Ασυμβατότητες

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμ... Για να σκεφτώ... Λοιπόν:

1. Υπεραναλύω τα πάντα και τα σκέφτομαι όλα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια ενώ αυτός δε σκάει ποτέ για κάτι, τα αφήνει όλα κάπως στην τύχη τους.
2. Είμαι απαισιόδοξη, είναι αισιόδοξος.
3. Αγχώνομαι σε υπερβολικό βαθμό σε σημείο που τρελαίνομαι, δεν έχει αγχωθεί ποτέ.
4. Θέλω τα πράγματά μου να είναι σε μία τάξη ενώ αυτός τα έχει όλα παρατημένα (όταν πάμε μαζί διακοπές συνέχεια φωνάζω γι αυτό :redface:)
5. Στις αγορές μου είμαι αρκετά αυθόρμητη. Αν δω κάτι που μου αρέσει πολύ και έχω τα χρήματα θα το πάρω. Αυτός για να πάρει κάτι πρέπει να το μελετήσει, να το σκεφτεί, να χωρίσει τα υπέρ και τα κατά του καθενός και μετά να αποφασίσει αν θα το πάρει ή όχι. :P
OMG σαν να διαβάζω για τη σχέση μου με αντίστροφα τα φύλα!!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ Vol. II:

1. Έχω πάντα τακτική την κουζίνα και γενικά, παρ' όλο το χαμό του δωματίου μου, είμαι οργανωμένη με κάποια διαδικαστικά. Τα ανακυκλώσιμα, πχ, δε μένουν πάνω από δύο εβδομάδες στο σπίτι, σε αυτού το σπίτι κάνουν βουνά, λόφους, λαγκάδια...
2. Λατεεεεεεύω pillow talk!!!!! Αυτός, με το που θα οριζοντιωθεί, μπορεί να αποκοιμηθεί πάραυτα...
3. Α, ναι. Τα αναλύω όλα, αυτός δε σκέφτεται τίποτα... παραπάνω απ' όσο πρέπει δηλαδή!
4. Τραγουδάει όπου σταθεί κι όπου βρεθεί, σπάνια βγάζω νότα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάμε και για άλλα:
1. Σκύλος εγώ, γάτα ή τίποτα αυτός...
2. Θέλω άραγμα στις εξοχές, ξάαααπλα, ή φλατ διαδρομές, θέλει να κάνουμε trekking/σκαρφάλωμα, όπου μου κόβεται η ανάσα.
3. Πετάω συχνά και με κάθε ευκαιρία, είτε για εκδρομές είτε για να πάω σπίτι μου, γκρινιάζει για τα αντιοικολογικά αεροπλάνα.
4. Είμαι σε κατάσταση διαρκούς αγωνίας και αναζήτησης, έχει στρωμένα τα πάντα... ή απλά αδιαφορεί για τα υπόλοιπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top