Ατάκες την ώρα του sex

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μου το έστειλαν σε e-mail και γέλασα πολύ και είπα να το βάλω εδώ :D

Οι πιο μισητές στους άντρες, γυναικείες ατάκες κατά την
διάρκεια του σεξ...


«Πιο βαθιά!» (έχω κι άλλο και στο κρύβω;)
«Μη σταματάς», επιτακτικά..(Πόσο να αντέξω ο χριστιανός,
άνθρωπος είμαι και εγώ, λύγισα)
«Όλοοοο!» (Δεν θέλω να σε πονέσω, βρε κουτό, γι' αυτό δεν το
ξεδιπλώνω!)
«?αχ, συνήλθα!» (Ωχ,θα αρχίσει να μιλάει πάλι!)
«Θέλω να σε ακούσω όταν τελειώσεις» (Μα, έχω τελειώσει ήδη,
γλυκιά μου!)
«Όχι, όχι τίποτα.. Απλώς με το μαγιό φαινόταν μεγαλύτερο» (Ήταν
που δεν είχα που να βάλω τα κοχύλια..)
Χαϊδευτικά τύπου : - «Γουγούτσο/ τερατουλίνι/
τζουτζούκι / πιτσικουλίνι» (Πόσο θα έπιανε αν την πούλαγα σε έναν
άραβα;)
«Δούλευέ το!» (θα μου κολλήσεις ένσημα όμως;)
«Κάρφωσε με!» (Γαμώτο, ξέχασα να φέρω και το πριτσινοπίστολο!)
«Τι θα κάνουμε μετά;» (Δεν ξέρω για σένα, εγώ λέω να περάσω μια
βόλτα από κανένα "κωλόμπαρο")
«Πρώτη φορά ένιωσα έτσι..»(Αν συνεχίσει να με δουλεύει, θα την
χτυπήσω!)
«Τα' κάνες και με άλλες αυτά;» (Όχι βέβαια, για σένα τα
φύλαγα!)
«Μ' ανατριχιάζεις» (Ξέχασα το παράθυρο του μπάνιου ανοιχτό.)
«Ναι, ναι, ναιαιαιαιαιαι, ?άαχ, ναι, ναι, αάχ, ναι, ναιαιαι,..»
(Να πάρω το τζιπ μαύρο ή άσπρο;)
«Τσούζει. Λες να' χω μύκητες;» (Τώρα έχω και εγώ..)
«Θέλω να βλέπω το πρόσωπο σου» (Πάλι δεν θα γυρίσει, γαμώτη
μου!)

Οι πιο μισητές στις γυναίκες, αντρικές ατάκες κατά την
διάρκεια του σεξ...

