Ας βοηθήσει κάποιος ρε παιδιάααααα!!!!!!!

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
για δοκιμασε να γραψεις κολλητα αυτο : )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Χουζούρη εάν εννοείς το λευκό χαμογελαστό ανθρωπάκι όχι δεν είναι υπογραμμισμένο. Έτσι και αλλιώς δεν μπορώ να παρέμβω σε εκείνο το σημείο. όποιο κουμπί και να πατήσω δεν υπακούει. Π.χ. να κάνω τα γράμματα bold ή να τα μεγαλώσω, δεν με αφήνει.****************************Θανάση δεν έχω πρόβλημα πουθενά αλλού, εκτός απο αυτό το σημείο αυτού του φόρουμ.**************************************************************
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Minikaki όταν το κάνω αυτό μου βγάζει το smilie, αλλά μόνο αυτό το συγκεκριμένο, άλλα δεν βγάζει. Π.χ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σκέφτηκα μήπως έχει κάποιο πρόβλημα ο ιντερνετ εξπλορερ και διορθωθεί με επανεγκατασταση των ουϊντος:hmm::hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Πιστευω οτι σε αυτο το θεμα πρεπει να μην χρησιμοποιουμε smilies...
λολ....(λοιπον).

Νερινα αμα πατησεις "εμφανισεη ολων των smilies" σου βγαζει πως μπορεις να τα "περιγραψεις" με χαρακτηρες για να στα εμφανισει!


Αυτο το δοκιμασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Το μόνο που μου επιτρέπει να κάνω είναι να γράψω το μήνυμα και να το αποθηκεύσω και αυτό όχι πάντα. Είναι ένας απο τους λόγους που δεν γράφω συχνά. Την γλυτώσατε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Έχω βρει και κόλπο που κάποιες φορές πιάνει. Γράφω ας πούμε το μήνυμα πατάω αποθήκευση με πετάει έξω απο το φόρουμ. Κάνω "πίσω" και "ανανέωση" και έτσι παίρνει το μήνυμα. Συνήθως....Ευχαριστώ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Αυτο το κανω και εγω Νερινα οταν με πεταει εξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Και δεν έβαλα εικόνα!!!!
Νερίνα μου συγγνωμη, φαντάζομαι ειναι πολύ σπαστικό και δεν ξερω πώς να σε βοηθήσω αλλά τοσο γέλιο που έκανα σε καλό να μου βγει!!!! Αφού ηρθαν τα παιδια να δουν αν ειμαι καλα!!!!! Αχ, καλα να 'σαι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Νερίνα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να μάθεις ή να σημειώσεις κάπου τα βασικά και να τα εισάγεις έτσι.
πχ: : )= :) : ( = :( :mad : = :mad: :lol : = :lol: : hmm: = :hmm: κλπ (εννοείται χωρίς τα κενά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νιαου!

Νεοφερμένος

Η Νιαου! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Νερίνα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να μάθεις ή να σημειώσεις κάπου τα βασικά και να τα εισάγεις έτσι.
πχ: : )= :) : ( = :( :mad : = :mad: :lol : = :lol: : hmm: = :hmm: κλπ (εννοείται χωρίς τα κενά)

Αυτό ΝΕΡΙΝΑ το δοκίμασες; Πετυχαίνει; Γιατί χαμογελάς μονάχα;:hmm: :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
:down: ;) :P :cool: :mad: :confused: 'Εχω, έχω, έχωωωωωωωω!!!!!!!!!
:) :hmm: :D :| :lol: :redface: :rolleyes: :happy: :blink: :/: :inlove: :mpliaks: :inlove: :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νιαου!

Νεοφερμένος

Η Νιαου! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!
ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!
ΖΗΤΩ ΤΑ SMILIES!!!!!!
:) :( :hmm: :P ;) :D :cool: :mad: :confused: :| :lol: :redface: :up: :down: :rolleyes: :/: :blink: :happy: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top