[Αρχείο 2018 - 2022] Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ο @klean έχει δίκιο. δίνουν έμφαση μόνο στο φαίνεσθαι και όχι στην ουσία Ο Χρυσοχοΐδης είναι ο χειρότερος που πέρασε μαζί με τον Τόσκα. Η εγκληματικότητα έχει εκτοξευτεί, οι ουσιαστικές υπηρεσίες υπο διάλυση και οι λόγοι είναι σύνθετοι.
πολύ καλός ήταν ο Πανούσης
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.
Εδώ μια αξιόπιστη και μη κερδοσκοπική δημοσκόπηση.

View attachment 81849
Θα έδινα τα πάντα για μία τέτοια Βουλή με εξαίρεση τον βλάκα τον Τράγκα. Θα προτιμούσα να ήταν το Μερα25 μέσα παρά αυτός.
Αν είναι όντως έτσι τα ποσοστά τότε θα ρίξω Δημιουργία με περηφάνια.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,666 μηνύματα.
Θα έδινα τα πάντα για μία τέτοια Βουλή με εξαίρεση τον βλάκα τον Τράγκα. Θα προτιμούσα να ήταν το Μερα25 μέσα παρά αυτός.
Αν είναι όντως έτσι τα ποσοστά τότε θα ρίξω Δημιουργία με περηφάνια.

Εγώ προτιμώ τον Τράγκα από τον Βαρουφάκη που εκτός από την ακραία αριστερή ρητορική του μας χαντάκωσε το 2015 με τα ουάου στον Σόιμπλε.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ τον Τράγκα από τον Βαρουφάκη που εκτός από την ακραία αριστερή ρητορική του μας χαντάκωσε το 2015 με τα ουάου στον Σόιμπλε.
Μιλάω ρεαλιστικά μαν. Δεν υπάρχουν μόνο δεξιοί στην Ελλάδα, υπάρχουν πολλοί αριστεροί. Αυτοί δεν θα ψηφίσουν δεξιά κόμματα άρα αναγκαστικά θα έχουμε και αριστερά κόμματα μέσα στην Βουλή. Το μόνο αριστερό κόμμα που προσωπικά έχω σε κάποια εκτίμηση είναι το Μέρα25 γιατί έχει έναν επιστημονικό λόγο και σοβαρό ύφος και δεν είναι σαν κάποιες καρικατούρες του 5% που έχουν μείνει στο 1900 και κάνουν προπαγάνδες για λαϊκές επαναστάσεις και συμμοριτοπολέμους.

Το ίδιο λέω και για τον δεξιό χώρο. Δηλαδή για ποιο λόγο να ψηφίσει κάποιος Βελόπουλο; Άιντε το 2019 να το κατανοήσω πως οι Έλληνες πατριώτες δεν είχαν άλλη επιλογή καθώς ήσαν απογοητευμένοι από την εθνοπροδοτική εθνικοσοσιαλιστική Χρυσή Αυγή που έχουν για Αρχηγό τον γιό ενός ταγματασφαλίτη συνεργάτη των Γερμανών. Στις επόμενες εκλογές γιατί αυτόν πάλι; Υπάρχει η Δημιουργία υπάρχουν οι Έλληνες για την Πατρίδα. Αφήστε τον κεραλοιφάκια να φύγει εκτός Βουλής να τελειώνουμε και με αυτόν τον κλόουν.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Το μόνο αριστερό κόμμα που προσωπικά έχω σε κάποια εκτίμηση είναι το Μέρα25 γιατί έχει έναν επιστημονικό λόγο και σοβαρό ύφος και δεν είναι σαν κάποιες καρικατούρες του 5% που έχουν μείνει στο 1900 και κάνουν προπαγάνδες για λαϊκές επαναστάσεις και συμμοριτοπολέμους.
Θυμάμαι είχα δεί αρκετές φορές τον Βαρουφάκη στο σύνταγμα να πηγαίνει με τα πόδια βουλή- υπ.οικονομικών και είχε έναν αέρα, μια μεταφυσική αυτοπεποίθηση στο βάδισμα...έλεγα ο τύπος η πολύ σίγουρος για την μάπα του είναι η πολύ φαντασμένος.
Μετά θυμάμαι τις ουρές στα atm και τα δίς που κόστισε η διαπραγμάτευση του, και επιβεβαιώθηκε η 2η εκδοχή.

