[Αρχείο 2009 - 2017] Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Βρε τραβα ψοφα σαρανταρη κνιτη.

ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΠΟΤΑ ΤΟΥ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΥ
ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝΕ ΤΑ ΜΠΑΣΤΑΡΔΑ ΤΗΣ ΔΑΠ-ΝΔΦΚ

Πολιτισμός πάνω από όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα γιατί βρίζεις και μάλιστα με το συγκεκριμένο quote που είναι σημείωση προς εμένα.
right dude, that totally came out of nowhere
So...
Σημ. σε ΄μένα:
lkjhgfdsa(τρομπεν των δασων)
Όμως, αφού βρίζεις να σου πω ένα σύνθημα:
ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΠΟΤΑ ΤΟΥ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΥ
ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝΕ ΤΑ ΜΠΑΣΤΑΡΔΑ ΤΗΣ ΔΑΠ-ΝΔΦΚ
οταν λεω οτι εισαι ακομα 18αρης κνιτης...
θες να σου πω και εγω ενα? it's hilarious
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dr. No

Δραστήριο μέλος

Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Πολιτισμός πάνω από όλα

Έτσι είναι Σωτηράκη εξαπανέκαθεν, που λένε και οι γραμματιζούμενοι, δεν υπάρχει σωτηρία Σωτηράκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
right dude, that totally came out of nowhere

οταν λεω οτι εισαι ακομα 18αρης κνιτης...
θες να σου πω και εγω ενα? it's hilarious

So...
Σημ. σε ΄μένα:
lkjhgfdsa(τρομπεν των δασων)
Αν πρόσεχες καλά, θα έβλεπες ότι σχεδόν σε όλα τα τελευταία μου μηνύματα κρατώ μία σημείωση κάτω δεξιά. Επειδή βαριέμαι να κάθομαι και να γράφω κατεβατά, τα γράφω τμηματικά σε txt. Κάποια από αυτά τα διατηρώ και σε φακέλους για γενίκευση και μελλοντική χρήση. Για να μη ξεχνώ που έχω τι, το σημειώνω εκεί. To "παραν" το έβαλα γιατί έχω φάκελο με παρανοήσεις για τη δημοκρατία και το σοσιαλισμό, το "παραλ" για να θυμηθώ ότι έχεις εσκεμμένες παραλείψεις και το "χαζ" είναι για θυμηθώ ότι προσπαθείς με δήθεν χαζομάρες να αποφύγεις απαντήσεις και νοήματα. Βλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Αν πρόσεχες καλά, θα έβλεπες ότι σχεδόν σε όλα τα τελευταία μου μηνύματα κρατώ μία σημείωση κάτω δεξιά. Επειδή βαριέμαι να κάθομαι και να γράφω κατεβατά, τα γράφω τμηματικά σε txt. Κάποια από αυτά τα διατηρώ και σε φακέλους για γενίκευση και μελλοντική χρήση. Για να μη ξεχνώ που έχω τι, το σημειώνω εκεί. To "παραν" το έβαλα γιατί έχω φάκελο με παρανοήσεις για τη δημοκρατία και το σοσιαλισμό, το "παραλ" για να θυμηθώ ότι έχεις εσκεμμένες παραλείψεις και το "χαζ" είναι για θυμηθώ ότι προσπαθείς με δήθεν χαζομάρες να αποφύγεις απαντήσεις και νοήματα. Βλάκα.
γουαου, και νομιζα οτι ηταν ο μυστικος κωδιακας των ναβαχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
γουαου, νομιζα οτι ηταν ο μυστικος κωδιακας των ναβαχο
Με το μυαλό που έχεις, δε θα μου έκανε εντύπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Can we stop it now?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

snol

Νεοφερμένος

Η snol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
αυτος ο τρόπος σκέψης δεν σε κάνει διαφορετική απο αυτούς που κατηγορείς.
να πεθάνουν οι ιεραπόστολοι,μετα να πεθάνουν οι καπιταλιστές να πεθάνουν οι πολιτικοί αντίπαλοι

έτσι δημιουργούνται τα στρατόπεδα συγκέντρωσης, κάπως έτσι γεννάτε ο φασισμός

τουλάχιστον στον καπιταλισμό όπως βλέπεις, ο καθένας(και εγω και εσυ) βγαίνει και λέει την παπάτζα του, ο καθένας πιστεύει ότι ιδεολογία θέλει. Πέρα απο το πιο οικονομικό μοντέλο είναι πιο αποδοτικό, η ελευθερία είναι το σημαντικότερο!

Και θεωρείς ελευθεριακό τον καπιταλισμό; Γελάω δυνατά

Εχμ, μην ανησυχείς, και ο καπιταλισμός και οι ιεραπόστολοι σκοτώνουν δίχως ενδοιασμούς ή περιστολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Με το μυαλό που έχεις, δε θα μου έκανε εντύπωση.



Γιατί συμμετέχεις ακόμα σε ένα θέμα με τίτλο ΝΕΑΝΙΚΕΣ σκέψεις για την πολιτική όταν κοντεύεις τα 40?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Γιατί συμμετέχεις ακόμα σε ένα θέμα με τίτλο ΝΕΑΝΙΚΕΣ σκέψεις για την πολιτική όταν κοντεύεις τα 40?
Έχεις απόλυτο δίκαιο.
Ένας mod, ρε παιδιά, να βγάλει το "νεανικές" από τον τίτλο!
Έτσι κι αλλιώς πολλές απόψεις στα πρόσφατα μηνύματα είναι
γεροσάπιες και υποστηρίζουν τον καπιταλισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Κομμουνισμος = nivellement vers le bas = o,τι πιο σαπιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Έχεις απόλυτο δίκαιο.
Ένας mod, ρε παιδιά, να βγάλει το "νεανικές" από τον τίτλο!
Έτσι κι αλλιώς πολλές απόψεις στα πρόσφατα μηνύματα είναι
γεροσάπιες και υποστηρίζουν τον καπιταλισμό.

Ενω οι κομμουνιστικές πίπες που έρχεσαι και γράφεις εδώ μέσα είναι καινούριες ιδέες που μυρίζουν φρεσκάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Ενω οι κομμουνιστικές πίπες που έρχεσαι και γράφεις εδώ μέσα είναι καινούριες ιδέες που μυρίζουν φρεσκάδα.

Ειδικα εκεινη η απελπιστικα ξυλινη επαναληπτικη γλωσσα των commies που εχει σταματησει στο 1917... Λες και καποιος εχει σταματησει το χρονο και εχει λοβοτομισει τα μυαλα τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Στο eurogroup δεν πάνε καλά τα πράγματα. Δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Στο eurogroup δεν πάνε καλά τα πράγματα. Δυστυχώς.

Mε τον συριζα πότε πήγαιναν καλά τα πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Γιατί συμμετέχεις ακόμα σε ένα θέμα με τίτλο ΝΕΑΝΙΚΕΣ σκέψεις για την πολιτική όταν κοντεύεις τα 40?
μάλλον επειδή στο esteki των μεγάλων:P τα μόνα θέματα που αναλύονται είναι πόνοι περιόδου, ρούχα για βραδυνή έξοδο και πρώτες ερωτικές επαφές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στο eurogroup δεν πάνε καλά τα πράγματα. Δυστυχώς.

Υπάρχουν δεσμεύσεις για ελάφρυνση του χρέους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εμεις οι κομμουνιστες συριζαιοι καναμε ενα βημα κατα της διαπλοκης...Κλεισαμε το μεγκα (μαλλον) δλδ ερχεται η σειρα αλλου καναλιου που σχετιζεται με την διαπλοκη να κλεισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top