Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

katerina11

Νεοφερμένος

Η Kατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γιατι καλα τις ανεβασα αλλα τωρα που θελω να σβησω καποιες πως θα γινει?

ευχαριστω για τις απαντησεις σας.:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
θελω να σβησω καποιες πως θα γινει?
Αφού πας στη φωτογραφία που θέλεις να σβήσεις, πάτησε: Εργαλεία εικόνας > Επεξεργασία εικόνας. Πάνω πάνω υπάρχει πλαίσιο με τίτλο "Σβήσε αυτή την εικόνα" και οδηγίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina11

Νεοφερμένος

Η Kατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ευχαριστω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
μπορώ να βάλω δικιά μου φωτο για αβαταρ? στις ρυθμίσεις αβαταρ έχει μονο 2 επιλογές: ή καθόλου, ή τα ετοιμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
μπορεις να βαλεις οταν φτασεις στις 150 δημοσιευσεις.......και δεν μετριεται οτι γραφεις στην "διασκεδαση".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
thx! έχω πολύ καιρό ακόμα...;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
τπτ!... καλα κι εγω μην νομιζεις σχετικα προσφατα εφτασα τις 150!.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KLAUDIA BALOMENU

Νεοφερμένος

Ο KLAUDIA BALOMENU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ασχετα με τη διετα μπορει καποια απο σας να μου εξηγησει πως μπορω να βαλω την φοτογραφια του μικρου μου σε μια αγγελια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
ασχετα με τη διετα μπορει καποια απο σας να μου εξηγησει πως μπορω να βαλω την φοτογραφια του μικρου μου σε μια αγγελια?
Πρέπει να την ανεβάσεις πρώρα είτε στο γκάλερι κ μετα με copy paste να την βάλεις στο παράθυρο τoυ ποστ είτε να την εισάγεις από το εικονίδιο που έχει πάνω ως εισαγωγή εικόνας κ να δώσεις το λινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aramis

Νεοφερμένος

Η pascale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Προσπαθω ματαια να στειλω φωτογραφιες των british και των αλλων γατων μου και δεν το καταφερνω. Παταω, παταω το κουμπακι η το κουμπι διαχειρηση συνημμενων αρχειων και δεν μου εμφανιζεται τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Πατάς "απάντηση" κι όταν σου ανοίξει το παράθυρο για να γράψεις το μήνυμα πατάς το πεδίο με το συνδετηράκι (πάνω σειρά, τρίτο από δεξιά, το αμέσως επόμενο από το αριστερόστροφο βελάκι).
Στο παράθυρο που σου ανοίγει, πατάς το browse και διαλέγεις τη φωτό που θέλεις από τις φωτό που έχεις αποθηκευμένες στο κομπιούτερ σου.

Περιμένεις μέχρι να σου βγάλει το όνομα της φωτό λίγο πιο πάνω από το πινακάκι που δείχνει τα επιτρεπόμενα μεγέθη των συνημμένων αρχείων*. Αυτό σημαίνει ότι η φωτό σου επισυνάφθηκε.

*Αν η φωτό σου είναι πολύ μεγάλη για να επισυναφθεί, σου βγαίνει αντίστοιχο μήνυμα (που δεν θυμάμαι τι ακριβώς λέει!). Τότε, πριν κάνεις τις παραπάνω ενέργειες, πρέπει να μικρύνεις τη φωτό μέσω του windows paint (ή κάποιου άλλου σχετικού προγράμματος, αν έχεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aramis

Νεοφερμένος

Η pascale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
:confused:Ευχαριστω αλλα αυτο το ειχα δοκιμασει και το ξαναδοκιμασα τωρα μα δεν ανοιγει το παραθυρο οταν παταω το κουμπι με το συνδετηρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αλλη λύση είναι να ανεβάσεις την φώτο αλλού πχ στο photobucket και να παρεις το λινκ και να το βαλεις εδω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
:confused:Ευχαριστω αλλα αυτο το ειχα δοκιμασει και το ξαναδοκιμασα τωρα μα δεν ανοιγει το παραθυρο οταν παταω το κουμπι με το συνδετηρα
Λέω τώρα εγώ, μήπως έχεις ενεργοποιημένο αυτό που μπλοκάρει τα pop-ups; Μπορείς να το απενεργοποιήσεις μόνο για το mycat.gr, όπως έκανα εγώ, και να ξαναδοκιμάσεις.
Αλλιώς δοκίμασε μέσω photobucket, όπως λέει η julia...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aramis

Νεοφερμένος

Η pascale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν εχω μπλοκαρισμενα τα popup απλα δεν ξερω τι ειναι τα photobucket (δεν ειμαι πολυ ξοικιωμενη με την διαδικασια , οπως το καταλαβατε ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
To photobucket είναι ένα site στο οποίο μπορείς να ανεβάζεις φωτογραφίες, αφού πρώτα δημιουργήσεις έναν λογαριασμό (άλλο παρόμοιο είναι το imageshack).
Δεν είναι ωστόσο απαραίτητο να το κάνεις αυτό, μπορείς να ανεβάσεις τις φωτογραφίες σου στο Gallery του MyCat και να χρησιμοποιήσεις το πεδίο που λέει "Προσθέστε σε ποστ" ώστε να τις βάλεις να φαίνονται στα μηνύματά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
βρε παιδιά να σας ρωτήσω...έχει 2-3 μέρες τώρα που μου σέρνεται ο Η/Υ στο άνοιγμα της σελίδας και όταν σερφάρω από θέμα σε θέμα...μου το κάνει μόνο εδώ...σε άλλα σαιτ έχει καλή ταχύτητα....γιατί???? έχετε κι εσείς παρόμοιο πρόβλημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο...:hmm:
Επειδή είναι τεχνικό το θέμα, αν το δεις να επιμένει, θα πρότεινα να στείλεις ένα πμ στη Michelle για να το κοιτάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ΟΚ...ευχαριστώ!:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zorica

Νεοφερμένος

Η zorica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Και εγω το βλεπω αυτο,και ειναι καινουριο το λαπτοπ:(:hmm:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top