Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Τα μάτια σου όταν με κοιτούν, νοιώθω κβαντομηχανική ανωμαλία:P
αυτή για μας τους φυσικούς:P
πάρτε και μια άλλη(για να μαθαίνουν μερικοί)
Μες στην καρδιά σου έχεις κενό και στο μυαλό σου εξισώσεις. Μα όταν θα δεις τι βλέπω εγώ, δεν θα χεις πια ισχύ να δώσεις...
(κλεμμένες και οι δύο είναι..από τραγούδι, όχι θα τις έβγαζα από μόνη μου) :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
"Is that a multi-dimensional array in your pocket, or are you just happy to see me?"

"Would you like to encapsulate my object?"

"You had me at hello world."

“My love is a for loop without the increment operator— infinitive, non-terminating, and dificult to stop once it starts running.”

“You are my superclass: you define what I can do.”

“I am the field attribute in your class: I can’t exist unless you do.”

“My love for you is a constant variable: unupdatable and unchangeable.”

έτσι την πέφτουμε εμείς οι προγραμματιστές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Μεθυσμένος φίλος μου σε κοπέλα:
Θέλεις να σου μάθω DOTA;


Η απάντηση νομίζω ξέρετε ποια ήταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Μεθυσμένος φίλος μου σε κοπέλα:
Θέλεις να σου μάθω DOTA;


Η απάντηση νομίζω ξέρετε ποια ήταν..

Δέχτηκε; :P
Εγώ πάντως είχα πρήξει τον κολλητό μου,να με μάθει. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Φημες λενε οτι εγω και εσυ σε 2 ωρες θα ειμαστε χωρις ρουχα και θα κανουμε σεξ. Τι λες? Θες να τις επιβαιβεωσουμε?

Υ.Γ. Πιανει παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
"Καπνίζεις;"

Τι περίμενε ότι θα απαντούσα για να συνεχιστεί η συζήτηση;;
Άσε που δεν το κατάλαβα καν ότι μου τη έπεφτε.. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Η Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τα μάτια σου όταν με κοιτούν, νοιώθω κβαντομηχανική ανωμαλία:P

kinky science :D
καπως ετσι τα nerds κλεβουν τις εντυπωσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
-Κουκλε αυτο τον καιρο εισαι ελευθερος;
-Οχι!
-Θες να αγωνιστουμε παρεα για την απελευθερωση σου;


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansa

Νεοφερμένος

Η Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
"Is that a multi-dimensional array in your pocket, or are you just happy to see me?"

"Would you like to encapsulate my object?"

"You had me at hello world."

“My love is a for loop without the increment operator— infinitive, non-terminating, and dificult to stop once it starts running.”

“You are my superclass: you define what I can do.”

“I am the field attribute in your class: I can’t exist unless you do.”

“My love for you is a constant variable: unupdatable and unchangeable.”

έτσι την πέφτουμε εμείς οι προγραμματιστές
Πλάκα πλάκα αυτά θα μου άρεσαν αν τα άκουγα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Αν είσαι αντυτη,κανε μου αναπαντητη :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μεθυσμένος φίλος μου σε κοπέλα:
Θέλεις να σου μάθω DOTA;


Η απάντηση νομίζω ξέρετε ποια ήταν..

Κοίτα δεν είναι κ ελεεινή ατάκα.Εγώ LOL παίζω.Το Dota μου φαίνεται δύσκολο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
-Ψτ κοπελιά! Μήπως είδες την μπάλα..???
- Ποιά μπάλα???
- Αυτήν που έχασα μόλις σε είδα!


:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν είσαι αντυτη,κανε μου αναπαντητη :confused:
Γαμάτο :hehe:
-Ψτ κοπελιά! Μήπως είδες την μπάλα..???
- Ποιά μπάλα???
- Αυτήν που έχασα μόλις σε είδα!


:redface:

:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
γνωρίζεις μια γκόμενα σε ένα μπαρ,
πως σε λένε; συχνάζεις εδώ; μπλα, μπλα, μπλα,
με τα πολλά,
- πάμε σπίτι σου να σου κάνω ένα μαγικό;
τι μαγικό;
- θα σε πηδήξω και θα εξαφανιστώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
γνωρίζεις μια γκόμενα σε ένα μπαρ,
πως σε λένε; συχνάζεις εδώ; μπλα, μπλα, μπλα,
με τα πολλά,
- πάμε σπίτι σου να σου κάνω ένα μαγικό;
τι μαγικό;
- θα σε πηδήξω και θα εξαφανιστώ :P

Άμα κάτσει καμία με αυτό τότε ο γυναικείος πληθυσμός έχει σοβαρό πρόβλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορώ να σου πιάσω τα βυζιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Μπορώ να σου πιάσω τα βυζιά;
Δοκίμασέ το και...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε νομίζω μάλλον θα πάρω αυτό:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δοκίμασέ το και...

Και μαλακία ατάκα και έτυχε να την πει και σε κοπέλα που ξέρει μποξ..:look:
Πλακλιτθα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top