[Αρχείο 2009 - 2017] Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απλό και πρακτικό το σκίσιμο αφισών; Έχουμε όλοι υπόψη την έννοια "πρακτικό"; Τι ακούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απλό και πρακτικό το σκίσιμο αφισών; Έχουμε όλοι υπόψη την έννοια "πρακτικό"; Τι ακούμε

'Οχι, όχι να βγούμε όλοι και να σχίζουμε τις αφίσες. Να εφαρμόστει το σύνταγμα και να τιμωρούνται οι αφισοκολλητές. 'Ετσι και η ρύπανση θα σταματήσει και το κράτος θα έχει extra έσοδα για να αντιμετωπίσει τα πιο σοβαρά προβλήματα του. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,868 μηνύματα.
'Οχι, όχι να βγούμε όλοι και να σχίζουμε τις αφίσες. Να εφαρμόστει το σύνταγμα και να τιμωρούνται οι αφισοκολλητές. 'Ετσι και η ρύπανση θα σταματήσει και το κράτος θα έχει extra έσοδα για να αντιμετωπίσει τα πιο σοβαρά προβλήματα του. :whistle:

Όλοι με τους LOS LAMPICOS... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Η Δικαιοσύνη έχει πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθεί από τους τραμπουκισμούς και την αυτοθυματοποίηση ηλιθίων για αυτοπροβολή.

Η αφίσα ανέβηκε παράνομα, ναι ή όχι? Ναι.
Και σε κάποιον ασκήθηκε σωματική βία επειδή πήγε να τις κατεβάσει, ναι ή όχι? Ναι.
Άρα έχουμε παραβίαση της νομοθέσιας και είναι δουλειά της Δικαιοσύνης να ασχοληθεί με το ζήτημα.

Εσένα κλεάνθη, συγγνώμη που θα στο πω τόσο ωμά, ΔΕΝ είναι δική σου δουλειά να κρίνεις αν με κάτι αξίζει να ασχοληθεί η όχι η δικαιοσύνη. Εσένα η δουλειά σου είναι να κρίνεις και να εκφράζεις άποψη ως απλός πολίτης, αλλά ως εκεί.

Αυτό που παραθέτεις παραπάνω είναι η ίδια λογική με την οποία είχαν θεοποιηθεί κάτι κουκολοφόροι, επί ΓΑΠ, που μπαίνανε στα σούπερ μάρκετ, κλέβανε τρόφιμα και τα μοιράζανε στις πλατείες. Η λέξη κλείδι είναι κλέβανε. Ούτε ότι το κάνανε για ανθρωπιστικούς λόγους ούτε τίποτα άλλο. Η δικαιοσύνη δεν λειτουργεί με βάση το "γιατί το έκανες". Λειτουργεί με βάση το "τι έκανες". Διαφορετικά ζήτω που καήκαμε κλεάνθη.
Αλλά, επειδή είμαι άνθρωπος με φαντασία, ας πούμε ότι η δικαιοσύνη πρέπει να ερευνά και το γιατί έγινε κάτι.
Αν οι αφίσες είχαν την μάπα του Μητσοτάκη και τις κατέβαζε ένας συνδικαλιστής του ΠΑΜΕ,(ανοίγει παρένθεση) γιατί ως γνωστόν ο Μητσοτάκης είναι με την ΕΕ και το ΝΑΤΟ, τα οποία είναι ένα συνδικάτο, και όλοι μαζί πίνουν το αίμα της εργατικής τάξης (κλείνει παρένθεση), τον οποίο τον δέρνανε ΟΝΝΕΔίτες, πόσα πράγματα θα άλλαζανε? Να σου πω εγώ?
Καταρχήν οι ΟΝΝΕΔίτες δεν θα είχανε κανένα δικαίωμα να αφισσοκολήσουν γιατί, προφανώς, είναι παράνομο (duh?).
Κατά δεύτερον, οι συνδικαλιστές του ΠΑΜΕ, καλά έκαναν και τις κατέβασαν, γιατί έτσι προασπίστηκαν την εργατική τάξη και αντιτάχθηκαν στο Χ μνημόνιο, σε καμία περίπτωση δεν το έκαναν ως πολιτικό stunt (duh?).
Κατά τρίτον οι ΟΝΝΕΔίτες είναι τραμπούκοι και είχανε μαζί τους Χ00 άδες μπράβους που τους πλήρωναν (δεν ξαναλέω duh?). Προφανώς έστειλαν με κατάγματα συνδικαλιστές του ΠΑΜΕ στο νοσοκομείο, παρόλο που ποτέ δεν θα μάθουμε σε ποιο νοσοκομείο πήγαν ή αν επανήρθαν πλήρως μετά τη νοσηλεία τους.
Κατά τέταρτον, οι συνδικαλίστες του ΠΑΜΕ δεν θα ασκήσουν δίωξη, όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά γιατί το δικανικό σύστημα είναι στημένο και δεν θέλουν να μπλέξουν με ακριβούς δικηγόρους με γραβάτες.

