Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Προσπάθησα νε βρω μια αγγελία από το φόρουμ 'άλλα ζωάκια΄- αγγελίες η οποία είχε δημοσιευθεί πέρσι το καλοκαίρι αλλά δεν τα κατάφερα.
Τι δεν κάνω σωστά ?

Την έψαξες με την αναζήτηση φαντάζομαι. Είναι αλήθεια ότι δεν πιάνει πάντα. Όμως αν θυμάσαι το όνομα του ζώου ή ποιος άνοιξε την αγγελία, μπορείς να το ψάξεις έτσι από την Εξελιγμένη αναζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γιατί η φωτογραφίες υπογραφής μου συνεχώς αλλάζουν;Τι πρέπει να κάνω για να μείνουν μόνιμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Γιατί η φωτογραφίες υπογραφής μου συνεχώς αλλάζουν;Τι πρέπει να κάνω για να μείνουν μόνιμα;


Επίσης τώρα στην υπογραφή σας έχει κουτάκια που έχουν μέσα ένα <<χ>>.Μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα;Γιατί και σε εμένα δεν τις έβγαζε.Τώρα γιατί αλλάζουν συνέχεια δεν ξέρω!:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Τι εννοείς ακριβώς; Αν τις έχεις ανεβάσει από άλλο σάιτ (π.χ. photobucket ή κάτι τέτοιο), προφανώς αυτό έχει κάποιο πρόβλημα αυτή τη στιγμή. Γι' αυτό βλέπεις τα χ. Θα λυθεί από μόνο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γραψτε μου σας παρακαλω γιατι τα μηνυματα ,τα λαμβανω και στο προσωπικο μου mail ;αν γινεται να μην φορτωνεται και το δικο μου θα ηθελα παρακαλω να γινει ,γιατι ειμαι υποχρεωμενη συνεχως να σβηνω γιατι γεμιζει και αργει πολυ να ανοιξει .Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Γραψτε μου σας παρακαλω γιατι τα μηνυματα ,τα λαμβανω και στο προσωπικο μου mail ;αν γινεται να μην φορτωνεται και το δικο μου θα ηθελα παρακαλω να γινει ,γιατι ειμαι υποχρεωμενη συνεχως να σβηνω γιατι γεμιζει και αργει πολυ να ανοιξει .Ευχαριστω.
Να απενεργοποιήσεις την επιλογή να λαμβάνεις ηλ.μήνυμα κάθε φορά που έχεις απάντηση στα θέματα που παρακολουθείς..που είναι εδώ:https://www.mycat.gr/forum/profile.php?do=editoptions
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Να απενεργοποιήσεις την επιλογή να λαμβάνεις ηλ.μήνυμα κάθε φορά που έχεις απάντηση στα θέματα που παρακολουθείς..που είναι εδώ:https://www.mycat.gr/forum/profile.php?do=editoptions

Θα σου ημουν υποχρεωμενη αν με βοηθουσες λιγο περισσοτερο. Πως ,που το κανω αυτο ; Σορι ολιγον τι αρχαρια ακομη .:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τί είναι η vCard;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vi2ka

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
πας στο κουτακι προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφης σε θέματα από το παραπάνω link και διαλέγεις από τις επιλογές που σου ανοίγει το βελάκι -καμία ειδοποίηση μέσω mail και μετά αποθήκευση αλλαγών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:up::up:Σας ευχαριστω.Πιστευω να τα καταφερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ρε παιδια παλευω να ανεβασω ενα βιντεακι μεσω youtube αλλα κανει πολυ να ανεβει..και να φανταστειτε ειναι μικρο το βιντεο.σας αργει και εσας τοσο? :hmm:
και 2ον, μηπως να το ανεβασω καλυτερα απο photobucket ? και αν ναι, πως γινεται αυτο ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Εκτος του οτι θα αργησει αρκετα να ανεβει,θα πρεπει να περιμενεις και για εγκριση μετα.Στο photobucket ειναι πολυ ευκολο,το ανεβαζεις οπως ανεβαζεις και τις φωτογραφιες.Μπαινεις,δημιουργεις λογαριασμο,πατας upload και διαλεγεις απλα το αρχειο που θελεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εκτος του οτι θα αργησει αρκετα να ανεβει,θα πρεπει να περιμενεις και για εγκριση μετα.Στο photobucket ειναι πολυ ευκολο,το ανεβαζεις οπως ανεβαζεις και τις φωτογραφιες.Μπαινεις,δημιουργεις λογαριασμο,πατας upload και διαλεγεις απλα το αρχειο που θελεις.

