Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ria23

Νεοφερμένος

Η Σωτηρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ελενη και γω ενω χθες ειχε διορθωθει λιγο σημερα παλι τα ιδια!!!!!!! και καπου αλλου το εχουμε αναφερει και ναι ειχαν πολλοι το ιδιο προβλημα ..ελπιζω να φτιαξει..

Υ.Σ μια ωρα ωσπου να γραφτει το μνμ...ουφφφφφφφφφφ:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria23

Νεοφερμένος

Η Σωτηρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
παιδια παλι το ιδιο δεν μπαινει με τπτ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ναι, πάλι το ίδιο πρόβλημα:confused:....σεεεεερνεεεεεεταιιιιιι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzoutzou

Νεοφερμένος

Η tzoutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Kαλε,απο τους Αθηναιους μονο εγω ειμαι τοοοοοοσοοοοο αργη?Μηπως μενω Θεσσαλονικη και δεν το ξερω?:P
Σερνομαι η γατομανα και δεν μου ταιριαζει καθολου:lol:
Αγιουτο!!!!!!!!!!!!!!!(που λεει και μια ψυχη απο πανω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μάλλον υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον server....:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Παιδιά όντως από εχθές σέρνεται.... ο σέρβερ μάλλον. Κρίμα γιατί αν θέλει καινούριο σέρβερ, θα κάνει μέρες να αποκατασταθεί. :/: Εκτός αν υπάρχει κάποια πιο εύκολη λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελένη Άνση

Νεοφερμένος

Η Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Συγγνώμη, δεν ξέρω καθόλου από Η/Υ. Είναι θέμα συντήρησης δηλαδή; Πάντως, μέχρι να αποκατασταθεί θα τα λέμε πιο αραιά, γιατί έχω λίγο χρόνο και νεύρα τσατάλια, οπότε δεν με παίρνει να χασομεράω για να δω 3 μηνύματα, ούτε να τσαντίζομαι συνέχεια:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Την Πέμπτη το μεσημέρι, ενώ συνδέθηκα με το my cat, κάθε ενέργεια διεκπεραιωνόταν με εξοργιστικά αργό ρυθμό. Μπήκα και από το φορητό, τα ίδια!!!:mad::mad:Χθες το βράδυ τα ίδια, και αυτή τη στιγμή, που έχει λίγους χρήστες, θα βγω, γιατί έχει τρeλλά αργούς ρυθμούς ανταπόκρισης. Έστειλα ΠΜ στην τεχνική υποστήριξη, δεν μου απάντησαν. Έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα; Υπ'όψιν, σε όλες τις άλλες ιστοσελίδες μπαίνω ωραιότατα, χωρίς κανένα πρόβλημα, μόνο εδώ γίνεται αυτό το κακό.
ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ;
Το πρόβλημα νομίζω ότι έχει λύθηκε τελικά. O server δεν έκανε καλό μοίρασμα των διαθέσιμων πόρων όποτε για το mycat έδινε ελάχιστους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Το πρόβλημα νομίζω ότι έχει λύθηκε τελικά. O server δεν έκανε καλό μοίρασμα των διαθέσιμων πόρων όποτε για το mycat έδινε ελάχιστους.
Ευχαριστούμε πολύ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ σας ευχαρίστω για την υπομονή σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Δεν ειναι θεμα υπομονης ειναι θεμα εθισμου,δεν ειδατε μολις αρχισε να καθυστερει το σαιτ που μας βγηκαν τα...αγρια ενστικτα;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Κι έλεγα που θα ρωτήσω την απορία μου στους διαχειριστές.
Έχω το εξής πρόβλημα. Προσπάθησα να μπω από τον υπολογιστή της δουλειάς και δεν μπάινει. Ανοίγει η σελίδα, βάζω τα στοιχεία ( όνομα και κωδικό που τα έχω κρατήσει από το επιβεβαιωτικό ε-μαιλ που μου στείλατε κατά την εγγραφή μου) και δεν τα δέχεται.
Φταίει ότι είναι άλλος ο υπολογιστής; :hmm:
Τι μπορώ να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελένη Άνση

Νεοφερμένος

Η Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Δεν ειναι θεμα υπομονης ειναι θεμα εθισμου,δεν ειδατε μολις αρχισε να καθυστερει το σαιτ που μας βγηκαν τα...αγρια ενστικτα;:lol:
Γάτες είμαστε κατά βάθος, άγριες, εγωίστριες και απαιτητικές:P:P:PΓια πάρε από τη γάτα κάτι που τη διασκεδάζει και τα λέμε:lol::lol::lol:Ευτυχώς, το πρόβλημα φαίνεται ότι διορθώθηκε:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κι έλεγα που θα ρωτήσω την απορία μου στους διαχειριστές.
Έχω το εξής πρόβλημα. Προσπάθησα να μπω από τον υπολογιστή της δουλειάς και δεν μπάινει. Ανοίγει η σελίδα, βάζω τα στοιχεία ( όνομα και κωδικό που τα έχω κρατήσει από το επιβεβαιωτικό ε-μαιλ που μου στείλατε κατά την εγγραφή μου) και δεν τα δέχεται.
Φταίει ότι είναι άλλος ο υπολογιστής; :hmm:
Τι μπορώ να κάνω;
Υπάρχει περίπτωση οι υπολογιστές της δουλειάς σου να είναι ρυθμισμένοι για να μην μπορείς να μπαίνεις σε σάιτ στο ίντερνετ. Καλύτερα μπαίνε από το σπίτι... πιο σίγουρα και πιο άνετα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstans

Νεοφερμένος

Η konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Όταν πάω στα νέα μηνύματα και διαβάζω ένα θέμα και μετά ξαναπατάω νέα μηνύματα μου γράφει ότι πρέπει να περάσουν 120 δευτερόλεπτα για να κάνω νέα αναζήτηση. Πιο παλιά δεν μου το έβγαζε, έχει αλλάξει κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Τωρα καταλαβα γιατι ηταν τοοοοσο αργο το mycat, χθες βραδυ και σημερα το πρωι.:hmm:Και ετοιμαζομουν να τα βαλω παλι με την forthnet.:redface:Kαλα που το προσεξα, οτι σε αλλα site η ταχυτητα ηταν κανονικη.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
πχ. Ο thanosmylo γράφει: Η βλακεία σ αυτον τον πλανήτη είναι τεράστεια...
Αυτή είναι η υπογραφή του? και πώς μπαίνει? Πήγα στο επεξεργασεία υπογραφής αλλά τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
μηπως δν πατας αποθηκευση υπογραφης??
-----------------------------------------
απο οτι βλεπω εχεις υπογραφη.Αν εννοεις να εμφανιζεται στα μυνηματα πηγαινε επεξεργασια επιλογων και βαλε νι στο κουτακι προβολη υπογραφης
(νομιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Οι υπογραφές φαίνονται στο profile κάθε μέλους (tab "Υπογραφή") αλλά και κάτω από τα μηνύματά του τα οποία έχουν γίνει στα Forums:
Γενικά και αόριστα
Χαλαρή κουβέντα
Τεχνολογία
Εκτός Θέματος
Εξωσχολικές δραστηριότητες
Δημιουργίες Μελών

:bye:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εμένα σέρνεται ΓΕΝΙΚΑ... ολο το ιντερνετ.. αλλά ξέρω τί φταίει..η βροχή...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top