Απορίες σχετικά με το Hotmail

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Εμένα ακάλεστη δεν με δέχθηκε!Τι ρατσισμός είναι αυτός;
Ούτε εμένα, στην αρχική σελίδα δεν βγάζει τπτ σχετικό.... Τι να πω; πάντως από τι βλέπω υπάρχουν οι προσκλήσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το θέμα πλέον βρήσκεται στο subforum του internet μιας και το thread ταιρίζει εδώ
Επίσης αφαιρέθηκαν τα off-topic και μεταφέρθηκαν εδώ
____
https://www.e-steki.com/forum/forumdisplay.php?f=68
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω απο τοτε που πρωτοεβαλα internet 3 χρονια πριν μεχρι και σημερα εχω hotmail ποτε δεν ειχα προβλημα. Εχω και το e-mail της οτενετ αλλα το χρησιμοποιο μονο για "επησημα" πραγματα. Ενω τον msn τον εχω και για mail και για να μηλαω. Εμενα ειναι ακομα στα 2mb αλλα δεν εχω προβλημα, αλλωστε μονο το 38% χρησιμοποιω. Εχω και yahoo kai g-mail αλλα δεν τα χρησιμοποιω, μονο το g-mail για να στελνω και να μου στελνοθυν τραγουδια,οπιος θελει εχω 48 τζαμπα προσκλισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εγω απο τοτε που πρωτοεβαλα internet 3 χρονια πριν μεχρι και σημερα εχω hotmail ποτε δεν ειχα προβλημα. Εχω και το e-mail της οτενετ αλλα το χρησιμοποιο μονο για "επησημα" πραγματα. Ενω τον msn τον εχω και για mail και για να μηλαω. Εμενα ειναι ακομα στα 2mb αλλα δεν εχω προβλημα, αλλωστε μονο το 38% χρησιμοποιω. Εχω και yahoo kai g-mail αλλα δεν τα χρησιμοποιω, μονο το g-mail για να στελνω και να μου στελνοθυν τραγουδια,οπιος θελει εχω 48 τζαμπα προσκλισεις
Το κάκο για την hotmail είναι ότι έχει αρκετά βαρία σελίδα και επίσης κάποιες φορες τα μνμ δεν τα στέλνει/λάμβανει και πολύ γρήγορα.
Κατα τα αλλά δεν νομίζω να έχει κάποιο άλλο πρόβλημα τουλάχιστον εγώ δεν έχω παρατηρίσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
τα νευρα μου κορδελες...εχω ενα mail σε hotmail και καθε φορα που θελω να το ανοιξω παιδευομαι μια ωρα!!

προσπαθω να μπω ή απο το inbox οτυ messenger ή απο το site του κανονικα, κολλαει και δε μαπινει με τπτ, οση ωρα και να το αφησω δεν μπαινει, πρεπει να προσπαθησω πανω απο 20-30 φορες και καποια στιγμη να μπει κανονικα, μετα ακομη και αν μπει κολλαει σε οτι ενεργεια προσπαθησω να κανω, αν δλδ κανω delete ή θελησω να διαβασω καποια mail την εκατσα!

help me...what's wrong?????
Φύγε απο την msn καλύτερη είναι η yahoo.Τσέκαρε την σύνδεση σου και δες άμα το firewall σου κάνει λαδιές.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
τα νευρα μου κορδελες...εχω ενα mail σε hotmail και καθε φορα που θελω να το ανοιξω παιδευομαι μια ωρα!!

προσπαθω να μπω ή απο το inbox οτυ messenger ή απο το site του κανονικα, κολλαει και δε μαπινει με τπτ, οση ωρα και να το αφησω δεν μπαινει, πρεπει να προσπαθησω πανω απο 20-30 φορες και καποια στιγμη να μπει κανονικα, μετα ακομη και αν μπει κολλαει σε οτι ενεργεια προσπαθησω να κανω, αν δλδ κανω delete ή θελησω να διαβασω καποια mail την εκατσα!

help me...what's wrong?????
Για δοκίμασε επίσης κανένα πρόγραμμα για την γρήγορη ανάγνωση των e-mail.
π.χ incredimail,mozilla thunderbird
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια!

Δεν ανοίγουν τα mails στην ηλεκτρονική μου διεύθυνση!!! Είναι επίγον να τα δω! Τι να κάνω; :help: :'( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
αν τα ανοιγεις με το προγραμμα windows live mail δοκιμασε να το κλεισεις και να το ξανανοιξεις μπας και δουλευψει. 2) ελεγξε αν το ιντερνετ δουλευει σωστα 3) μπες στο www.hotmail.com και δες τα e-mails σου απο εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Να δοκιμάσεις από τον Messenger.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
τα έχω κάνει όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Άλλη λύση είναι να μπει κάποιο έμπιστο άτομο στη διεύθυνσή σου και να σου λέει τα μηνύματα που σου ήρθαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
και εγω το ιδιο ειχα παθει!!!
αν εχεις IE (ειναι μαπα) μπες απο μοζιλα ή καποιον αλλο browser
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
ok....θα το κάνω και θα σας πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
τι εγινε, επιασε???:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
ναι! ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
παιδια εχω εναν λογαριασμο και θελω να τον διαγραψω. Βρηκα ενα βιντεο στο youtube και νομιζω πως πατησα την επιλογη διαγραφη.Γνωριζετε σε ποσο καιρο θα εχει διαγραφει και δεν θα ισχυει καθολου; Δεν παω να βαλω τα στοιχεια μου διοτι δεν ξερω αν θα εναργοποιηθει και δεν διαγραφει (αφου και καλα ο καιρος που απαιτιται δεν θα εχει περασει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
To κακό είναι ότι αν διαγράψεις τον λογαριασμό σου στο μσν, μαζί διαγράφεται και το mail που είχες χρησιμοποιήσει για αυτόν- αυτό είδα όταν πήγα να σβήσω τελείως τον λογαριασμό μου στο μσν, οπότε αναγκαστικά, θα τον κρατήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μα εγω το mail ηθελα να διαγραψω ετσι ωστε να μην ισχυουν msn,skype και τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Πριν δύο χρόνια και περισσότερο, διέγραψα το msn αφού διέγραψα όλες τις επαφές μου, και έκανα αίτηση να διαγραφεί και το mail.
Πήρα απάντηση ότι για να διαγραφεί πρέπει να μην μπω καθόλου για περίπου 11 μήνες.
Πέρσι το καλοκαίρι μπήκα, και είδα ότι υπήρχε μαζί με ένα σωρό άσχετα διαφημιστικά (spam τα λένε; ) και ξαναέκανα αίτηση και πήρα το ίδιο μήνυμα.
Φέτος ξαναμπήκα και υπήρχε ακόμα, το άφησα λοιπόν σαν εφεδρικό.

Αντιθέτως, όταν έκανα να μπω στο yahoo λιγότερο από ένα χρόνο, πήρα απάντηση ότι διαγράφτηκε γιατί είχα αρκετούς μήνες να μπω, και αν ήθελα να έκανα αίτηση να ξαναενεργοποιηθεί.
Το ενεργοποίησα, αλλά είχαν διαγραφεί όλα τα προηγούμενα μηνύματά μου, και έτσι τα κράτησα και τα δυο, δεν βαριέσαι... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω πως το msn διαγράφεται μετά από ένα χρόνο αν δεν μπεις καθόλου.
Για e-mail δεν έχω ακούσει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top