Όμως εντάξει όλο αυτό ήταν η απαραίτητη βαλβίδα εκτόνωσης που είχε ανάγκη ο λαός μετά από τόσα χρόνια αντιμνημονιακής προπαγάνδας και οργής. Ηταν ο χρήσιμος ηλίθιος που είχε ανάγκη ο λαός αλλά όχι η χώρα.
Ο υποταγμένος μνημονιακός ΣΥΡΙΖΑ δημιούργησε στο εξωτερικό το κλίμα ασφάλειας που βοήθησε εν τέλη την χώρα να βγεί από τα μνημόνια
Το ίδιο λέω και για τον δεξιό χώρο. Δηλαδή για ποιο λόγο να ψηφίσει κάποιος Βελόπουλο; Άιντε το 2019 να το κατανοήσω πως οι Έλληνες πατριώτες δεν είχαν άλλη επιλογή καθώς ήσαν απογοητευμένοι από την εθνοπροδοτική εθνικοσοσιαλιστική Χρυσή Αυγή που έχουν για Αρχηγό τον γιό ενός ταγματασφαλίτη συνεργάτη των Γερμανών. Στις επόμενες εκλογές γιατί αυτόν πάλι; Υπάρχει η Δημιουργία υπάρχουν οι Έλληνες για την Πατρίδα. Αφήστε τον κεραλοιφάκια να φύγει εκτός Βουλής να τελειώνουμε και με αυτόν τον κλόουν.
Λες να μπεί τελικά ο Τζήμερος? πολύ καλό για να είναι αληθινό αλλά ίδωμεν
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Λες να μπεί τελικά ο Τζήμερος? πολύ καλό για να είναι αληθινό αλλά ίδωμεν!
Μπα δε μπαινει ο Τζημερος, το πολυ πολυ ο Κασιδιαρης αναλογα τι θα γινει με τη τροπολογια του πρωην αρχηγου της ΕΠΕΝ
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,666 μηνύματα.
Μιλάω ρεαλιστικά μαν. Δεν υπάρχουν μόνο δεξιοί στην Ελλάδα, υπάρχουν πολλοί αριστεροί. Αυτοί δεν θα ψηφίσουν δεξιά κόμματα άρα αναγκαστικά θα έχουμε και αριστερά κόμματα μέσα στην Βουλή. Το μόνο αριστερό κόμμα που προσωπικά έχω σε κάποια εκτίμηση είναι το Μέρα25 γιατί έχει έναν επιστημονικό λόγο και σοβαρό ύφος και δεν είναι σαν κάποιες καρικατούρες του 5% που έχουν μείνει στο 1900 και κάνουν προπαγάνδες για λαϊκές επαναστάσεις και συμμοριτοπολέμους.

Το ίδιο λέω και για τον δεξιό χώρο. Δηλαδή για ποιο λόγο να ψηφίσει κάποιος Βελόπουλο; Άιντε το 2019 να το κατανοήσω πως οι Έλληνες πατριώτες δεν είχαν άλλη επιλογή καθώς ήσαν απογοητευμένοι από την εθνοπροδοτική εθνικοσοσιαλιστική Χρυσή Αυγή που έχουν για Αρχηγό τον γιό ενός ταγματασφαλίτη συνεργάτη των Γερμανών. Στις επόμενες εκλογές γιατί αυτόν πάλι; Υπάρχει η Δημιουργία υπάρχουν οι Έλληνες για την Πατρίδα. Αφήστε τον κεραλοιφάκια να φύγει εκτός Βουλής να τελειώνουμε και με αυτόν τον κλόουν.

