Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Nemesis

Νεοφερμένος

Η Nemesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εκανα οτι μου ειπες.Αργησα αλλα τα βρηκα.Ελπιζω να πετυχει .Σ ευχαριστω πολυ.:):)

Παρακαλώ,ελπίζω απλώς να βοήθησα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θα το τσεκαρω σε λιγο και θα σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Τελικα δεν εγινε τιποτα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nemesis

Νεοφερμένος

Η Nemesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χμμ,δεν ξέρω..:hmm: Εμένα με ενοχλούσαν κάποια mails και με το που το έκανα αυτό,σταμάτησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Γραψτε μου σας παρακαλω γιατι τα μηνυματα ,τα λαμβανω και στο προσωπικο μου mail ;αν γινεται να μην φορτωνεται και το δικο μου θα ηθελα παρακαλω να γινει ,γιατι ειμαι υποχρεωμενη συνεχως να σβηνω γιατι γεμιζει και αργει πολυ να ανοιξει .Ευχαριστω.


Πάτε στον πίνακα ελέγχου,μετά στα θέματα που παρακολυθώ.Θα σας βγάλει μόνο τα θέματα που έχουν απαντήσεις.Θα πατήσετε εμφάνιση όλων των θεμάτων που παρακολουθείτε.Μετά θα εμφανιστούν όλα τα θέματα που παρακολουθείτε με ένα κουτάκι από δίπλα.Θα τσεκάρετε το κουτάκι και θα πάτε κάτω-κάτω εκεί που λέει επιλεγμένα θέματα και θα πατήσετε ''καμιά ειδοποίηση μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομίου''.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πως μπορω να βαλω 3ις διαστατη εικονα στην υπογραφη μου:hmm:Διαφωτιστε με please:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πως μπορω να διαγραψω εικονα απο το gallery ; απαντηστε αμεσα σας παρακαλω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;Γιατί στο φορουμ Ειδήσεις και Επικαιρότητα δεν εμφανίζονται οι υπογραφές των μελών;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Για τον ίδιο λόγο που δεν εμφανίζονται και στα φόρουμ του Γυμνασίου-Λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Με φώτισες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τί είναι η vCard;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
για λόγους χωρητικότητας υποθέτω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τι είδους χωρητικότητας; Δε νομίζω να αποθηκεύεται σε κάθε ποστ και η υπογραφή στη βάση, είναι αποθηκευμένη ξεχωριστά και την κολλάει το σύστημα στο τέλος αν είναι ενεργοποιημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τι είδους χωρητικότητας; Δε νομίζω να αποθηκεύεται σε κάθε ποστ και η υπογραφή στη βάση, είναι αποθηκευμένη ξεχωριστά και την κολλάει το σύστημα στο τέλος αν είναι ενεργοποιημένη.

κάτι τέτοιο είχε πει κάποτε ο peter εκτός αν κάνω λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Τί είναι η vCard;:confused:



Αυτή την ερώτηση την ξαναέβαλες αλλά απάντηση δεν πήρες!:lol::bleh::lol:
Μπορεί να μην ξέρουν...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
γεια σας. ήθελα να ρωτήσω κάτι:
άλλαξα αβατάρ και προσπάθησα να κάνω επεξεργασία σε ένα παλαιότερο μήνυμα, αλλά δεν έβγαινε η επιλογή "επεξεργασία". παίζει ρόλο η αλλαγή του αβατάρ ή, από ένα σημείο και μετά, τα μηνύματα δεν μπορούν να αλλαχθουν; ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όταν περάσουν κάποιες μέρες δεν μπορείς να κάνεις επεξεργασία σε παλιά μηνύματα.
Νομίζω πάντως πως μπορείς να το ζητήσεις από κάποιον μοντ να στο κάνει εκείνος αν θες.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Όταν περάσουν κάποιες μέρες δεν μπορείς να κάνεις επεξεργασία σε παλιά μηνύματα.
Νομίζω πάντως πως μπορείς να το ζητήσεις από κάποιον μοντ να στο κάνει εκείνος αν θες.:iagree:


ευχαριστώ πολύ Δέσποινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top