• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αποτρίχωση με laser

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια! άρχισα κι εγώ να σκέφτομαι τη λύση του laser για άνω χείλος...:worry: έχω βαρεθεί να κάνω με κερί και θα ήθελα κάτι πιο μόνιμο...δεν ξέρω όμως που να απευθυνθώ! αν έχει κάνει κάποια και έμεινε ευχαριστημένη ας μου πει διεύθυνση-τιμή (με προσωπικό μύνημα) για αθήνα ή λάρισα! δεν έχω ρωτήσει ακόμη πουθενά και θα μου ήταν πολύ χρήσιμες οι συμβουλές σας! :)

επίσης εσείς που έχετε κάνει είναι ριζική με το laser ή ξαναβγαίνουν κάποιες τρίχες? και περίπου πόσες συνεδρίες σας πήρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια! άρχισα κι εγώ να σκέφτομαι τη λύση του laser για άνω χείλος...:worry: έχω βαρεθεί να κάνω με κερί και θα ήθελα κάτι πιο μόνιμο...δεν ξέρω όμως που να απευθυνθώ! αν έχει κάνει κάποια και έμεινε ευχαριστημένη ας μου πει διεύθυνση-τιμή (με προσωπικό μύνημα) για αθήνα ή λάρισα! δεν έχω ρωτήσει ακόμη πουθενά και θα μου ήταν πολύ χρήσιμες οι συμβουλές σας! :)

επίσης εσείς που έχετε κάνει είναι ριζική με το laser ή ξαναβγαίνουν κάποιες τρίχες? και περίπου πόσες συνεδρίες σας πήρε?
Eλενακι ,το λειζερ εχει επιτυχια μονο εφαρμοζομενο στις σκληρες μαυρες τριχες .Σε ανοιχτοχρωμη τριχοφυια δεν ειναι αποτελεσματικο.Μπορεις να συμβουλευτεις δερματολογο ή πλαστικο επ' αυτου.Στις ανοικτοχρωμες τριχοφυιες ,αποτελεσματικη η ριζικη αποτριχωση .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skoulikaki

Νεοφερμένος

Η skoulikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα κορίτσια, να ρωτήσω κ γω κάτι κάνω φωτοαποτρίχωση άνω χείλος και πιγούνι (40 ευρώ) έχοντας κ θεματάκια ορμονικά ρυθμιζόμενα με χάπια βέβαια, έχω κάνει 3 επισκέψεις και δε μπορώ να πω ότι βλέπω διαφορά. Η αισθητικός μου είπε οποτε βγαίνουν να τις κόβω κ γω αυτό κάνω όμως δεν πέφτουν...μόνο την 1η φορά πέσαν μερικές μετά παλι τα ίδια. Είμαι ανοιχτόχρωμη με μαύρες τρίχες αρα είμαι σε καλή κατηγορία απλως δε ξέρω πότε αρχίζουν να φαίνονται αποτελέσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Eλενακι ,το λειζερ εχει επιτυχια μονο εφαρμοζομενο στις σκληρες μαυρες τριχες .Σε ανοιχτοχρωμη τριχοφυια δεν ειναι αποτελεσματικο.Μπορεις να συμβουλευτεις δερματολογο ή πλαστικο επ' αυτου.Στις ανοικτοχρωμες τριχοφυιες ,αποτελεσματικη η ριζικη αποτριχωση .

