Απόκριες!

paratsoukli

Νεοφερμένος

Ο paratsoukli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
χαχα.. σκεφτόμουν κάτι σε "λεφτά υπάρχουν" αλλά δεν ξέρω πως να το αποτυπώσω στυλιστικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Παρε λεφτα μονοπολης και κολλα τα πανω σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ακούστε λιγο προσεχτικά τον προβληματισμό μου να μου δωσετε καμμια καλη ιδεα- αυριο ειμαι καλεσμενη παρτυ μασκέ. (χαθηκε να το κανουν Κυριακή;; ) Tεσπά. Πριν το παρτυ... εχω δουλειά! Εχω αγορασει γυαλιά για την πλάκα αλλα ειναι λιγο. Δεν εχω χρονο να πεταχτω ως τζαμπο να παρω καμμιά περουκα, κανα περιεργο τελοσπαντων. Πως μπορω να σουλουπωθω αναλογως και να παω; data: θα μαι στο δρομο, δε θα προλαβω να επιστρεψω σπιτι, να τοιμαστω και να παω. Τι λετε να κανω;; Δε θελω να παω κανονική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Παρε τα συνεργα του μακιγιαζ μαζι σου...Και ντυσου phycho(Σαν την Ξενια στο Ζωη της αλλης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σαικο με γυαλακια καρδουλες.... δε νομιζω να ταιριαζει:P
Πως βαφεται κανεις σαικο; Το μολυβι που ηδη θα φοραω να το πασαλειψω;
Θαμαι χαλια αλλά είναι ευκολο:P:P

Καμμια αλλη ιδεα;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
That's the whole point...Το σαικο δεν χρειαζεται δικαιολογιες.Αν σε ρωτησουν..Πες σαικο ειμαι..Οτι θελω βαζω:P
Και ναι πασαλειψου...Παρε και κανα μαχαιρι(πλαστικο..Μην εχουμε ατυχηματα) για να κανεις πειστικο το ολο act.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
hm.... μαχαιρι δεν εχω. Εχω ενα πλαστικο πιστολι. Το'χω απο τα νιατα μου- με μια φιλη πυροβολουσαμε κοσμο, αλλα οχι στις αποκριες- να δεις πως εκαναν!!:P Λεει το πιστόλι; Κι απο ρούχα; Πως ειν τα σαικο βρε παιδιά, τι φορανε; :P Με τα κανονικα μου θα παω; Ναχω μαζι μου ο,τι πiο ακυρο; Δηλαδή πιστόλι, γυαλακια καρδουλες, ματια πασαλειμενα, κάτι γάντια σατεν που χα βαλει σ'ενα γαμο, να βαλω και μια ζωνη ροκ που χω με τυπου καρφακια; Καπου παιζει να χω και μια περουκα πολυ μακρια- αλλα πρεπει να ψαξω.Αυτο κι αν ειναι σαικο. Μπορει ναναι καλη η ιδεα σου τελικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Mε τα κανονικά ναι. Μαύρα θα πάνε και πιο πολύ.
Απλώς πασαλειμμένο πρόσωπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τελικά με τα γυαλιά φορεσα ενα τελειο καπελο κι ετσι ημουν μια cowgirl virgin οπως με βαφτισαν, αφου ηταν και τα δυο ροζ :D
Ρουχα φορουσα κανονικά αλλά οι μπότες μου ταίριαξαν απο μόνες τους
Βρηκα τι θα ντυθω next time- cowgirl original η χιπισσα με ολα οσα απαιτει η στολη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Nτυθηκα hello kitty:P.
Ζωγράφισα ένα φιόγκο, μύτη, μουστάκια κτλ.:D

Την Παρασκευή που θα κάνουμε κ άλλο πάρτυ θα ντυθώ...φυλακισμένη.
Βρήκα μια παλιά στολή, χειροπέδες δεν έχω μόνο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Λοιπόν εμένα έκανε ο πατέρας μου πάρτι και ντύθηκα εργάτρια βιομηχανίας. Δηλαδή φόρεσα ο,τι φοράει ο boyfriend στη δουλειά, τα κλασσικά ρούχα εργοστασίου, κάτι γυαλιά, το κράνος και πήρα και μερικά εργαλεία (με το ζόρι γιατί ήταν λέει τα καλά και φοβόταν μην τα χαλάσω/χάσω).
Ετσι, γιατί όλες τις χρονιές ντυνόμουν κάτι "σέξι" (αυτό σημαίνει τσουλέ) που ντύνονται όλες, όπως καμαριέρα, νοσοκόμα, flapper, belly dancer, χίπισσα, γκοθού, μάγισσα και τα σχετικά. ΟΧΙ λοιπόν, φέτος μόνο στολές που κρύβουν το 90% του σώματος τουλάχιστον, για να κάνω την διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
εγώ έχω πάρει μια περούκα ράστα(όπως ο Λεωνίδας στους Βασιλιάδες απλά έχω και χάντρες στα μαλλιά)αλλά νιώθω ότι δεν είναι αρκετά και επειδή εδώ που μένω με το ζόρι βρήκα και αυτό δεν ξέρω τι άλλο να βάλω και να ταιριάζει.Δώστε καμιά ιδέα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Βαλε μαυρη μπογια στο προσωπο...Παρε και μερικα σιντι στο χερι...Και κανε τον μαυρο πωλητη σιντι(no offence to black people:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Η ντύσου rastafarian.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αυτο:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν προλαβαίνει. Χρειάζεται να μην κάνει μπάνιο για κάνα μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Οχι, εννοώ να φοράει τέτοια χρωματα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
τελικά ούτε θα πάω στο πάρτι...είμαι ΑΡΡΩΣΤΟΣ :( :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0ulihp

Νεοφερμένος

Ο mar0ulihp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγω ντυθηκα pinup girl!μου αρεσε πααρα πολυ!!:):D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top