Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λολ! θα αλλαξεις γνωμη αν δοκιμασεις αυτο που χω στο νου μου.
εχε χαρη που μαι μονοφαγου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για μας, λέμε, ή για τους άλλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γενικα...και τι αρεσει σε εμας και τι μας αρεσει στον αλλο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ θέλω και λίγη τρίχα, αλλά περιποιημένη. Άνθρωποι είμαστε, όχι κούκλες λείες και πλαστικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ θέλω και λίγη τρίχα, αλλά περιποιημένη. Άνθρωποι είμαστε, όχι κούκλες λείες και πλαστικές.

Πέστα σε παρακαλώ δεν ειναι καλύτερα ναυτάκι παρά γλώμπος;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μπορει να μου πει καποιος τι σημαινει "καλυτερα";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπορει να μου πει καποιος τι σημαινει "καλυτερα";

Καλύτερα κατα την δική μου γνώμη ειναι να βλέπω ένα περιποιημένο τρίχωμα για λόγους εσθητικής παρά ένα γυμνό και άχαρο πράγμα

Πάντα δική μου γνώμη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρα ειναι οπτικο το θεμα Μανια μου;:hmm:
Δεν νομιζω και σορυ...περισσοτερο πιστευω ειναι θεμα αισθητικης και "αισθησης" του τριχωματος πανω στην κοπελα.;) Γενικοτερα αυτο, οχι για εσενα.Σε εσενα δεχομαι οτι ειναι αυτο που λες.:D

Και αλλη ερωτηση.
Οταν λετε "λιγη" τριχα.Εννεοειτε σε πυκνοτητα ή σε μηκος;Ή και στα δυο;

Kαι μια τελευταια:
Aν καποιος σας πει οτι ο ιδιος δεν θελει να εχετε καθολου τριχες -εσεις- θα ειχατε προβλημα να τις αφαιρουσατε;(οχι μονιμα.Απλως να μην υπηρχαν.)

Τι αποριες εχω πρωινιατικα ε;:whistle: :P
Δεν πειραζει ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αρα ειναι οπτικο το θεμα Μανια μου;:hmm:
Δεν νομιζω και σορυ...περισσοτερο πιστευω ειναι θεμα αισθητικης και "αισθησης" του τριχωματος πανω στην κοπελα.;) Γενικοτερα αυτο, οχι για εσενα.Σε εσενα δεχομαι οτι ειναι αυτο που λες.:D

Και αλλη ερωτηση.
Οταν λετε "λιγη" τριχα.Εννεοειτε σε πυκνοτητα ή σε μηκος;Ή και στα δυο;

Kαι μια τελευταια:
Aν καποιος σας πει οτι ο ιδιος δεν θελει να εχετε καθολου τριχες -εσεις- θα ειχατε προβλημα να τις αφαιρουσατε;(οχι μονιμα.Απλως να μην υπηρχαν.)

Τι αποριες εχω πρωινιατικα ε;:whistle: :P
Δεν πειραζει ε;

Δεν πειράζει καλό ειναι να μαθαίνεις:)

Καλό ειναι να ειναι κονοκουρεμένο και λόγο ίσα ίσα να καλύπτει κάποιες λεπτωμέριες:redface:

Θα το έκανα άλλα θα ένοιωθα άσκημα δεν μου αρέσει το γυμνό μου αρέσει το περιποιημένο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Τρίχα;Ποτέ και με τίποτα.
Δε νομίζω να χρειαζόταν να μου το πεί ο άλλος.Θα είχα φροντίσει εγώ γι' αυτό νωρίτερα.
Απλά μου φαίνεται οτι τρίχα=βρωμιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τρίχα;Ποτέ και με τίποτα.
Δε νομίζω να χρειαζόταν να μου το πεί ο άλλος.Θα είχα φροντίσει εγώ γι' αυτό νωρίτερα.
Απλά μου φαίνεται οτι τρίχα=βρωμιά.

Κατσε ένα λεπτό υποτήθετε ότι το πλένεις 15 φορές την ημέρα τι βρώμα θα πάρει; τι ειναι θάμνος να μαζέυει σκουπίδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Κατσε ένα λεπτό υποτήθετε ότι το πλένεις 15 φορές την ημέρα τι βρώμα θα πάρει; τι ειναι θάμνος να μαζέυει σκουπίδια;

:lol: :lol: :lol: :lol:

Και 15 και 20 φορές αν χρειαστεί.Για μένα όμως αυτά πάνε μαζί..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν πειράζει καλό ειναι να μαθαίνεις:)
Ειναι περισσοτερο αποριες να δω πως σκεφτεστε μιας και σιγουρα θα υπαρχουν κι αλλες με παρομοιο σκεπτικο.;)
Προσωπικα εχω κατασταλαξει στο θεμα και γενικοτερα με τις τριχες δεν τα παω πολυ καλα.Το εχω πει και σε αλλο θεμα.
Αν π.χ. η κοπελα μου θα ηθελε να εχω μερικες τριχες δεν θα ειχα προβλημα, αλλα εγω με τιποτα δεν θα μπορουσα να υπηρχαν τριχες σε αυτην.Με κοβει πολυ στα ερωτικα παιχνιδια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Και αλλη ερωτηση.
Οταν λετε "λιγη" τριχα.Εννεοειτε σε πυκνοτητα ή σε μηκος;Ή και στα δυο;

Kαι μια τελευταια:
Aν καποιος σας πει οτι ο ιδιος δεν θελει να εχετε καθολου τριχες -εσεις- θα ειχατε προβλημα να τις αφαιρουσατε;(οχι μονιμα.Απλως να μην υπηρχαν.)

