[Αρχείο 2018 - 2022] Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Όταν ο ΣΥΡΙΖΑ έκανε προπαγάνδα μέσο καναλιών(βλέπε Λαζοπουλος)δεν ήταν γκεμπελισμος;

Δεν διαφέρει και πολύ αυτό που έκανε ο ΣΥΡΙΖΑ στην τηλεόραση με αυτό που γίνεται εδώ μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,655 μηνύματα.
Δε τα ξέρει το παιδί
Επισης δειτε εδω επενδυσεις (ρυθμο μεταβολ) πωπωπωπω


Σε συνέλευση έχεις πάει μάλλον οχι

Για να τα γραφω μαλλον θα εχω παει, αλλα ειμαι απο αυτους που βρισκονται στο κοινο και βλεπουν την καταντια των φοιτητικων παραταξεων που υπαρχουν για να υπαρχουν, χωρις να προσφερουν απολυτως τιποτα και μονος του στοχος ειναι η πολιτικοποιηση των πανεπιστημιων μαζι με καποιους καθηγητακους. Αννομιζεις οτι ο στοχος του πανεπιστημιου ειναι η πολιτικοποιηση των φοιτητων καλυτερα να σταματησεις τη σχολη και να ασχοληθεις με τον κιτρινο τυπο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.
Ξέρεις αν δεν σου αρέσει και πολύ μπορείς να μην βλέπεις το θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Για να τα γραφω μαλλον θα εχω παει, αλλα ειμαι απο αυτους που βρισκονται στο κοινο και βλεπουν την καταντια των φοιτητικων παραταξεων που υπαρχουν για να υπαρχουν, χωρις να προσφερουν απολυτως τιποτα και μονος του στοχος ειναι η πολιτικοποιηση των πανεπιστημιων μαζι με καποιους καθηγητακους. Αννομιζεις οτι ο στοχος του πανεπιστημιου ειναι η πολιτικοποιηση των φοιτητων καλυτερα να σταματησεις τη σχολη και να ασχοληθεις με τον κιτρινο τυπο .

Εγώ ασχολούμαι με ότι μπορώ
πχ στο twitter σας δείχνω όπως είστε
στο youtube κανω αντικειμενικη ενημερωση
στη σχολή βοηθάω όσους μπορώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Εγώ ασχολούμαι με ότι μπορώ
πχ στο twitter σας δείχνω όπως είστε
στο youtube κανω αντικειμενικη ενημερωση
στη σχολή βοηθάω όσους μπορώ

Καμιά ψυχή στις εκλογές να σε ψηφίσει φέρνεις, που κατεβαίνεις υποψήφιος με το ψηφοδέλτιο της ΠΑΣΠ?
Στις συνελεύσεις που κατεβαίνεις και αγορεύεις φέρνεις κάναν άνθρωπο να σηκώσει το κουλό του να ψηφίσει ανοιχτά ΠΑΣΠ, να περάσετε κάνα πλαίσιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ ασχολούμαι με ότι μπορώ
πχ στο twitter σας δείχνω όπως είστε
στο youtube κανω αντικειμενικη ενημερωση
στη σχολή βοηθάω όσους μπορώ
Χωρίς να θέλω να επιτεθώ και να θέλω να γίνω κακός απέναντί σου, εσένα ειδικά νομίζω ότι σε εκμεταλλεύονται οι "σύντροφοι" :P

Όπως σου έχω ξαναπεί, στη θέση σου θα σταματούσα να ασχολούμαι και θα αποχωρούσα αξιοπρεπώς. Το να γίνεσαι φερέφωνο και να ακολουθείς με παρωπίδες το τι θα πει το κόμμα, κάθε άλλο παρά αντικειμενικό είναι. Το άτομο σε μία κοινωνία πρέπει να διαμορφώσει πρώτα την δική του άποψη και έπειτα να αποφασίσει ότι πρόσκειται ιδεολογικά σε κάποιον χώρο (και όχι κόμμα). Όχι το αντίθετο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να επιτεθώ και να θέλω να γίνω κακός απέναντί σου, εσένα ειδικά νομίζω ότι σε εκμεταλλεύονται οι "σύντροφοι" :P

