναΓ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ξερεις ...η γατα στην φωτο σου ειναι σχεδον ολοιδια με την δικια μου...κοιτα θατην βαλω για φοντο...ή οπως το λενε...και...ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
να την χαίρεσαι. μπορείς να γραψεις γι'αυτην πιο πολλά στο θέμα "οι γάτες μου" ενα νέο θέμα για να την γνωρισουμε καλύτερα και αυτήν και εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
LOL δεν έγινε επίτηδες πάντως!
Θα το κοιτάξω λίαν συντόμως, ευχαριστώ. :)

edit: Φτιάχτηκε. :)

:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenagg

Νεοφερμένος

Η lenagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ρε παιδια πως θα βαλω μια εικονα στο προφιλ μου????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top