Αστυνομικοί-Ασφαλίτες έσπασαν το χέρι 13χρονου μαθητή στην Λάρισα

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@EvanescenceQ Σε όλα αυτά που ανέβασες επί ΣΥΡΙΖΑ ήσουν μπροστά δηλαδή; Άσε ρε
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@EvanescenceQ Σε όλα αυτά που ανέβασες επί ΣΥΡΙΖΑ ήσουν μπροστά δηλαδή; Άσε ρε
οχι σε ολες τις πορειες αλλα ειχα παει ναι.
Και ειχα δει απο κοντα την υπερμετρη καταστολη και τη βια ναι.
Τωρα εσυ πιστευεις πιο πολυ 13χρονα τι να σου κανουμε?:hehe:Εμας μη μας πιστευεις.
Πιστευε τι λενε οι ηγετες,αυτοι ξερουν.
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραία αφού την έχεις δει την καταστολή και τη βία, και την έχω δει κι εγώ και τότε και τώρα, γιατί δυσκολεύεσαι τόσο; :) Αφού όπως είπες δεν ήσουν σε όλα μπροστά αλλά έχεις εικόνα της βίας.

Και μη μου λες ότι πιστεύω το 13χρονο. Σε όλες τις υποθέσεις βίας τελευταία αυτή τη στάση έχεις. Και δεν ήταν 13χρονα. Αλλά τώρα δήθεν την γνωρίζεις τη βία. Φάσκεις και αντιφάσκεις.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ωραία αφού την έχεις δει την καταστολή και τη βία, και την έχω δει κι εγώ και τότε και τώρα, γιατί δυσκολεύεσαι τόσο; :) Αφού όπως είπες δεν ήσουν σε όλα μπροστά αλλά έχεις εικόνα της βίας.
σε τι δυσκολευομαι?να το χωνεψω?
και παλι σου λεω η αστυνομια αυτη ειναι εκ των εσω,αυτη ειναι η εκπαιδευση τους,εκπαιδευονται γιαυτο το πραγμα.
Σαν πολιτης απλα θελω να μειωθουν οσο γινεται τα περιστατικα σαν αυτα με το 13χρονο και τοσα αλλα που μαθαινουμε και δεν μαθαινουμε.Και να τιμωρουνται οι υπευθυνοι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

καλα αμα σου φαινεται αστειο,απο μενα ετσι να γελας καθε μερα να σου φτιαχνει και η διαθεση,κατι αλλο δεν:worry:
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Καταδικάζεις τον ξυλοδαρμό του παιδιού, ναι ή ου;
Αρε @klean εσύ να πιστέψεις προπαγάνδα κ fake news? αν έμπαινες στον κόπο να δείς ολόκληρο το άρθρο της αρχικής πηγής που είναι το larissapress θα ανακάλυπτες την αλήθεια.
fake και παραπλανητικός και ο τίτλος του νήματος.


κουβάς comrades, ανάπαυση.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.
Οχι η σωστη εκδοχη ειναι του Τσυριζα Λαρισας, της Ελας ειναι η γκεμπελιστικη δεξια εκδοχη. Ειναι αδυνατον η αντιπολιτευση να παραποιει μια ειδηση για να εξυπηρετησει συμφεροντα οπως ακριβως κανει και η κυβερνηση γιατι αυτη ειναι η παγια τακτικη των κομματων
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Gaspar ξέρεις τι είναι προπαγάνδα; Να παραθέτεις από ένα ολόκληρο άρθρο μόνο την υποπαράγραφο με τίτλο "η εξήγηση της ΕΛΑΣ". Εδώ όλο το άρθρο: Καταγγελία για αστυνομική βία σε Λαρισαίο μαθητή - Τι υποστηρίζει η ΕΛ.ΑΣ - LarissaPress

Που θα μου πεις εμένα για fake news χαχ. Έλα έλα καλημέρα
Λάρισα: 'Του έσπασαν το χέρι και τον πατούσαν στην πλάτη', περιγράφει γονέας ενός από τα παιδιά - Κοινωνία | News 24/7
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,898 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς σας τους γονείς του παιδιού ή το ίδιο το παιδί;
 