Όπως σου έχω ξαναπεί, στη θέση σου θα σταματούσα να ασχολούμαι και θα αποχωρούσα αξιοπρεπώς. Το να γίνεσαι φερέφωνο και να ακολουθείς με παρωπίδες το τι θα πει το κόμμα, κάθε άλλο παρά αντικειμενικό είναι. Το άτομο σε μία κοινωνία πρέπει να διαμορφώσει πρώτα την δική του άποψη και έπειτα να αποφασίσει ότι πρόσκειται ιδεολογικά σε κάποιον χώρο (και όχι κόμμα). Όχι το αντίθετο!

την εχω διαμορφώσει απο το 2012

Καμιά ψυχή στις εκλογές να σε ψηφίσει φέρνεις, που κατεβαίνεις υποψήφιος με το ψηφοδέλτιο της ΠΑΣΠ?
Στις συνελεύσεις που κατεβαίνεις και αγορεύεις φέρνεις κάναν άνθρωπο να σηκώσει το κουλό του να ψηφίσει ανοιχτά ΠΑΣΠ, να περάσετε κάνα πλαίσιο?

στις φετινες 0 Γενικες Συνελευσεις μμμ οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
την εχω διαμορφώσει απο το 2012



στις φετινες 0 Γενικες Συνελευσεις μμμ οχι

Κάτσε, θες να μου πεις ότι δεν μιλάς στις συνελέυσεις? :confused::confused::confused::confused:
Μόνο εδώ εκφράζεις τις απόψεις σου, αυτό θέλεις να μας πεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Κάτσε, θες να μου πεις ότι δεν μιλάς στις συνελέυσεις? :confused::confused::confused::confused:
Μόνο εδώ εκφράζεις τις απόψεις σου, αυτό θέλεις να μας πεις?

Οτι δεν εγιναν καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,655 μηνύματα.
Εγώ ασχολούμαι με ότι μπορώ
πχ στο twitter σας δείχνω όπως είστε
στο youtube κανω αντικειμενικη ενημερωση
στη σχολή βοηθάω όσους μπορώ

Ποιους δειχνεις ; Δηλαδη που ξερεις που ανηκω ;
Αντικειμενικη για εσενα , δεν υπαρχει αντικειμενικοτητα στην ειδηση απο την στιγμη που ο δημοσιογραφος παραθετει και την προσωπικη του γνωμη.
Στη σχολη βοηθας αυτους που πρεπει , τα ψηφαλακια με λιγα λογια .

Ποτε τα ψευτο-κομματα θα εχουν κοινη γραμμη σε σημαντικα προβληματα των φοιτητων ; Ποτε θα σταματησουν τις αρλουμπες τους περι κυβερνησεων και μνημονιων ; Ποτε επιτελους θα ασχοληθουν ουσιαστικα και χωρις συμφεροντα με τα προβληματα της καθε σχολης ; Η απαντηση ειναι ποτε γιατι ετσι μεγαλωσαμε σαν λαος και παντα μας ενοιαζε ο εαυτουλης μας . Απο το πιο μικρο προβλημα οπως πχ. η καθυστερη του λεωφορειου μεχρι το πιο μεγαλο πχ. η φοροδιαφυγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Οτι δεν εγιναν καθολου

