Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Σε όλους έτσι είναι. Δε φεύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
OK! Eυχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Kάτσε να κλείσω και εγώ ένα χρόνο και θα σε φτάσω.Σε αυτά τα ranks περιλαμβάνινται και τα άρθρα;
Νομίζω όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
1)Πότε δημιουργήθηκε το MyCat;:hmm:

Δες εδώ.
2)Θα ήθελα μια μεγαλύτερη ανάλυση σχετικά με το ban ενός χρήστη.:confused:
Οι κανόνες του φόρουμ και οι αντίστοιχες ποινές που προβλέπονται για την παράβλεψή τους βρίσκονται εδώ. Ο γενικός κανόνας πάντως, είναι ότι ban γίνεται σε περιπτώσεις χρηστών που δυσκολεύουν την ομαλή λειτουργία του φόρουμ και αγνοούν τις ελαφρύτερες ποινές και προειδοποιήσεις που έχουν προηγηθεί.
3)Ποια online φόρμα επικοινωνίας και πού βρίσκεται;:hmm:
Η φόρμα επικοινωνίας είναι εδώ (το link βρίσκεται κάτω-κάτω στη σελίδα του mycat, εκεί που λέει "Τεχνική υποστήριξη").
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
[/color]
Δες εδώ.

Οι κανόνες του φόρουμ και οι αντίστοιχες ποινές που προβλέπονται για την παράβλεψή τους βρίσκονται εδώ. Ο γενικός κανόνας πάντως, είναι ότι ban γίνεται σε περιπτώσεις χρηστών που δυσκολεύουν την ομαλή λειτουργία του φόρουμ και αγνοούν τις ελαφρύτερες ποινές και προειδοποιήσεις που έχουν προηγηθεί.

Η φόρμα επικοινωνίας είναι εδώ (το link βρίσκεται κάτω-κάτω στη σελίδα του mycat, εκεί που λέει "Τεχνική υποστήριξη").

Ευχαριστώ πάρα πολύ!:)
Τί ήταν ο Petrcat;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αγιούτο, αγιούτο! Γιατί σέρνεται σήμερα το site; Σε άλλα site μπαίνω κανονικά, στο mycat μέχρι προ τινός δεν έμπαινε καθόλου. Και τώρα που μπαίνει, πάει με ταχύτητα χελώνας... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ναι σε όλους μας....
Φταίει μάλλον η άμμος απο την Ζαχάρα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κι εμενα κι εμενα.
Τζαμπα εβριζα τον αντρα οτι φορτωνει το πισι με το torrent και σερνεται.:redface:
Θελουμε νεο server.....!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
το ιδιο και σε μενα,οχι μονο σερνεται αλλα δυσκολευομαι και να παω σε αλλα θεματα,ασ ελπισουμε πως οταν ξεσπασει η καταιγιδα θα στρωσει.
θα ριξει καρεκλες με χωμα οπως φαινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blablabla

Νεοφερμένος

Η αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
κι εμενα μου σερνεται σημερα αλλα ενταξει αν περιμενω κατι γινεται.

απορια.μπορει καποιος να με βοηθησει να βαλω τικερακι με την πατσαβουρα μου?
απο χθες οτι και να εχω κανει δεν μπορω

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

velvet_black

Νεοφερμένος

Η velvet_black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γειά σας! Είμαι νέα στο στέκι σας και έχω απορίες ... πρωτάρας... α. Όταν έκανα την πρώτη σύνδεση μετά την εγγραφή μετά από λίγο έβγαινα εκτός σύνδεσης με το στέκι, έτσι ακολούθησα προηγούμενη οδηγία και ενεργοποίησα την αυτόματη σύνδεση. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να μην μπορώ να αποσυνδεθώ. β. Για κάποιο λόγο (φαντάζομαι) δεν λειτουργούν ούτε τα εργαλεία, ούτε η αλλαγή χρώματος (επιφάνειας ή φόντου; ). γ. Επίσης παρόλο που ανοίγει η σελίδα του chat δεν λειτουργεί στη συνέχεια. δ. Μετά το καλωσόρισμα η καταδυόμενη λίστα δεν ανοίγει. Σχετικό άσχετο δε γνωρίζω, αλλά χρησιμοποιώ Mozilla Firefox με ενεργοποιημένα java, javascript. Θα διευκόλυνε πολύ μια απάντηση... Καλή συνέχεια, velvet_black
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ναι κι εμένα χθες πήγαινε σαν σαλιγκάρι!:lol: Τόσο που δεν το άντεξα και σέρφαρα αλλού! Τώρα είναι εντάξει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PATSOUKAKI

Νεοφερμένος

Η PATSOUKAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ναι κι εμένα χθες πήγαινε σαν σαλιγκάρι!:lol: Τόσο που δεν το άντεξα και σέρφαρα αλλού! Τώρα είναι εντάξει.:)
Kαι εμένα, βαρέθηκα να περιμένω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Εντάξει και σε εμένα γινόταν,


τώρα όμως:όλα καλά και όλα ωραία!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πως γίνεται να συγχονεύσω 2 θέματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δεν μπορεις, πρεπει να το κανει καποιος moderator
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilian

Νεοφερμένος

Η lilian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κορίτσια μου γλυκά βοηθήστε λιγο ,θέλω να βάζω φωτο της γατούλας μου σαν κι αυτές που βάζετε κι εσεις κάτω απο τα μηνύματα( τις μόνιμες) πως να το κάνω;:(:(:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εργαλεια ---> επεξεργασια υπογραφης
Απλα προσεξε η εικονα να μη ειναι πολυ μεγαλη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Κορίτσια μου γλυκά βοηθήστε λιγο ,θέλω να βάζω φωτο της γατούλας μου σαν κι αυτές που βάζετε κι εσεις κάτω απο τα μηνύματα( τις μόνιμες) πως να το κάνω;:(:(:hmm::hmm:


Αν ρωτάτε για την υπογραφή να τι θα πρέπει να κάνετε: πρώτα θα πάτε στον πίνακα ελέγχου,μετά στο ρυθμίσεις-επιλογές και θα πατήσετε επεξεργασία υπογραφής και θα κάνεις τις απαραίτητες αλλαγές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilian

Νεοφερμένος

Η lilian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Kαι μετά τι κάνουμε;Εβαλα εκει φωτο.Μπορω να την αλλάξω ναβάλω αλλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top