[Αρχείο 2018 - 2022] Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γενικα οπου ακουυς δεξιο να λεει για κατι που υποτιθεται πως "συμβαινει σε οποιοδηποτε μερος της ευρωπης", μαλλον λεει ψεματα, νομιζοντας οτι δεν θα το ψαξει ο αλλος.

Τελικα συνταγογραφουνται δωρεαν pcr στην ευρωπη; Υπαρχει πανεπιστημιακη αστυνομια σε καθε κρατος της ευρωπης;
Σε ποιο κρατος της ευρωπης οι δρομοι κλεινουν με την πρωτη νιφαδα χιονι;

Τι σκατα δηλαδη συζητουν στις συσκεψεις επί συσκεψεων που μας τα εκαναν πλανητες για την ετοιμοτητα τους πριν το χιονια;
Μια νιφάδα χιόνι έριξε Αθήνα ε; Dude ζω Ελβετία και τόσο χιόνι δεν έχω δει να ρίξει lmao. Έχω δει χειρότερα περιστατικά με πολύ λιγότερο χιόνι. Απλά εδώ αν πάθεις κάτι και δεν έχεις χειμερινά λάστιχα ή αλυσίδες τότε σου λένε well your fault you pay for it.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Υπάρχει χρονολογική σειρά για το βιογραφικό του Κούλη; Πότε πρόλαβε τέτοια προϋπηρεσία πριν την πολιτική; :crazy: Εμείς ρε παιδιά, τόσο άχρηστοι και μη άριστοι είμαστε;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Υπάρχει χρονολογική σειρά για το βιογραφικό του Κούλη; Πότε πρόλαβε τέτοια προϋπηρεσία πριν την πολιτική; :crazy: Εμείς ρε παιδιά, τόσο άχρηστοι και μη άριστοι είμαστε;
Ε τωρα. . .κι εσυ κι εγω κι ο καθενας αν ειχαμε αναλογες "πλατες" οπως και του Ανδρουλακη και του Τσιπρα και παει λεγοντας θα ειμαστε σε αλλα ποστα.
Αφου τα ξερεις.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Για υπάλληλος της Βουλής τι προσόντα θέλει; Πώς μπαίνει κανείς υπάλληλος; Δεν έχω δει ποτέ καμία προκύρηξη. Έχω ανάγκη να βρω δουλειά αλλά μόνο ως υπάλληλος στη Βουλή. :ermm:
Ο Βασιλιάς μπορεί να διορίσει μέχρι και το κηπουρό του βουλευτή/υπουργό.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ενα παραδειγμα εδω
Πτυχίο μηχανικού έλαβε, όπως και μεταπτυχιακό τίτλο, τον οποίο -όλως τυχαίως- επόπτευσαν πρόσωπα που συνδέθηκαν με τον ΣΥΡΙΖΑ. Τις σπουδές του, όμως, τις έκανε κανονικά ή ασχολούνταν ολημερίς με τις καταλήψεις και την προετοιμασία της πολιτικής του καριέρας;
μετα με τη γυναικα του τα ξερετε με τη σχολη της τι εγινε?να τα πω?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και δεν ειμαι μονο κατα του Τσιπρα εχουμε παμπολλα παραδειγματα εκει μεσα πολλων και απο αλλα κομματα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα το ξερετε οριστε οι γνωριμιες

1643283967816.png


Επισης καθηγητης της Αχτσιογλου στη Νομικη Σχολη ΑΠΘ ηταν ο
1643284069385.png


Τυχαιο?Μπα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Μια νιφάδα χιόνι έριξε Αθήνα ε; Dude ζω Ελβετία και τόσο χιόνι δεν έχω δει να ρίξει lmao. Έχω δει χειρότερα περιστατικά με πολύ λιγότερο χιόνι. Απλά εδώ αν πάθεις κάτι και δεν έχεις χειμερινά λάστιχα ή αλυσίδες τότε σου λένε well your fault you pay for it.
Μια νιφαδα οπως ειδαμε αρκουσε για να παραλυσει ο ολος "επιτελικος" σχεδιασμος. Οπως και 0 μποφορ για να καει η μιση ευβοια.

Στα υπολοιπα βλεπω να μην μου απαντας οκ.

Καπου υπηρχε κιολας ενα προεκλογικο του μητσοτακη που ελεγε οτι θα ηταν ασυγχωρητοι αν δεν μπορουσαν να αντιμετωπισουν χιονιαδες πλημμυρες πυρκαγιες.. :lol:
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μια νιφαδα οπως ειδαμε αρκουσε για να παραλυσει ο ολος "επιτελικος" σχεδιασμος. Οπως και 0 μποφορ για να καει η μιση ευβοια.

Στα υπολοιπα βλεπω να μην μου απαντας οκ.

Καπου υπηρχε κιολας ενα προεκλογικο του μητσοτακη που ελεγε οτι θα ηταν ασυγχωρητοι αν δεν μπορουσαν να αντιμετωπισουν χιονιαδες πλημμυρες πυρκαγιες.. :lol:
Μια νιφάδα όπως την βλέπει ο κόσμος όταν κυβερνάει ΝΔ.

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,867 μηνύματα.
Έτσι λειτουργεί η βικιπαίδεια. Απορώ που δεν το ξέρεις.

Εδώ έχει π.χ το ιστορικό των επεξεργασιών πάνω στον Ανδρουλάκη. Όταν είσαι ανώνυμος, έχει το ip σου.
Χρησιμεύει πολύ σε πολιτικές συζητήσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επισης γνωμη μου παντα αν δεν βλεπεις τα στραβα τους και τα λαθη τους και αναφερομαι συνολικα σε ολα τα κομματα τοτε εχεις καποια πολιτικη σκοπιμοτητα δεν εξηγειται αλλιως.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,034 μηνύματα.
Επισης γνωμη μου παντα αν δεν βλεπεις τα στραβα τους και τα λαθη τους και αναφερομαι συνολικα σε ολα τα κομματα τοτε εχεις καποια πολιτικη σκοπιμοτητα δεν εξηγειται αλλιως.
Ναι ισχύει... όποιο κόμμα και να ρίχνεις στην κάλπη, αν δεν αναγνωρίζεις τα λάθη του και δε του κάνεις ποτέ κριτική για τα κακώς κείμενα είσαι κομματικός εγκάθετος
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Τις περισσότερες φορές είναι προτιμότερο να ψηφίζεις έστω και ένα κόμμα παρά να ρίχνεις λευκό
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,034 μηνύματα.
Μια νιφάδα όπως την βλέπει ο κόσμος όταν κυβερνάει ΝΔ.

Ρε συ John εδώ νομίζω υπερβάλλεις κάπως. Όταν κυβερνούσε ο ΣΥΡΙΖΑ σύσσωμη η ελληνική κοινωνία δε τον μπινελίκωνε και τον καυτηρίαζε, για τα δεινά που επέφερε; Τώρα, γιατί θεωρείς πως μόνο στη ΝΔ ασκείται τέτοια αντιπολίτευση και απέχθεια από τον κόσμο, που λειτουργεί σα βαλβίδα κοινωνικής αποσυμπίεσης;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,034 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Γενικά πιστεύω ότι η Ελλάδα θα πάει μπροστά μόνον με Βασιλιά.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,034 μηνύματα.
Κοίτα συνήθως ο λαός ψηφίζει βάσει συμφέροντος
Ναι σίγουρα, αλλά ποιο το νόημα να ψηφίσεις ένα κόμμα, απλά για να διώξεις ένα άλλο από την εξουσία, κάνοντας ουσιαστικά χρησιμοθηρική τη ψήφο...
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top