Ερώτηση bonus: Έχω φάει Τυμβωρυχία στο Παλέρμο και δεν παίζω πλέον. Σημαντικό κομμάτι του παιχνιδιού είναι να ψάχνεις παλαιότερες δημοσιεύσεις συγκεκριμένου παίκτη και να ερμηνεύσεις τα λεγόμενά του.
Θέλεις να ψάξω τι ακριβώς υποστήριζες όταν βγήκε η είδηση ότι ο Τζημέρος έδειρε τον Μπαλού? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ασκήθηκε σωματική βία σε κανέναν επειδή πήγε να κατεβάσει αφίσες. Επίσης, δεν έκρινα, την άποψή μου είπα προφανώς που το βάζεις και underlined :P Πώς θα μπορούσα να κρίνω; λολ. Είπα ότι από το να ασχοληθεί με τους τραμπουκισμούς του ηλίθιου που ψάχνει προβολή, θα ήταν καλύτερα να ασχοληθεί με κάτι άλλο. Αυτό και μόνο και μη βάζετε άλλες ερμηνείες μέσα. Δεν αναφέρθηκα στις αφίσες, τις δήθεν επιθέσεις κατά Τζήμερου κλπ. Και όσον αφορά τις αφίσες, αν μπορείτε παραθέστε μου εδώ τι προβλέπει ο νόμος, με τεκμήρια. Περιμένω.

Επίσης ναι περιμένω να μου πεις τι υποστήριξα όταν βγήκε το ζήτημα, δεν καταλαβαίνω πού κολλάει αλλά αν βοηθάει οκ.
Edit: Άσε τα βρήκα μόνος. Σελίδα 205 έσκασε το θέμα. Ό,τι γράφω εκεί είναι ό,τι γράφω και εδώ. Δείτε ενδεικτικά #10234. Όταν λέω πως επαναλαμβάνετε θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
θα ήταν καλύτερα να ασχοληθεί με κάτι άλλο.

Υπόθεση Ηριάννας ξέρωγω. Αλλά τι να λέμε, και εκεί που ασχολήθηκε, έστειλε μια διδάκτορα φυλακή χωρίς πειστήρια.
Οπότε, μήπως καλύτερα να ασχολήθει με κάτι τέτοια? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπόθεση Ηριάννας ξέρωγω. Αλλά τι να λέμε, και εκεί που ασχολήθηκε, έστειλε μια διδάκτορα φυλακή χωρίς πειστήρια.
Οπότε, μήπως καλύτερα να ασχολήθει με κάτι τέτοια? ;)

Τώρα τι είναι αυτό, άσχετο; τι σχέση έχει; Τέσπα. Η δικογραφία δεν είχε επαρκή στοιχεία, αυτό έχει ειπωθεί και σωστά κατά τη γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Τώρα τι είναι αυτό, άσχετο; τι σχέση έχει; Τέσπα. Η δικογραφία δεν είχε επαρκή στοιχεία, αυτό έχει ειπωθεί και σωστά κατά τη γνώμη μου.