ρόζααα μάλλον σκουρόχρωμη τρίχα έχω...αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι μπορεί να κάνω, να ξοδέψω χρήματα και να μην είναι και μόνιμο το αποτέλεσμα...επίσης φοβάμαι (!) να πάω σε αισθητικό και δεν ξέρω τι να κάνω...με έχει προβληματίσει αρκετά το θέμα τελευταία...:confused::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια, να ρωτήσω κ γω κάτι κάνω φωτοαποτρίχωση άνω χείλος και πιγούνι (40 ευρώ) έχοντας κ θεματάκια ορμονικά ρυθμιζόμενα με χάπια βέβαια, έχω κάνει 3 επισκέψεις και δε μπορώ να πω ότι βλέπω διαφορά. Η αισθητικός μου είπε οποτε βγαίνουν να τις κόβω κ γω αυτό κάνω όμως δεν πέφτουν...μόνο την 1η φορά πέσαν μερικές μετά παλι τα ίδια. Είμαι ανοιχτόχρωμη με μαύρες τρίχες αρα είμαι σε καλή κατηγορία απλως δε ξέρω πότε αρχίζουν να φαίνονται αποτελέσματα??
εγω παντως που κανω λειζερ μου εχουν πει ποτε μα ποτε να μην τις κοβω για να μη δυναμωνουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ρόζααα μάλλον σκουρόχρωμη τρίχα έχω...αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι μπορεί να κάνω, να ξοδέψω χρήματα και να μην είναι και μόνιμο το αποτέλεσμα...επίσης φοβάμαι (!) να πάω σε αισθητικό και δεν ξέρω τι να κάνω...με έχει προβληματίσει αρκετά το θέμα τελευταία...:confused::/:
Στην μαυρη σκληρη τριχα εχει καλο,μονιμο αποτελεσμα.Θα σου συνιστουσα να απευθυνθεις σε δερματολογο ή πλαστικο χειρουργο για την εφαρμογη .Αυτος θα σου λυσει και τις αποριες σχετικα με τη μονιμοτητα του αποτελεσματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Στην μαυρη σκληρη τριχα εχει καλο,μονιμο αποτελεσμα.Θα σου συνιστουσα να απευθυνθεις σε δερματολογο ή πλαστικο χειρουργο για την εφαρμογη .Αυτος θα σου λυσει και τις αποριες σχετικα με τη μονιμοτητα του αποτελεσματος.

ναι μάλλον αυτό θα κάνω τελικά! θα πάω σε έναν δερματολόγο να ρωτήσω που πάει και μια φίλη μου και θα σας πω εντυπώσεις! σε ευχαριστώ ρόζα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
το λειζερ εχει επιτυχια μονο εφαρμοζομενο στις σκληρες μαυρες τριχες .
Δε συμφωνώ. Σε μενα που ειμαι ανοιχτοχρωμη εχω δει αποτελεσμα, μειωση κατα 40% και 100% καθυστερηση εμφάνισης, αλλά πέρασε πολύς καιρός. Απόλυτη εξόντωση τρίχας δεν εχω φιλοδοξία να δω, αλλά κι αυτό και λιγο παραπάνω μείωση, μου αρκεί
εγω παντως που κανω λειζερ μου εχουν πει ποτε μα ποτε να μην τις κοβω για να μη δυναμωνουν....

Εννοείται. Μην πειράζεις καθόλου είναι το σωστό, γιατι πας πίσω


ρόζααα μάλλον σκουρόχρωμη τρίχα έχω...αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι μπορεί να κάνω, να ξοδέψω χρήματα και να μην είναι και μόνιμο το αποτέλεσμα...επίσης φοβάμαι (!) να πάω σε αισθητικό και δεν ξέρω τι να κάνω...με έχει προβληματίσει αρκετά το θέμα τελευταία...:confused::/:

Σε δερματολόγο να πας. Οι αισθητικοί δεν έχουν άδεια για Αλεξανδρίτη, που είναι το τοπ μηχάνημα σήμερα. Αυτός θα σου πει τι τριχα εχεις. Αν προκειται για σημεια ορμονοεξαρτωμενα, δε θα χεις ποτε μονιμοτητα, ο,τι τριχα κι αν εχεις. Καλυτερα να πας συστημενη και να ρωτησεις αν εχουν ατο μηχανημα προτου ξεκινησεις καθως και χρηματα- θελει προσοχη γιατι πολλοι ειναι λωποδυτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
mindcircus ευχαριστώ για την απάντηση! αλλά το αλεξανδρίτη είναι μηχάνημα; ή δερματολόγος; :redface::worry:
και τι εννοείς σημεία ορμονοεξαρτώμενα; ότι η τριχοφυία στο μουστάκι οφείλεται σε ορμόνες και γι αυτό μπορεί και να μην είναι μόνιμη;
επίσης δεν ξέρω πόσο ισχύει αλλά μου είπανε ότι για να είναι αποτελεσματικό το laser πρέπει να είναι ''μεγάλης έντασης''...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Η αποτρίχωση με laser δεν 'πιάνει' με την πρώτη φορά, γιατί σκοτώνει μόνο τις τρίχες που φυτρώνουν εκείνη τη στιγμή. Και συνήθως στο άνω χείλος φυτρώνει μόλις το 10 % των τριχών, που υπάρχουν στην περιοχή αυτή. Αυτό το 10 %, λοιπόν, θα το 'πιάσει' με την πρώτη φορά. Γιατί ξαναφυτρώνουν οι τρίχες μετά από κάποιο χρονικό διάστημα; Η απάντηση είναι απλή. Η τρίχα που εξοντώθηκε την προηγούμενη φορά με το laser, δεν ξαναφυτρώνει. Οι τρίχες, που φύτρωσαν μετά είναι άλλες. Γι΄αυτό το λόγο χρειάζεται 8-12 φορές, για να ολοκληρωθεί η θεραπεία. Και ποτέ δεν υπόσχονται μόνιμο αποτέλεσμα. Μπορεί δηλαδή να χρειάζεται να πηγαίνεις 1-2 φορές το χρόνο, αν θέλεις η περιοχή να είναι εντελώς άτριχη. Το άνω χείλος είναι από τις πιο απαιτητικές περιοχές.

Όσο για το τι θα κάνεις στο ενδιάμεσο, που θα φυτρώνουν κάποιες τρίχες, μόνο ξυράφι επιτρέπεται. Κεριά κλπ. που αφαιρούν την τρίχα από τη ρίζα, μόνο θα επιβραδύνουν τη διαδικασία, γιατί θα πρέπει να περιμένεις να ξαναφυτρώσει από την αρχή, για να μπορεί να εξοντωθεί. Το αν θα δυναμώσει η τρίχα ή όχι, δεν παίζει κανένα ρόλο, γιατί έτσι κι αλλιώς όσο πιο σκληρή είναι, τόσο πιο εύκολα την 'πιάνει' το laser. Anyway, ο κάθε γιατρός δίνει τις δικές του οδηγίες ως προς αυτό.

Ο Αλεξανδρίτης είναι τύπος laser. Όσο για την ένταση, αυτή ρυθμίζεται ξεχωριστά για τον καθένα. Όσο πιο ανοιχτόχρωμη είναι η επιδερμίδα σου, τόσο πιο μεγάλη ένταση μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Γι΄αυτό κι ο συνδυασμός ανοιχτόχρωμης επιδερμίδας και σκούρων και σκληρών τριχών είναι ο ιδανικότερος για αποτρίχωση με laser.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
mindcircus ευχαριστώ για την απάντηση! αλλά το αλεξανδρίτη είναι μηχάνημα; ή δερματολόγος; :redface::worry:
και τι εννοείς σημεία ορμονοεξαρτώμενα; ότι η τριχοφυία στο μουστάκι οφείλεται σε ορμόνες και γι αυτό μπορεί και να μην είναι μόνιμη;
επίσης δεν ξέρω πόσο ισχύει αλλά μου είπανε ότι για να είναι αποτελεσματικό το laser πρέπει να είναι ''μεγάλης έντασης''...:hmm:

Το Αλεξανδριτης ειναι μηχάνημα της εταιρείας Candella.:P Θα πρέπει όταν πας να δεις αυτό το πράμα https://www.medprolasers.com/uploadedpics/781.jpg
Σημεία ορμονοεξαρτώμενα είναι η κοιλιά, το στήθος, το πρόσωπο, λαιμός. Ολα τα υπόλοιπα δεν είναι - μπικίνι, χερια, πόδια, μασχάλες. Το μουστάκι ή αλλιώς άνω χείλος είναι ορμονοεξαρτώμενο. Εγώ, αν θες τη γνώμη μου, θα το απέφευγα στο ανω χείλος, το φοβάμαι διότι έχω χνούδι και κάνω κερί ή κλωστή κι ας το κάνω για πάντα. Η γιατρός μου το χε πει να μην το σκεφτω καν, οταν τη ρωτησα, γιατί δεν είναι σοβαρό. Διότι οταν χτυπάς με λείζερ το χνούδι, το ενεργοποιείς και γίνεται τρίχα κι επειδή είναι λεπτό το σημείο-μικρό- φοβάμαι. Ομως ξερω κοπέλες που κανουν και δεν έχουν πρόβλημα. Θεωρώ χτυπάνε γενικά πρόσωπο όσες έχουν αληθινά μεγάλο πρόβλημα και δεν μπορούν διαφορετικά ή άνδρες που δε θέλουν τρίχα.Τι σόι ανδρες ειν αυτοί μη με ρωτήσεις..... :whistle::worry:
Καλά σου είπαν διότι η ένταση παίζει σημαντικό ρόλο. Ομως αυτό εξαρτάται ανα άτομο, πόσο αντέχει γιατί με υπερβολική ένταση υπάρχει κίνδυνος εγκαύματος και με πολύ λίγη υπάρχει περίπτωση να μην κάνει δουλειά. Αυτό το τσεκάρει ο γιατρός κι εσύ το αισθάνεσαι. Αν δηλαδή σε καίει πολύ του λες να κατεβάσει, αν δε νιώθεις τίποτα του το λες για να ανεβάσει. Αυτό το βλέπετε εκείνη τη στιγμή. Συνήθως ξεκινούν χαλαρά και αυξάνουν εν καιρώ συνεδριών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
αα κατάλαβα! τελικά είμαι πολύ άσχετη επί του θέματος...:whistle::redface:
κ εγώ χνούδι έχω και το σκέφτομαι αυτό που λες ! κ όσο το ψάχνω τόσο φοβάμαι...ειδικά για το πρόσωπο..γιατί αν κάτι πάει στραβά μετά τι κάνεις..:/: μάλλον θέλει αρκετό ψάξιμο για να είσαι σίγουρη...δεν ξέρω...ίσως καταλήξω κ εγώ στο αγαπητό κερί :P κλωστή δεν έχω κάνει ποτέ σου την κάνει αισθητικός ή μπορείς και μόνη σου; έχει καλά αποτελέσματα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
αα κατάλαβα! τελικά είμαι πολύ άσχετη επί του θέματος...:whistle::redface:
κ εγώ χνούδι έχω και το σκέφτομαι αυτό που λες ! κ όσο το ψάχνω τόσο φοβάμαι...ειδικά για το πρόσωπο..γιατί αν κάτι πάει στραβά μετά τι κάνεις..:/: μάλλον θέλει αρκετό ψάξιμο για να είσαι σίγουρη...δεν ξέρω...ίσως καταλήξω κ εγώ στο αγαπητό κερί :P κλωστή δεν έχω κάνει ποτέ σου την κάνει αισθητικός ή μπορείς και μόνη σου; έχει καλά αποτελέσματα; :worry:

Καλέ αν δεν έχεις σοβαρό πρόβλημα, μην το κάνεις στο πρόσωπο. Ασε ρε συ, να γεμίσεις τρίχα; Είναι επίφοβο. Σιγά- κεράκι-τι πιο φυσικό! Θα παίρνεις το κέρι με μέλι, πολύ αγνό. Εγώ έχω κερριέρα επαγγελματική και κάνω μόνη μου. Εχει αποτελέσματα, με τον καιρό μαλακώνει και βγαίνει λίγο. Φαντάσου κάνω κερί κάθε τρείς μήνες! Στο εμπόριο πουλάνε διάφορα, αλλά δεν έχω ιδέα τι παίζει, θα σε διαφωτίσει κάποια που αγοράζει κερί εμπορίου ή πάει σε αισθητικό. Παντως αν μάθεις να το κάνεις μόνη, δε θα χρειάζεσαι αισθητικό, είναι πανεύκολο. Το ζεσταίνεις, το απλώνεις, βάζεις ταινιούλα και χρρααατς! Ετοιμη η κούκλα!;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
ναι καλά λες! είναι όντως επίφοβο και είμαι κ εγώ αρκετά φοβιτσιάρα..:redface:
εγώ κάνω κερί κάθε 15 μέρες περίπου...κάθε τρεις μήνες μια χαρά είσαι!! σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ναι καλά λες! είναι όντως επίφοβο και είμαι κ εγώ αρκετά φοβιτσιάρα..:redface:
εγώ κάνω κερί κάθε 15 μέρες περίπου...κάθε τρεις μήνες μια χαρά είσαι!! σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις :) :D