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Λάρισα: 'Του έσπασαν το χέρι και τον πατούσαν στην πλάτη', περιγράφει γονέας ενός από τα παιδιά - Κοινωνία | News 24/7
Ναι, του βάλαν και μπερέτα στο κρόταφο, flashbang στο στόμα και τον έβαλαν να χωρέψει τον χορό της βροχής τον βορειοαμερικανών απογόνων τον Incas περιμένοντας τι θα έρθει πρώτο, ο κρότος ή η αστραπή.
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να θυμίσω απλά ότι σε μια άλλη περίπτωση, 15χρονο το πυροβόλησαν και το σκότωσαν. Just saying.
 

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Να θυμίσω απλά ότι σε μια άλλη περίπτωση, 15χρονο το πυροβόλησαν και το σκότωσαν. Just saying.
Ναι, πως μας τάπωσες πάλι τα πρόβατα των φεικ νιούζ, με μία 13ετή υπόθεση για την οποία κάηκε η αθήνα, και καταδικάστηκε ο ένοχος. Προφανώς αυτό γενικεύεται σε κάθε περίπτωση δεκαετίες μετά:knife:
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άκυρος τελείως. Δηλαδή γενικεύεται το αντίθετο; Σώπα καλέ, εδώ έχουμε καταγγελία. Και σοβαρά προηγούμενα, αυτό λέω.
 

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Μόνο ο θεός ο ίδιος ξέρει τι προσπαθείς να πείς πάλι, με έναν απο τους κλασικούς σου ελιγμούς.
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανένας ελιγμός, είπες πως αυτά που καταγγέλλονται "δε γίνονται" και εγώ σου είπα πως έχουν γίνει και χειρότερα.-
Πού δυσκολεύεσαι αγόρι μου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κανένας ελιγμός, είπες πως αυτά που καταγγέλλονται "δε γίνονται" και εγώ σου είπα πως έχουν γίνει και χειρότερα.-
Πού δυσκολεύεσαι αγόρι μου;
στο οτι κανετε σημαια ενα γεγονος,το οποιο ηταν αυτο που ηταν ετσι?
Δεν καταλαβαινω γιατι να τα κανουμε ολα μυλος,προφανως και οι περιπτωσεις δεν ειναι ιδιες.
Ολοι οι αστυνομικοι δεν ειναι Κορκονεας,ενταξει?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NikosM.5

Νεοφερμένος

Ο NikosM.5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Οχι η σωστη εκδοχη ειναι του Τσυριζα Λαρισας, της Ελας ειναι η γκεμπελιστικη δεξια εκδοχη.
Γενικά η Ελ.Ασ. είναι πιο αναξιόπιστη και από παιδάκι δημοτικού που σου μιλάει για τον ξάδερφο του από το χωριό. Δεν χρειάζεται καν να πάμε σε ψέματα τύπου ζαρντινιέρας ή εκπυρσοκρότησης του όπλου του Κορκονέα, έχουμε πολύ φρέσκο υλικό:


Αλλά ναι η Ελ.Ασ. είναι αξιόπιστη πηγή είπαμε.
 

NikosM.5

Νεοφερμένος

Ο NikosM.5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Από whataboutism κάνα νέο;

Αναφέρθηκα πολύ ξεκάθαρα στο "της Ελας ειναι η γκεμπελιστικη δεξια εκδοχη." καθώς η γελοία Ελ.Ασ. είναι άκρως αναξιόπιστη εδώ και χρόνια. Για το περιστατικό δε ξέρω τι έγινε και αν δεις τις προηγούμενες σελίδες δεν έχω γράψει κάτι γι αυτό.

Κανένα whatboutism λοιπόν, μάθατε όλοι μια λέξη και νομίζετε ότι πιάσατε το πάπα από τα αρχίδια. Αν ο άλλος πάει να μας πουλήσει φούμαρα περί αξιόπιστης Ελ.Ασ., ε τι να κάνουμε θα του θυμίσουμε αυτά που θέλει να ξεχνάει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,898 μηνύματα.
Εντάξει τότε. Να ξέρουμε να κάνουμε ένα αρχείο μπαχαλακηδων και να το κολλάμε παντού.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top