Άρα το δικανικό σύστημα είναι διεφθαρμένο. Άμα δεν είχε επαρκή στοιχεία για να καταδικάσει, αλλά παρόλα αυτά το έκανε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ερώτηση bonus: Έχω φάει Τυμβωρυχία στο Παλέρμο και δεν παίζω πλέον. Σημαντικό κομμάτι του παιχνιδιού είναι να ψάχνεις παλαιότερες δημοσιεύσεις συγκεκριμένου παίκτη και να ερμηνεύσεις τα λεγόμενά του.
Θέλεις να ψάξω τι ακριβώς υποστήριζες όταν βγήκε η είδηση ότι ο Τζημέρος έδειρε τον Μπαλού? :whistle:

Κλαίω ρε συ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Κλαίω ρε συ

Γράψε για το οικονομικό σου μοντέλο εδώ. Θα στείλεις αδιάβαστους πολλούς! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
ΤΑ ΜΑΘΑΤΕ ΤΑ ΝΕΑ 4,53% ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΠΕΝΤΑΕΤΟΥΣ ΟΜΟΛΟΓΟΥ ΤΗΣ ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑΣ...

(Είπα να αφισοκολλησω κάτι, να μαθαίνουν τα Συριζανελια)...

Περίπου 20 δις κόστος με αλλά λόγια 120 δις σε 2 χρόνια κάνω λάθος ??

Υγ για την αφισοκολλήση σε ιδιωτικό δικό του χώρο (μαγαζί σπίτι του και τα λοιπά) ας κανει οτι θέλει αλλού ιδιωτικά ας πάρει άδεια από ιδιώτη σε δημόσιο χώρο ειναι παράνομη (δε ξερω αν πρέπει να πάρει άδεια για να κολλήσει σε δημόσιο χωρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Περίπου 20 δις κόστος με αλλά λόγια 120 δις σε 2 χρόνια κάνω λάθος ??

Υγ για την αφισοκολλήση σε ιδιωτικό δικό του χώρο (μαγαζί σπίτι του και τα λοιπά) ας κανει οτι θέλει αλλού ιδιωτικά ας πάρει άδεια από ιδιώτη σε δημόσιο χώρο ειναι παράνομη (δε ξερω αν πρέπει να πάρει άδεια για να κολλήσει σε δημόσιο χωρο)

Tι είναι τα 20 δις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Tι είναι τα 20 δις?

Τα πόσο θα μας κοστίσει το ομόλογο στο τέλος τέλος με το επιτόκιο που είδα εδώ και με το πόσο που έχω ακούσει αν κάνω λάθος να μου το πείτε (με το μυαλό έκανα τις πράξεις) και όχι με κουμπιούτερακι και μπορεί να έχω πέσει εξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Τα πόσο θα μας κοστίσει το ομόλογο στο τέλος τέλος με το επιτόκιο που είδα εδώ και με το πόσο που έχω ακούσει αν κάνω λάθος να μου το πείτε (με το μυαλό έκανα τις πράξεις) και όχι με κουμπιούτερακι και μπορεί να έχω πέσει εξω


3 δις δανειστήκαμε με μέση απόδοση 4,65% και θα μας κοστίσει 20 δις ψψψψψψςςςςςς financial analyst.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Γιατί κάνει κάτι χρήσιμο το συμβούλιο γενικά και το διακόπτει?

πες τα ρε σύντροφε peter. όλοι οι πολιτικοί είναι ψεύτες τεμπέληδες και τρωνε τα λεφτά του κοσμάκη. τα λεγα εγώ ένα παπαδόπουλο θέλουμε να βάλει μια τάξη

Έχει άδικο που σκίζει αφίσες που έχουν αναρτηθεί παράνομα?

Ναι. Δεν είναι η δουλειά του αυτή. Το γνωρίζει και ο ίδιος.

Προσπαθώ να μην κρίνω το πως λέει κάποιος κάτι, αλλά το τι λέει. Τον Πολάκη μπορεί να τον κατηγορώ ότι είναι γραφικός, αλλά πέρα από αυτό, λέει και μπαρούφες. Ο Άδωνις και ο Τζήμερος, όσο γραφικοί και αν είναι, συνήθως μιλάνε λογικά, ή τουλάχιστον προσπαθούν να δομήσουν ένα φυσιολογικό επιχείρημα. Παρουσιάζουν στοιχεία. Ποτέ δεν έχω δει κάποιον συνομιλητή τους να τους διαψεύδει λογικά μόνο να καταφεύγει σε ad hominem ή να κάνει επίκληση στο συναίσθημα του θεατή.