Υπάρχει το ΚΚΕ και το ΠΑΣΟΚ που μπορεί να είναι δεξιότερα του ΣΥΡΙΖΑ αλλά ανήκει και αυτό στην ευρύτερη αριστερά, από τους άλλους της άκρας αριστεράς εκτιμώ μόνο την Κωνσταντοπούλου. Ο Τράγκας είναι συνέχεια του Καμμένου, όσο για τον Τζήμερο μάλλον φέικ είναι αυτό το ποσοστό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.
Λες να μπεί τελικά ο Τζήμερος? πολύ καλό για να είναι αληθινό αλλά ίδωμεν
Είναι πιθανό αλλά ξες ποιο είναι το πρόβλημα; Ότι για να μπει το γύρισε στα ακροδεξιά. Όταν ξεκίνησε στην αρχή με το δικό του κόμμα είχε υπέροχες θέσεις καθώς εκτός από οικονομικά φιλελεύθερος είχε συνδυασμό πατριωτισμού και κοινωνικού φιλελευθερισμού καθώς ήταν κατά της παράνομης μετανάστευσης αλλά για τους νόμιμους μετανάστες ήθελε ίσες ευκαιρίες στην αγορά εργασίας με τους ημεδαπούς ( η Ελλάδα θα καθορίζει πόσους μετανάστες μπορεί να δέχεται και χρειάζεται ετησίως ), νομιμοποίηση γάμου και υιοθεσίας από ομοφυλόφιλα ζευγάρια και λοιπά κοινωνικά ζητήματα τα οποία είναι κοντά στις δικές μου αντιλήψεις και θα έριχνα Τζήμερο. Βλέποντας όμως ότι με κάτι τέτοια ήταν στο 1% αποφάσισε να προσπαθήσει να καλύψει το κενό που άφησε το τέλος της Χρυσής Αυγής προσπαθώντας να τραβήξει ακροδεξιούς. Άρχισε posts στα οποία διακωμωδούσε τον θάνατο του Γρηγορόπουλου ( πράγματα που ούτε η ίδια η Χρυσή Αυγή δεν έκανε ), αφίσες κατά της έκτρωσης, δημοσιεύματα που διακωμωδούν ανθρώπους για την εμφάνιση τους κλπ και έτσι πήρε διασημότητα.

Δεν μ'αρέσει να γίνονται τέτοιες μεγάλες αλλαγές στο χώρο της πολιτικής. Αν μπει τώρα που πετάει ακροδεξιά τυράκια θα έχει την ίδια τύχη του Λεβέντη. Θα μπει έτσι για μία Βουλή και επειδή η πλειοψηφία των ακροδεξιών δεν νοιάζεται και πολύ για τον οικονομικό φιλελευθερισμό θα πάει προς Κασιδιάρη οπότε θα φύγει στα τάρταρα πάλι στις επόμενες εκλογές.

Υπάρχει το ΚΚΕ και το ΠΑΣΟΚ που μπορεί να είναι δεξιότερα του ΣΥΡΙΖΑ αλλά ανήκει και αυτό στην ευρύτερη αριστερά, από τους άλλους της άκρας αριστεράς εκτιμώ μόνο την Κωνσταντοπούλου. Ο Τράγκας είναι συνέχεια του Καμμένου, όσο για τον Τζήμερο μάλλον φέικ είναι αυτό το ποσοστό.
Το ΚΚΕ δεν είναι δεξιότερο του ΣΥΡΙΖΑ. Είναι της επαναστατικής πολιτικής, Λενινιστές ενώ ο ΣΥΡΙΖΑ είναι της Χρουστσοφικής αντίληψης του αναίμακτου σοσιαλισμού τρομάρα τους, ευρωκομμουνιστές. Ο Τράγκας είναι μία καρικατούρα της τηλεόρασης που το μόνο που θα κατορθώσει είναι να διασπάσει κι άλλο τον Ελληνικό πατριωτικό χώρο γιατί δυστυχώς θα υπάρξουν τούβλα που θα τον ψηφίσουν.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giannhs2001:
Άρχισε posts στα οποία διακωμωδούσε τον θάνατο του Γρηγορόπουλου ( πράγματα που ούτε η ίδια η Χρυσή Αυγή δεν έκανε ), αφίσες κατά της έκτρωσης, δημοσιεύματα που διακωμωδούν ανθρώπους για την εμφάνιση τους κλπ και έτσι πήρε διασημότητα..
Δεν έχω καταλάβει μια τέτοια στροφή ούτε έχω δει αυτά που αναφέρεις αν και τον ακολουθώ, αλλά αν τα βρεις παρέθεσε τα.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,666 μηνύματα.
Το ΚΚΕ δεν είναι δεξιότερο του ΣΥΡΙΖΑ. Είναι της επαναστατικής πολιτικής, Λενινιστές ενώ ο ΣΥΡΙΖΑ είναι της Χρουστσοφικής αντίληψης του αναίμακτου σοσιαλισμού τρομάρα τους, ευρωκομμουνιστές. Ο Τράγκας είναι μία καρικατούρα της τηλεόρασης που το μόνο που θα κατορθώσει είναι να διασπάσει κι άλλο τον Ελληνικό πατριωτικό χώρο γιατί δυστυχώς θα υπάρξουν τούβλα που θα τον ψηφίσουν.