εκανα λογαριασμο στο photobucket κ ανεβαζω τωρα ενα βιντεο, αλλα αργει και αυτο πολυ...μηπως ειναι αργη η συνδεση μου τοτε ? απο οτι μου δειχνει το ανεβαζει τωρα, αλλα πως βαζω μετα το λινκ στο μαικατ ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Μολις τελειωσει το upload,σου βγαζει απο κατω του τεσσερις κωδικους.Εσυ επιλεγεις τον τελευταιο,αυτον που ξεκινα με IMG.
Ή ειναι πολυ αργη η συνδεση σου,ή ειναι πολυ μεγαλο το βιντεο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ανεβαινε τραγικα αργα και το ακυρωσα...δωρα, ευχαριστω παντως.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Να απενεργοποιήσεις την επιλογή να λαμβάνεις ηλ.μήνυμα κάθε φορά που έχεις απάντηση στα θέματα που παρακολουθείς..που είναι εδώ:https://www.mycat.gr/forum/profile.php?do=editoptions
Σας κουραζω ισως ,αλλα δεν το καταφερα. Μπορει να κανω κατι λαθος. Λοιπον πηγα στο site που μου υπεδειξες ,στις επιλογες τις σχετικες με ηλεκτρ.ταχυδρ.,mail κλπ δεν εβαλα κανενα σημαδακι μεσα στα κυκλακια και μετα καταχωρηση αλλαγων.Δεν εγινε τιποτα.Συνεχιζουν να ερχονται μηνυματα .Τι κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nemesis

Νεοφερμένος

Η Nemesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σας κουραζω ισως ,αλλα δεν το καταφερα. Μπορει να κανω κατι λαθος. Λοιπον πηγα στο site που μου υπεδειξες ,στις επιλογες τις σχετικες με ηλεκτρ.ταχυδρ.,mail κλπ δεν εβαλα κανενα σημαδακι μεσα στα κυκλακια και μετα καταχωρηση αλλαγων.Δεν εγινε τιποτα.Συνεχιζουν να ερχονται μηνυματα .Τι κανω;

Μήπως να κάνεις ακύρωση συνδρομής σε κάποια θέματα ώστε να μην σου έρχονται mails γι'αυτά πια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Και πως το κανουμε αυτο ,καλο μου παιδι;Ειμαι σκραπας σ αυτα και παω σαν τη χελωνα ψαχνοντας .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nemesis

Νεοφερμένος

Η Nemesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και πως το κανουμε αυτο ,καλο μου παιδι;Ειμαι σκραπας σ αυτα και παω σαν τη χελωνα ψαχνοντας .

Θα πας στον "πίνακα ελέγχου" του προφίλ σου(το δείχνει αριστερά πάνω στην αρχική σελίδα του my-cat),μόλις μπεις θα δεις τα θέματα που παρακολουθείς και κάτω από το κάθε θέμα έχει και επιλογή "ακύρωση συνδρομής".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θα πας στον "πίνακα ελέγχου" του προφίλ σου(το δείχνει αριστερά πάνω στην αρχική σελίδα του my-cat),μόλις μπεις θα δεις τα θέματα που παρακολουθείς και κάτω από το κάθε θέμα έχει και επιλογή "ακύρωση συνδρομής".

Εκανα οτι μου ειπες.Αργησα αλλα τα βρηκα.Ελπιζω να πετυχει .Σ ευχαριστω πολυ.:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top