Μάλλον έχεις επιλεκτική μνήμη τότε, δε πειράζει.

Το σχίσημο αφησών, όμως, είανι απόλυτα νόμιμο καθώς κάνεις τη δουλειά του σκουπιδιάρη, πρέπει να είσαι λίγο φασίστας για να κρίνεις αυτόν που το κάνει, ξέρεις, όπως και αυτόν που μαζεύει τα σκατά του σκύλου του. Είναι *ακριβώς* το ίδιο. Η αφισοκόλληση επίσης μπορεί να οδηγήσει σε δυστυχήματα αν είναι στους δρόμους, αλλά και σε παραπάνω έξοδα στο κράτος. Όχι πως το κράτος δεν έχει σοβαρότερα προβλήματα προς επίλυση, αλλά συνήθως στη πολιτική ή και την προσωπική μας ζωή, καμιά φορά είναι καλό να αρχίζουμε από κάτι απλό και πρακτικό, όπως η αντιμετώπιση του "καθημερινού" φασισμού της ελληνικής αριστεράς.

έχετε πάρει την έννοια του φασισμού και την έχετε καει σφεντόνα...

Αν θεωρούμε πράξη σεβαστή και άξια επαίνου την εθελοντική συλλογή σκουπιδιών από τους δρόμους, με σκοπό την βελτίωση της αισθητικής της πόλης, γιατί όχι και την εθελοντική συλλογή σκουπιδιών από τους τοίχους?

Αυτό φυσικά περιλαμβάνει τις παράνομες αφίσες κάθε ιδεολογίας, δηλαδή δεν εννοώ ότι μόνο του ΚΚΕ/ΠΑΜΕ/ΣΥΡΙΖΑ/whatever είναι σκουπίδια, αλλά με εξαίρεση μερικά περιβάλλοντα (βλέπε ΑΕΙ), η αριστερά έχει την πρωτοπορία στην ρύπανση των τοίχων.

η διαφορά βρίσκεται στο ότι η συγκομοιδή σκουπιδιών δεν ενέχει σύγκρουση συμφερόντων. Δεν παίρνεις το νόμο στα χέρια σου, δεν απονέμεις δικαιοσύνη. Καμία σχέση με λίγα λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
έχετε πάρει την έννοια του φασισμού και την έχετε καει σφεντόνα...
πες τα ρε σύντροφε peter. όλοι οι πολιτικοί είναι ψεύτες τεμπέληδες και τρωνε τα λεφτά του κοσμάκη. τα λεγα εγώ ένα παπαδόπουλο θέλουμε να βάλει μια τάξη

Ενώ εσύ χρησιμοποιώντας τον φασισμό για να ειρωνευτείς τον Peter (καθώς ο Peter δεν έχει πει ποτέ κάτι υπέρ του φασισμού), τι τον έχεις κάνει;

Ναι. Δεν είναι η δουλειά του αυτή. Το γνωρίζει και ο ίδιος.

η διαφορά βρίσκεται στο ότι η συγκομοιδή σκουπιδιών δεν ενέχει σύγκρουση συμφερόντων. Δεν παίρνεις το νόμο στα χέρια σου, δεν απονέμεις δικαιοσύνη. Καμία σχέση με λίγα λόγια.

Αν εγώ θέλω να παρκάρω και δω καρέκλα εκεί που πάω να παρκάρω, να την βγάλω ή όχι; Γιατί δουλειά μου δεν είναι, αλλά είναι παράνομο , δεν ενέχει σύγκρουση συμφερόντων και απονέμω δικαιοσύνη, καθώς είναι παράνομο να βάλεις καρέκλα σε χώρο παρκαρίσματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Τα πόσο θα μας κοστίσει το ομόλογο στο τέλος τέλος με το επιτόκιο που είδα εδώ και με το πόσο που έχω ακούσει αν κάνω λάθος να μου το πείτε (με το μυαλό έκανα τις πράξεις) και όχι με κουμπιούτερακι και μπορεί να έχω πέσει εξω

Εχεις πέσει πάρα πολύ έξω στον αριθμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Σωτηρη τι ετος εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top