Βάση καταστατικού, η Γενική Συνέλευση πρέπει να συνεδριάζει τουλάχιστον 2 φορές το χειμερινό εξάμηνο και 1 το εαρινό. Να ξέρεις, άμα το σφυρίξει κανείς στα ΕΑΑΚ που έχετε στη σχολή, θα έχετε πολύ χοντρό πρόβλημα. Σαν πρώτη, αυτοδύναμη και υπεύθυνη δύναμη φέρετε πολύ μεγάλο χρέος να τηρείτε τις δεσμεύσεις που δώσατε στους φοιτητές που σας ψήφισαν. Γενικά, για την μη τήρηση άρθρων του καταστατικού δύναται να αποκλειστείτε μέχρι και από το συμμετέχετε τον Μάιο στις φοιτητικές εκλογές. Και πλέον έχουμε εκπροσώπηση, οπότε τον πίνετε και από το Τμήμα, την Κοσμητεία και την Πρυτάνεια (πέρα του Φοιτητικού Συλλόγου). Πες το μία στους συντρόφους σου, να τα έχουν λίγο αυτά υπόψιν... :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ποιους δειχνεις ; Δηλαδη που ξερεις που ανηκω ;
Αντικειμενικη για εσενα , δεν υπαρχει αντικειμενικοτητα στην ειδηση απο την στιγμη που ο δημοσιογραφος παραθετει και την προσωπικη του γνωμη.
Στη σχολη βοηθας αυτους που πρεπει , τα ψηφαλακια με λιγα λογια .

Ποτε τα ψευτο-κομματα θα εχουν κοινη γραμμη σε σημαντικα προβληματα των φοιτητων ; Ποτε θα σταματησουν τις αρλουμπες τους περι κυβερνησεων και μνημονιων ; Ποτε επιτελους θα ασχοληθουν ουσιαστικα και χωρις συμφεροντα με τα προβληματα της καθε σχολης ; Η απαντηση ειναι ποτε γιατι ετσι μεγαλωσαμε σαν λαος και παντα μας ενοιαζε ο εαυτουλης μας . Απο το πιο μικρο προβλημα οπως πχ. η καθυστερη του λεωφορειου μεχρι το πιο μεγαλο πχ. η φοροδιαφυγη

οχι εχω βοηθησει και δαπιτες
εγω δεν ειπα για μνημονια και λοιπα τουλαχιστον οταν λες κατι για μενα να βλεπεις τι γραφω

Βάση καταστατικού, η Γενική Συνέλευση πρέπει να συνεδριάζει τουλάχιστον 2 φορές το χειμερινό εξάμηνο και 1 το εαρινό. Να ξέρεις, άμα το σφυρίξει κανείς στα ΕΑΑΚ που έχετε στη σχολή, θα έχετε πολύ χοντρό πρόβλημα. Σαν πρώτη, αυτοδύναμη και υπεύθυνη δύναμη φέρετε πολύ μεγάλο χρέος να τηρείτε τις δεσμεύσεις που δώσατε στους φοιτητές που σας ψήφισαν. Γενικά, για την μη τήρηση άρθρων του καταστατικού δύναται να αποκλειστείτε μέχρι και από το συμμετέχετε τον Μάιο στις φοιτητικές εκλογές. Και πλέον έχουμε εκπροσώπηση, οπότε τον πίνετε και από το Τμήμα, την Κοσμητεία και την Πρυτάνεια (πέρα του Φοιτητικού Συλλόγου). Πες το μία στους συντρόφους σου, να τα έχουν λίγο αυτά υπόψιν... :thumbup:

Κανεις στο οικονομικο δεν εχει φερει φετος για Γενικη Συνελευση
ηταν να γινει για τα βιβλια αλλα την ημερα που θα γινοταν το ΔΣ βγηκε ανακοινωση μια μερα πριν οτι τα βιβλια θα δωσουν και το ΔΣ δεν εγινε ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Επιτυχία είναι στις συνελεύσεις του φοιτητικού συλλόγου να εκφράζεις με επιχειρήματα την άποψή σου και οι παρατάξεις να μην μπορούν να σου απαντήσουν, γιατί αυτό που είπες ήταν σωστό :hehe:

