Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

gino

Νεοφερμένος

Ο gino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε παιδια!!!!!πως μπορω να βαλω μια δικη μου εικονα ως avatar και οχι απο τις προκαθορισμενες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
πηγα να προσθεσω νεο therad στο ''δημιουργιες μελων'' και μου εβγαλε το παραπανω μυνημα. Γιατι το εχετε μηπως κλειδωσει? Παντως δεν εχει το σημα οτι ειναι κλειδωμενο.. Περιμενω απαντησεις..

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40429

Πιο συγκεκριμένα,
- Κάθε μέλος επιτρέπεται να ανοίξει μόνο 1 TOPIC σε αυτή την κατηγορία.
- Κάθε μέλος θα πρέπει να έχει τουλάχιστον 150 δημοσιεύσεις και να είναι μέλος τουλάχιστον 30 ημέρες στο iSchool για να ανοίξει TOPIC

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
παιδια εχω κανει ηδη 150 ποστ και δεν μου βγαζει επιλογη δικου μου αβαταρ!γιατι?

Πήγαινε Ρυθμίσεις->Ρυθμίσεις Avatar->επέλεξε την επιλογή "Χρησιμοποίησε προσαρμοσμένο Avatar" και στη συνέχεια είτε δίνεις το link στο οποίο βρίσκεται το avatar,είτε το κάνεις εσύ upload.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
γινεται να φτιαξει οποιος θελει δικο του θεμα και αν ναι πως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Με το κουμπί που γράφει "Νέο Θέμα" ίσως; Λέω εγώ τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
Με το κουμπί που γράφει "Νέο Θέμα" ίσως; Λέω εγώ τώρα :P

το εχω ψαξει αλλα δεν το βρισκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτό εδώ ψάχνεις:

Πρέπει να είσαι σε κάποια γενική κατηγορία, όχι μέσα σε κάποιο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
sorry το μπερδευα με κατι αλλο . δεν εχω συνηθισει ακομα σε τετοιου στυλ forum

κατι αλλο ;
σε ενα νεο θεμα πως μπορω να διοργανωσω ψιφοφορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εκεί που κάνεις νεό θέμα γράφει κάπου "Δημιουργία δημοσκόπησης". Εκεί βάλε ένα τικ σε αυτό που γράφει "Ναι, αναρτήστε μία δημοσκόπηση μαζί με αυτό το θέμα" και μετά βάλε τις επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Στον πίνακα ελέγχου στην επεξεργασία προφίλ στο πεδίο "επιλογές απορρήτου" η 4η επιλογή λέει "εμφάνιση ηλικίας και πλήρης ημερομηνίας γεννήσεως".
Το σωστό είναι "εμφάνιση ηλικίας και πλήρους ημερομηνίας γεννήσεως".
Ναι, είμαι ψείρας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosclick

Νεοφερμένος

Ο nikosclick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Στον πίνακα ελέγχου στην επεξεργασία προφίλ στο πεδίο "επιλογές απορρήτου" η 4η επιλογή λέει "εμφάνιση ηλικίας και πλήρης ημερομηνίας γεννήσεως".
Το σωστό είναι "εμφάνιση ηλικίας και πλήρους ημερομηνίας γεννήσεως".
Ναι, είμαι ψείρας :P
Για την ακρίβεια λέει: "Εμφάνιση ηλικίας και πλήρης ημερομηνίας γέννησεως".

:P:P

Πάρε σκούπα και καθάρισε, αφεντικοοοό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Α είσαι πιο ψείρας απο μένα, δεν πρόσεξα τον τόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πω. Τo attachment εικόνων τα έχει παίξει:P. Όσο και να μικραίνεις μια εικόνα, όσο και πιο μικρή σε χωριτικότητα να την κάνεις, αυτή δεν ανεβαίνει με τίποτα. Μήπως υπάρχει κανένας άλλος τρόπος να ανεβάσω εικόνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι το έχω αναφέρει ήδη αυτό αλλά είναι σε διακοπές ακόμα ο Πέτρος.
Μπορείς να το ανεβάσεις σε κάποιο image hosting site, πχ https://imageshack.us/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
λειπει ο γατος και χοροευουν τα ποντικια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ρε παιδιά .....

Πως μπαίνω στο messenger???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
... στα δεξια της αρχικης σελιδας υπαρχει κατι που γραφει συνομιλια... αυτο ειναι ειναι το μεσσαντζερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
παιδια το πλαισιο του messenger μεγαλωνει;και αν ναι πως; εμενα καποιες φορες μεγαλωνει αλλα δεν ξερω πως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εχω μια απορια.Μπορω να χρησιμοποιησω δυο διαφορετικες φωτο στην υπογραφη μου? Τωρα που εχω δυο γατια θα ηθελα και τα δυο να ειναι στην υπογραφη μου.Χθες που το προσπαθουσα μονο μια φωτογραφια μου δεχοταν.Οποτε αναγκαστικα εχω το ενα στο avatar και το αλλο στην υπογραφη:hmm:Ο μονος τροπος ειναι να τα πετυχω και τα δυο σε καλη ποζα σε μια φωτο,πραγμα που το θεωρω μαλλον δυσκολο.:hmm:
Μπορω να κανω κατι αλλο?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εχω μια απορια.Μπορω να χρησιμοποιησω δυο διαφορετικες φωτο στην υπογραφη μου? Τωρα που εχω δυο γατια θα ηθελα και τα δυο να ειναι στην υπογραφη μου.Χθες που το προσπαθουσα μονο μια φωτογραφια μου δεχοταν.Οποτε αναγκαστικα εχω το ενα στο avatar και το αλλο στην υπογραφη:hmm:Ο μονος τροπος ειναι να τα πετυχω και τα δυο σε καλη ποζα σε μια φωτο,πραγμα που το θεωρω μαλλον δυσκολο.:hmm:
Μπορω να κανω κατι αλλο?:)
Μπορείς να βάλεις όσες εικόνες θέλεις στην υπογραφή σου (αρκεί αυτή να μείνει εντός των ορίων μεγέθους που ορίζονται στους κανόνες), απλά μπορείς να ανεβάσεις μόνο μια στον σέρβερ για χρήση ως εικόνα υπογραφής. Την άλλη μπορείς πχ να την ανεβάσεις στη γκαλερί σου και να την εισάγεις μέσω της αντίστοιχης λειτουργίας για εξωτερικές εικόνες (κουμπί
).
Ενας άλλος τρόπος θα ήταν να ενώσεις τις εικόνες σε μία με κάποιο πρόγραμμα όπως το photoshop ή το Gimp.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top