Το ΠΑΣΟΚ εννοούσα φυσικά για δεξιότερο του ΣΥΡΙΖΑ, ο Τράγκας θα διασπάσει μόνο την Νέα Δημοκρατία οι άλλοι είναι αμετακίνητοι.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει μια τέτοια στροφή ούτε έχω δει αυτά που αναφέρεις αν και τον ακολουθώ, αλλά αν τα βρεις παρέθεσε τα.
Δεν σε βλέπω ενημερωμένο Gaspar και έχω αρχίσει να τρομάζω. Δεν βλέπεις τι σάλος προκλήθηκε τις τελευταίες ώρες με ένα post του Τζήμερου που έδειχνε εκεί έναν τυπά ή γυναίκα δεν κατάλαβα τι ήταν τέλος πάντων γεμάτος σκουλαρίκια και έλεγε " ποιος θα προσλάμβανε αυτόν; " και έγινε χαμός;

Παλιότερα είχε βγάλει κάτι αφίσες στις οποίες απλά ανέλυε τη διαδικασία της έκτρωσης αλλά στην πραγματικότητα στόχο νομίζω είχαν να χτυπήσουν το συναίσθημα, όταν κατακρίθηκε για αυτό είπε ότι δεν ήταν κατά αλλά μία επιστημονική προσέγγιση. Είναι αρκετά αμφιλεγόμενο.

Μετά τα σχόλια για τον Γρηγορόπουλο εντάξει όλοι τα γνωρίζουμε.

 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
@giannhs2001
Εκτός από την δήλωση για τον Γρηγορόπουλο η οποία ήταν όντως ατυχής, δεν διαφωνώ στα υπόλοιπα.
Απλά πολλές φορές ο Τζημερος ηθελημένα παραβιάζει τα όρια της πολιτικής ορθότητας και καλά κάνει.

Το παρελθόν και οι δηλώσεις του Κασιδιάρη είναι ασύγκριτα πιο ακραίες στα αυτιά ενός μετριοπαθή.

Για τον Τράγκα συμφωνούμε
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Δεν σε βλέπω ενημερωμένο Gaspar και έχω αρχίσει να τρομάζω. Δεν βλέπεις τι σάλος προκλήθηκε τις τελευταίες ώρες με ένα post του Τζήμερου που έδειχνε εκεί έναν τυπά ή γυναίκα δεν κατάλαβα τι ήταν τέλος πάντων γεμάτος σκουλαρίκια και έλεγε " ποιος θα προσλάμβανε αυτόν; " και έγινε χαμός;
Ε ενα δικιο το χει ο Τζημερος στη συγκεκριμενη. Τα αλλα με την εκτρωση ειναι για να τσιμπησει τη πιο δεξια ψηφο, κατα τα αλλα μετριοπαθης ειναι σε κοινωνικα ζητηματα
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,666 μηνύματα.
Ο Τζήμερος δεν βγαίνει απλούστατα για το εξής, έχει κατέβει σε καμιά εικοσαριά εκλογές σε όλες πήρε γύρω 1% ή λιγότερο, είναι αδύνατο να ανέβει σε τέτοια ποσοστά από το πουθενά χωρίς καμιά προβολή από τα ΜΜΕ. Δεν τον στηρίζουν επίσης κομματικοί μηχανισμοί όπως ο Τράγκας που έχει Καραμανλικούς της ΝΔ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.
@giannhs2001
Εκτός από την δήλωση για τον Γρηγορόπουλο η οποία ήταν όντως ατυχής, δεν διαφωνώ στα υπόλοιπα.
Απλά πολλές φορές ο Τζημερος ηθελημένα παραβιάζει τα όρια της πολιτικής ορθότητας και καλά κάνει.