True story :cool2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
οχι εχω βοηθησει και δαπιτες
εγω δεν ειπα για μνημονια και λοιπα τουλαχιστον οταν λες κατι για μενα να βλεπεις τι γραφω



Κανεις στο οικονομικο δεν εχει φερει φετος για Γενικη Συνελευση
ηταν να γινει για τα βιβλια αλλα την ημερα που θα γινοταν το ΔΣ βγηκε ανακοινωση μια μερα πριν οτι τα βιβλια θα δωσουν και το ΔΣ δεν εγινε ποτε

Καλέσατε ΔΣ για ΓΣ 1 ημέρα πριν ανακοινωθεί ότι θα δοθούν χρήματα για τον Εύδοξο? lol, πιο ανενεργός Σύλλογος Φοιτητών πεθαίνεις. Μα καλά, αυτοδύναμοι δεν είστε στο οικονομικό? 2 εβδομάδες που οι φοιτητές που σας ψήφισαν κινδύνευαν να μείνουν χωρίς βιβλία δεν νοιάστηκε κάποιος από εσάς να κάνει κάτι? Η μόνη βοήθεια που ξέρετε να τους δίνετε είναι σημειώσεις 2 εβδομάδες πριν τις εκλογές, για να έρχονται να ψηφίζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Καλέσατε ΔΣ για ΓΣ 1 ημέρα πριν ανακοινωθεί ότι θα δοθούν χρήματα για τον Εύδοξο? lol, πιο ανενεργός Σύλλογος Φοιτητών πεθαίνεις. Μα καλά, αυτοδύναμοι δεν είστε στο οικονομικό? 2 εβδομάδες που οι φοιτητές που σας ψήφισαν κινδύνευαν να μείνουν χωρίς βιβλία δεν νοιάστηκε κάποιος από εσάς να κάνει κάτι? Η μόνη βοήθεια που ξέρετε να τους δίνετε είναι σημειώσεις 2 εβδομάδες πριν τις εκλογές, για να έρχονται να ψηφίζουν?

Καλεσαν και καταγγελια σε μας (τα ΕΑΑΚ γιατι πηγαμε υπουργειο εκτακτως οταν βγηκε ο κινδυνος)
Μπερδεψες τις σχολες της ΝΟΠΕ με ΟΠΑ
Δεν ειμαστε 1οι στο οικονομικο της Νομικης

Για να καταλαβετε ολο το στορι πρωτον ειμαι οικονομικο νομικης και ειμαι στην πασπ οικονομικου νομικης
Οικονομικο Νομικης και δεν ειμαι 1ος ειναι η Δαπ 1η οχι με αυτοδυναμια
Οταν βγηκε η ανακοινωση για τα βιβλια
ο τέως γραμματεας ο νυν και το γραφειο μας πηγε έκτακτα στο Μαρούσι (σ.σ. υπουργείο παιδείας).
Την επόμενη μέρα καλουν ΔΣ τα Εαακ Κνε και Δαπ για τα βιβλια
περασαν και οι 3 (εμεις δε κατεβασαμε εφοσον την προϊγουμενη πηγαμε υπουργειο).
Εκεινη την ωρα στο τραπεζακι γυρναω και λεω στο τραπεζακι σε εναν παλιο του γραφειου
"Τα βιβλια θα δώσουν. Τα λεφτα υπαρχουν το εχει αποκαλυψει και βουλευτης της ΝΔ και της ΔΗΣΥ".
Μετα απο λιγες μερες το βραδυ βγαινει ανακοινωση οτι τα βιβλια θα δωσουν. Την επομενη μερα καλουν ΔΣ τα εαακ για ΓΣ γιατι για μερες ελεγαν στο 1ο ετος δε θα παρετε τα βιβλια και πηγε καποιος δικος με το κινητο ανοικτο και του δειχνει την ανακοινωση και το ΔΣ δε γίνεται ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Καλεσαν και καταγγελια σε μας (τα ΕΑΑΚ γιατι πηγαμε υπουργειο εκτακτως οταν βγηκε ο κινδυνος)
Μπερδεψες τις σχολες της ΝΟΠΕ με ΟΠΑ
Δεν ειμαστε 1οι στο οικονομικο της Νομικης