Τίποτα βρε σιγά. Με τα χρόνια θα κάνεις όλο και πιο αργά πιστεύω
υσ. για την κλωστη με ρωτησες παραπανω σορυ δεν το προσεξα, νομιζα ρωτησες για το κερι. Κλωστη σταματησα γιατι με τσαντισε αυτη που πηγαινα και γυρισα στο κερι. :P Αν βρω καμμιά κοντά μου-γιατί δεν ξερουν όλες και δεν το βρίσκεις συχνά-ίσως ξαναρχίσω για τα φρυδια γιατι δινει ωραιο σχημα η κλωστη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pussycat87

Νεοφερμένος

Η pussycat87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια!!! Ήθελα να πω τη δικη μου εμπειρία.. Είχα τεράστιο πρόβλημα τριχοφυίας και αναγκαζόμουν να ξυρίζομαι κάθε μέρα! Έψαχνα πολύ καιρό για να βρώ τον καταλληλο γιατρό που θα εμπιστευτώ.. Άρχισα να κάνω λέιζερ σε μία δερματολόγο, πάρα πολυ καλή και γιατρός και άνθρωπος! Πάντα δίπλα μου σε ότι χρειαζόμουν και με βοήθησε πολύ! Είμαι γενικά πολύ ευαίσθητος οργανισμός αλλά μέχρι να φύγω απο το ιατρείο της είχαν εξαφανιστεί οι κοκκινίλες.. Πλέον είμαι πολύ χαρούμενη γιατί βλέπω το σώμα μου χωρίς τρίχες!! Έχω δεί τρομερά αποτελέσματα.. είμαι πάρα πάρα πολυ ευχαριστημένη!! Η γιατρός λέγεται Τζούμα Α. και το ιατρείο της είναι στα κάτω πετράλωνα! Σας την προτείνω ανεπιφύλακτα και ειλικρινά χωρίς να θέλω να κανω καθολου διαφημιση της γιατί δεν εχω να κερδισω απολύτως τπτ απλά θέλω να βοηθήσω κάποια κορίτσια όπως θα θέλα να μου λέγαν και μένα όταν έψαχνα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Πόσο πλήρωσες για τα διάφορα σημεία του σώματος αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
αχ ναι ! αν θέλεις πες μας με προσωπικό μύνημα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
και βασικα, αν δεν εχεις καποιο λογο, μπορεις να πεις την τιμη και εδω!
(αλλιως στειλε και σε μενα ενα !! :Ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pussycat87

Νεοφερμένος

Η pussycat87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια! Ειλικρινά δεν έχω κανένα λόγο.. απλά είμαι της γνώμης ότι όταν βλέπουμε κάτι καλό πρέπει να το επιβραβεύουμε και να το βοηθάμε γιατί αξίζει.. εγώ έκανα παντού, πόδια, χέρια, κοιλιά, μέση, μπικίνι, μουστάκι κτλ και μου παίρνε ανά συνεδρία 500 ευρώ και με βλεπε και στο 15νθημερο να δει πως πάω γιατί σας είπα οτι ήμουν πολύ δύσκολη περίπτωση.. τώρα μεμονομένα το καθένα για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω πόσο έχει.. αλλά γενικά πιστεύω ότι ανάλογα και με την περίπτωση ίσως να παίζουν οι τιμές!! :) πάντως ήταν ότι πιο φθηνό βρήκα για όλα αυτά που έκανα και απο ότι φάνηκε και πολύ καλή επιλογή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top