Τι αποριες εχω πρωινιατικα ε;:whistle: :P
Δεν πειραζει ε;

Καλά ρε Μάριε, όντως τι απορίες;:lol:

Λίγη τρίχα εγώ εννοώ και σε πυκνότητα και μήκος. Δεν μου αρέσει να είναι άτριχος ο άλλος, μου βγάζει κάτι το παιδικό.:redface:

Όσο για το αν ο άλλος δεν ήθελε καθόλου τρίχα δεν ξέρω. Δηλαδή αν είχα λίγες περιποιημένες τρίχες θα αήδιαζε; Μάλλον θα στενοχωριόμουν αν μου έλεγε ή καταλάβαινα κάτι τέτοιο, αν και μου φαίνεται τραβηγμένο. Αλλά νομίζω πως αν κάποιος κολλάει σε τόσες λεπτομέρειες μάλλον δεν γουστάρει ιδιαίτερα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι αν εσεις κολλατε στο αν αυτος δεν θελει τριχες πανω του, μπορει καλλιστα κι αυτος να σκεφτει το ιδιο για "εσας" ετσι;
Οτι δεν γουσταρετε ιδιατερα κτλ κτλ κτλ.Κι αντε να αποδειξει μετα καποιος το αντιθετο.:P

Δεν μιλαω..ή καλυτερα ας αφησουμε τις λιγες και περιποιημενες κι ας μιλησουμε, αλλα για τσοντα του γκουσγουνη και πορνο του 1940...:P
(και πιστεψε με εκει ειναι το δυσκολο να τις κανεις να το περιποιηθουν λιγο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι αν εσεις κολλατε στο αν αυτος δεν θελει τριχες πανω του, μπορει καλλιστα κι αυτος να σκεφτει το ιδιο για "εσας" ετσι;
Οτι δεν γουσταρετε ιδιατερα κτλ κτλ κτλ.Κι αντε να αποδειξει μετα καποιος το αντιθετο.:P

Σε αυτό έχεις δίκιο!:hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά ρε Μάριε, όντως τι απορίες;:lol:

Λίγη τρίχα εγώ εννοώ και σε πυκνότητα και μήκος. Δεν μου αρέσει να είναι άτριχος ο άλλος, μου βγάζει κάτι το παιδικό.:redface:

Αν σου πώ ότι φοβόμουν να το πώ μην με περάσουν για ανώμαλη θα με πιστέψεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κι αν εσεις κολλατε στο αν αυτος δεν θελει τριχες πανω του, μπορει καλλιστα κι αυτος να σκεφτει το ιδιο για "εσας" ετσι;
Οτι δεν γουσταρετε ιδιατερα κτλ κτλ κτλ.Κι αντε να αποδειξει μετα καποιος το αντιθετο.:P

Δεν μιλαω..ή καλυτερα ας αφησουμε τις λιγες και περιποιημενες κι ας μιλησουμε, αλλα για τσοντα του γκουσγουνη και πορνο του 1940...:P
(και πιστεψε με εκει ειναι το δυσκολο να τις κανεις να το περιποιηθουν λιγο!)


Μάριο ατιχές παράδειγμα σε κάποιες απο αυτές τις ταινείες το τρίχωμα μοιάζει με αρκούδα στην ανταρτική μην συγκρίνουμε το τότε πευκόδασος με τις λίγες και περιποιημένες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Kαι μια τελευταια:
Aν καποιος σας πει οτι ο ιδιος δεν θελει να εχετε καθολου τριχες -εσεις- θα ειχατε προβλημα να τις αφαιρουσατε;(οχι μονιμα.Απλως να μην υπηρχαν.)

Οχι, κανενα.
Εγω ετσι ξεκινησα -να τις.. "βγαζω" εντελως- ενω ουτε καν σκεφτομουν να το κανω, και μετα δεν μπορουσα διαφορετικα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μάριο ατιχές παράδειγμα σε κάποιες απο αυτές τις ταινείες το τρίχωμα μοιάζει με αρκούδα στην ανταρτική μην συγκρίνουμε το τότε πευκόδασος με τις λίγες και περιποιημένες:)

Oχι βρε Μανια μου, δεν με καταλαβες.:redface:
Δεν εκανα συγκριση αναμεσα στις δυο περιπτωσεις.Φυσικα και δεν υπαρχει.;)
Συμφωνω μαζι σου 100% σε αυτο που λες.
Απλως λεω, οτι αν αφησουμε το περιποιημενο (που προσωπικα δεν θα με "ενοχλουσε") και παμε στο σκηνικο της ακαταστασιας (περαν π.χ. απο την γραμμη του μπικινι οπου το99% των γυναικων το εχει περιποιημενο), εκει οχι μονο ειναι τρομερα αντιαισθητικο για εμενα για τους λογους που ειπα πιο πανω (οχι οπτικους), αλλα ειναι δυσκολο πολλες φορες σε τετοιες κοπελες να τις "πεισεις" να το περιποιηθουν.Οχι να το κανουν "γυαλι".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top