Πρώτοι δύναμη δεν είστε, τα ΕΑΑΚ σας κάνουν σοριδόν καταγγελείες, για τα βιβλία του Ευδόξου κάποια ουσιαστική κίνηση δεν κάνατε (το ότι πήγατε στο Υπουργείο να παραγωντίσετε με τον Γαβρόγλου δεν το σχολιάζω καν), ΔΣ δεν κάνετε, Συνελεύσεις δεν κάνετε και όταν κάνετε δεν μιλάς σε αυτές, κόσμο στις εκλογές δεν φέρνεις. Και σε ερωτώ εγώ τώρα:
Πώς θα γίνεις Πρωθυπουργός της Ελλάδας έτσι όπως κάνεις? :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πρώτοι δύναμη δεν είστε, τα ΕΑΑΚ σας κάνουν σοριδόν καταγγελείες, για τα βιβλία του Ευδόξου κάποια ουσιαστική κίνηση δεν κάνατε (το ότι πήγατε στο Υπουργείο να παραγωντίσετε με τον Γαβρόγλου δεν το σχολιάζω καν), ΔΣ δεν κάνετε, Συνελεύσεις δεν κάνετε και όταν κάνετε δεν μιλάς σε αυτές, κόσμο στις εκλογές δεν φέρνεις. Και σε ερωτώ εγώ τώρα:
Πώς θα γίνεις Πρωθυπουργός της Ελλάδας έτσι όπως κάνεις? :loltooth:

Μας εκαναν καταγγελια γιατι δε πηραμε τον κοσμο του οικονομικου (η μονη καταγγελια) που εγινε βεβαια στο ΔΣ τους ξεφτυλισαμε στο τελικο και δεν εχει καλεσει ακομα κανενας γι Γενικη Συνελευση απο Φεβρουαριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Μας εκαναν καταγγελια γιατι δε πηραμε τον κοσμο του οικονομικου (η μονη καταγγελια) που εγινε βεβαια στο ΔΣ τους ξεφτυλισαμε στο τελικο και δεν εχει καλεσει ακομα κανενας γι Γενικη Συνελευση απο Φεβρουαριο

Πώς τους ξεφτυλίσατε? Ρε συ, καταγγελεία δεν σας βγάλανε? Σκόνη σας έκαναν, δεν το καταλαβαίνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πώς τους ξεφτυλίσατε? Ρε συ, καταγγελεία δεν σας βγάλανε? Σκόνη σας έκαναν, δεν το καταλαβαίνεις?

Ναι οταν πηγαμε μπροστα τους και τους ειπαμε παρτε το τα βιβλια θα δωσουν.
Εγω προσωπικα μιλησα και με αρμοδιο για το θεμα αυτο
Υγ την Καταγγελια τους δεν την διαβασε κανεις
πως το ξερω αυτο δεν την μοιραζαν καν
την απεσυραν απο το τραπεζακι τους μεσα σε 1 μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ναι οταν πηγαμε μπροστα τους και τους ειπαμε παρτε το τα βιβλια θα δωσουν.
Εγω προσωπικα μιλησα και με αρμοδιο για το θεμα αυτο
Υγ την Καταγγελια τους δεν την διαβασε κανεις

Να ξέρεις, επειδή δεν την διαβάσατε εσείς, δεν σημαίνει ότι και η υπόλοιπη σχολή δεν την διάβασε. Πρώτη δύναμη είναι τα ΕΑΑΚ εκεί σας εσάς, προφανώς και ΟΛΟΙ διάβασαν τι έγραψαν στην καταγγελεία τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top