Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Κείρα

Νεοφερμένος

Η Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Όταν πάω στα νέα μηνύματα και διαβάζω ένα θέμα και μετά ξαναπατάω νέα μηνύματα μου γράφει ότι πρέπει να περάσουν 120 δευτερόλεπτα για να κάνω νέα αναζήτηση. Πιο παλιά δεν μου το έβγαζε, έχει αλλάξει κάτι?
Κι εμένα μου λέει το ίδιο αρα μαλλον ειναι νεο συστημα για να ηρεμησουν τα πνευματα και να μην ειναι τοσο αργο το σαιτ. Αλλά είναι λίγο υπερβολικο 120΄΄ και τελικα πατω απλως προηγουμενη σελιδα για να δω ξανα τα νεα μυνηματα:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzoutzou

Νεοφερμένος

Η tzoutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Yeah baby!!!!Εφτιαξε και σε εμενα!!!!!!Ευχαριστουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κείρα

Νεοφερμένος

Η Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μια ερώτηση: Αυτό το σύστημα με τα 120 δευτερολεπτα αναμεσα σε καθε αναζητηση είναι μονιμο ή κατι παροδικό μεχρι να φτιαχτεί ο server?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina10

Νεοφερμένος

Η katerina10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Μια ερώτηση: Αυτό το σύστημα με τα 120 δευτερολεπτα αναμεσα σε καθε αναζητηση είναι μονιμο ή κατι παροδικό μεχρι να φτιαχτεί ο server?
:(:(Κι εγώ το έχω αυτό πλεον..:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ttikki

Νεοφερμένος

Ο ttikki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πως κανω αναρτηση φωτογραφιας στα φορουμς; Βλεπω στο παραθυρο μυνηματων εικονιδιο "Εισαγετε εικονα" αλλα πρεπει να δωσω URL... Ti URL ομως απο το προσωπικο μου αρχειο My Pictures; Mπορω να κανω απλα Copy την φωτογραφια;
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyka

Νεοφερμένος

Η kyka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλώς ήρθες "γειτόνισσα"..!

Λοιπόν, πατάς απάντηση (κάτω αριστερά) και μετά το συνδετηράκι πάνω στη γραμμή εργαλείων.΄Μετά την ανεβάζεις..Πρόσεχε μόνο το μέγεθος!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Voula

Νεοφερμένος

Η Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τώρα που το θυμήθηκα, κάποιος πρέπει να αλλάξει την φωτογραφία του avatar.... ποιος άραγε ??? Ποιος πρέπει να προσθέσει ακόμα μια κοκκινωπή φατσούλα, ε ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ttikki

Νεοφερμένος

Ο ttikki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστω γειτονισσα ! Το εκανα, ανοιξε ενα παραθυρο, εκανα τα δαδικαστικα, και η φωτο μπηκε σε αρχειο. Πως θα την βαλω εδω ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyka

Νεοφερμένος

Η kyka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ανεβάζεις το αρχείο και μετά πατάς κλείσιμο παραθύρου.Γράφεις ό,τι θες (δεν την βλέπεις εκείνη τη στιγμή) κι όταν πατήσεις καταχώρηση απάντησης θα έχει μπει μόνη της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyka

Νεοφερμένος

Η kyka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τώρα που το θυμήθηκα, κάποιος πρέπει να αλλάξει την φωτογραφία του avatar.... ποιος άραγε ??? Ποιος πρέπει να προσθέσει ακόμα μια κοκκινωπή φατσούλα, ε ???

Περιμένω να τους βγάλω φωτογραφία μαζί μωρέ...Όλο πάραπονα ο Αλαντινομεταφορέας..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Δε μπορώ να δημοσιεύσω νέα απάντηση στον τομέα των Δημιουργιών Μελών και δε γνωρίζω τον ακριβή λόγο για αυτήν την αδυναμία μου. Θα ήθελα αν θα ήταν εύκολο κάποιος να μου το διευκρινίσει, δεδομένου του γεγονότος ότι στο παρελθόν έχω δημοσιεύσει απαντήση στον εν λόγω τομέα.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας και ευελπιστώ σε σύντομη λύση της παρεξήγησης. Καλή σας μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Δε μπορώ να δημοσιεύσω νέα απάντηση στον τομέα των Δημιουργιών Μελών και δε γνωρίζω τον ακριβή λόγο για αυτήν την αδυναμία μου. Θα ήθελα αν θα ήταν εύκολο κάποιος να μου το διευκρινίσει, δεδομένου του γεγονότος ότι στο παρελθόν έχω δημοσιεύσει απαντήση στον εν λόγω τομέα.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας και ευελπιστώ σε σύντομη λύση της παρεξήγησης. Καλή σας μέρα.

Απαιτούνται 31 μέρες εγγραφής και 150 posts τουλάχιστον.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Γιατι δεν μπορω να ποσταρω στις δημιουργιες μελων?
Μου λεει οτι θελει ενεργοποιηση ακαουντ ή εχω suspended account.
:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γιατι δεν μπορω να ποσταρω στις δημιουργιες μελων?
Μου λεει οτι θελει ενεργοποιηση ακαουντ ή εχω suspended account.
:/
Πρεπει να κλεισεις 31 μερες εδω (τα 150 post τα εχεις περασει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Αυτο με τα 2Ο δευτερολεπτα της αναζητησης γιατι γινεται?Ειναι πολυ σπαστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πρεπει να κλεισεις 31 μερες εδω (τα 150 post τα εχεις περασει).

Τσατσια! Το ιδιο και για αβαταρ.
ΠΦΦΦΦΦΦΦΦ.
Θενκς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Αυτο με τα 2Ο δευτερολεπτα της αναζητησης γιατι γινεται?Ειναι πολυ σπαστικο

Για λόγους υπερφόρτωσης του server:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω θα προτεινα να μπει ενα καινουριο section "Κινηματογραφος και TV" για να συζηταμε για καινουριες ταινιες και σειρες!
τι λετε; :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
τι ειναι η δημοσκοπηση;;;:(:lol:(δεν ξερω αυτο,ε;;;θα μου πειτε που ζω...!!!;;;οπως ειπα και σε αλλο θεμα εδω στο ischool στν πλανητη αρη!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
τι ειναι η δημοσκοπηση;;;:(:lol:(δεν ξερω αυτο,ε;;;θα μου πειτε που ζω...!!!;;;οπως ειπα και σε αλλο θεμα εδω στο ischool στν πλανητη αρη!!!)
Για παράδειγμα, σε αυτά τα θέματα υπάρχουν δημοσκοπήσεις:
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40917
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=38742
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=39505

Η δημοσκόπηση είναι αυτό το πλαίσιο πάνω - πάνω, στο οποίο υπάρχει μια ερώτηση ή πρόταση και από κάτω έχει κάποιες διαθέσιμες απαντήσεις. Επιλέγεις αυτή που σε αντιπροσωπεύει και ψηφίζεις. :)
Έτσι, συναθροίζονται οι ψήφοι όλων των ενεργών μελών και βλέπουμε τι προτιμούν οι περισσότεροι. :iagree:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top