Το παρελθόν και οι δηλώσεις του Κασιδιάρη είναι ασύγκριτα πιο ακραίες στα αυτιά ενός μετριοπαθή.
Ναι αλλά μη ξεχνάς ότι ο Κασιδιάρης απευθύνεται εξαρχής σε αυτό το κοινό. Για αυτό και τα λέει έτσι. Να είμαι ειλικρινής εγώ προσωπικά θέλω να μπει στην επόμενη Βουλή για να δούμε το κατά πόσο πράγματι έχει μεταστραφεί στον εθνικισμό και έχει αφήσει πίσω του τα εθνικοσοσιαλιστικά εθνοπροδοτικά κατάλοιπα του.

Ο Τζήμερος ήταν οικονομικά και κοινωνικά φιλελεύθερος ( κάτι σαν του στυλ δεξιός στην οικονομία και αριστερός στην κοινωνία ). Τώρα στα κοινωνικά έχει γίνει πιο συντηρητικός από ότι ήταν παλαιόθεν. Καλά κάνει και δεν ακολουθεί την πολιτική ορθότητα.

Ε ενα δικιο το χει ο Τζημερος στη συγκεκριμενη. Τα αλλα με την εκτρωση ειναι για να τσιμπησει τη πιο δεξια ψηφο, κατα τα αλλα μετριοπαθης ειναι σε κοινωνικα ζητηματα
σε σύγκριση με Κασ ναι είναι σίγουρα εκατό φορές πιο μετριοπαθής στα περί κοινωνίας. Αυτό σου λέω πως είναι το πρόβλημα, ότι αν μπει στην Βουλή θα μπει με ένα σημαντικό ποσοστό ακροδεξιών οι οποίοι μετά θα φύγουν για Κασ θεωρώ. Ο Τζήμερος δεν έχει σταθερούς ψηφοφόρους γιατί ο συνδυασμός οικονομικού και κοινωνικού φιλελευθερισμού δεν είναι και πολύ popular στην Ελλάδα.

Ο Τζήμερος δεν βγαίνει απλούστατα για το εξής, έχει κατέβει σε καμιά εικοσαριά εκλογές σε όλες πήρε γύρω 1% ή λιγότερο, είναι αδύνατο να ανέβει σε τέτοια ποσοστά από το πουθενά χωρίς καμιά προβολή από τα ΜΜΕ. Δεν τον στηρίζουν επίσης κομματικοί μηχανισμοί όπως ο Τράγκας που έχει Καραμανλικούς της ΝΔ.
Εγώ βλέπω πως έτσι που τα έχουν κάνει στο τέλος δεν θα μπει κανένας τους γιατί ο πατριωτικός χώρος έχει διασπαστεί σε ένα σωρό κομμάτια και τους βλέπω όλους με 2.5% ο καθένας στο τέλος και τον Τρελόπουλο να μπαίνει πάλι στην Βουλή. Ο Τράγκας πιόνι του συστήματος είναι. Μία μούντζα από εμένα σε όσους ψηφίσουν αυτόν.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,666 μηνύματα.
Εγώ βλέπω πως έτσι που τα έχουν κάνει στο τέλος δεν θα μπει κανένας τους γιατί ο πατριωτικός χώρος έχει διασπαστεί σε ένα σωρό κομμάτια και τους βλέπω όλους με 2.5% ο καθένας στο τέλος και τον Τρελόπουλο να μπαίνει πάλι στην Βουλή. Ο Τράγκας πιόνι του συστήματος είναι. Μία μούντζα από εμένα σε όσους ψηφίσουν αυτόν.

Το ότι είναι ο Τράγκας πιόνι του συστήματος είναι δεδομένο, το λέει ότι είναι του Καραμανλή που έχει κυβερνήσει 5 χρόνια και άλλα 10 ο θείος του.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Άρης Πορτοσάλτε :
«Αυτό το χθεσινό (με τους πυροβολισμούς στον Άλιμο) δεν ξέρουμε αν είναι από οργανωμένο έγκλημα. Δεν κινδυνεύει κανείς. Αυτοί που πυροβολούν ξέρουν από σημάδι καθαρίζουν κατευθείαν»
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top