«Πες μου, πες μου, πες μου..» (Σπάω το κεφάλι μου, ρε γαμώτο,
αλλά τίποτα έξυπνο δεν μου' ρχεται.)
«Σ' αρέσει, μωρό μου, σ' αρέσει;» (Αν βάλεις γλώσσα μέσα και
σταματήσεις να με αποσπάς, μπορεί και να αποφασίσω.)
«Α, καλά το κάνεις!» (Μωρ' τι μας λες, μπράβο μου, τώρα μ'
έφτιαξες!)
«Τι σου κάνω;» (Ε, τι μου κάνεις, τίποτα στην πραγματικότητα,
αλλά μην το κάνουμε και θέμα.)
«Τι άντρας είμαι εγώ!» (Μα**κας.)
«Πως με θες;» (Ψιλοαβανταζέ, 30 μοίρες απόκλιση δεξιά, μια
μερίδα βιδωτό με μια ιδέα από πλαγιομετωπικό, στη συνέχεια θέλω
να τελειώσεις εκτός δωματίου και θα πάρω άλλη μια φέτα με ρίγανη,
ευχαριστώ.)
«Παρ' τα μωρή άρρωστη / κατσίκα κλπ»
(Να σου πω, σε ποια νομίζεις ότι μιλάς, με ήξερες και από χθες;)
«Πως στον χώνω!» (Υπάρχει θεός και βλέπει.)
«Θα σε σουβλίσω!» (Τι; Με απειλείς κιόλας;)
«Σιγά, παιδάκι μου, θα με φας!» (Ναι, έχω ένα πεινασμένο
πιράνχας ανάμεσα στα πόδια μου και είναι η ώρα ταΐσματος του.)
«Αργκδμπιαααχ» (Εγώ φταίω που σου δίνω σημασία και προσπαθώ να
βγάλω νόημα.)
«Θα στον βάλω μέχρι τ' αυτιά!» (Α, ωραία, γιατί είχαν βουλώσει από τα κενά αέρος.)
«Θα σου ξεσκίσω την μήτρα» (Θα σου κάνω μήνυση)
«?αααχ, με καις μωράκι μου» (Το έχω από ώρα στον θερμοθάλαμο και τώρα το έβαλα στους 250.)
«Mη σταματάς, μη σταματάς, μη σταματάς!» (Ναι, τώρα το θυμήθηκες να αργήσεις που είμαι εγώ από πάνω η ξεγοφιασμένη.)
«Ο φίφης μου έγινε πέτρα / σίδερο / γρανίτης / σχιστό-λίθος / σκυρόδεμα / πλάκα
Καρύστου / Πεντελικό / μω-σαικό κλπ» (Ταφόπετρα έγινε, αλλά θα μείνει μεταξύ μας.)
«Νιώσε το λοστάρι μου!» (Α, εσύ τα' χεις παίξει τελείως, αυτό ήταν, ΦΕΥΓΩ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
"Θέλω να τον φάω τώρα!" (Μπράβο μ@λάκα Βάλντερ τζάμπα γέμιζες το ψυγείο με εκλεκτά προϊόντα της μάνας γης. Η γκόμενα είναι σαρκοφαγο ζώο με έμφαση στα λουκάνικα με τις φλέβες!) :rofl: :hehe:

«Θέλω να σε ακούσω όταν τελειώσεις»

Αυτό ποτέ μου δε το κατάλαβα ρε κορίτσια γιατί το ζητάτε. Γ@μήσι θα κάνουμε ή χορωδία του Δήμου Αθηναίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
"Θέλω να τον φάω τώρα!" (Μπράβο μ@λάκα Βάλντερ τζάμπα γέμιζες το ψυγείο με εκλεκτά προϊόντα της μάνας γης. Η γκόμενα είναι σαρκοφαγο ζώο με έμφαση στα λουκάνικα με τις φλέβες!) :rofl: :hehe:

Αυτό ποτέ μου δε το κατάλαβα ρε κορίτσια γιατί το ζητάτε. Γ@μήσι θα κάνουμε ή χορωδία του Δήμου Αθηναίων;


vre παιδάκι μου δες το ως εξής... Αν εσύ κάνεις κριβώς τα ίδια αχ βαχ από την αρχή μέχρι το τέλος χωρίς καμιά αλλάγη, δεδομενου του σκουφακίου που δεν μας επιτρέπει να καταλαβουμε..εεεε...να μην ξέρουμε και να συνεχίζουμε να χτυπιόμαστε τζαμπα για 30 sec περίπου μέχρι να γινουν εμφανή τα σημάδια χαλάρωσης;;

(αν και η ατάκα είναι όντως ηλίθια συμφωνώ!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
1ον δεν φόραγα Bridgestone (= λάστιχο ή capote) στην προηγούμενη μου σχέση και έτσι τα ξεσυνήθισα. 8)

2ον Δεν είμαι μονότονος στην παραγωγή ήχων ηδονής. Το προιόν διατίθεται με ποικιλία ηχτικών εφέ :thumbsup:

3ον Οχι αλήθεια αξίζει να με δεις να τελειώνω! Όλα τα λεφτά είμαι! :rofl: :hehe: :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:

ΥΓ: Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Μη στριμώχνεστε!

ΥΓ2: ʼλλη αισχρή ατάκα "Μα που πας; Τι θα κάνεις εκει κάτω Μη είμαι χάλια" (Πήγα να δω αν έχει τρικυμία απ τα υγρά και επιστρέφω! Δε φτάνει που ΤΟΛΜΑΩ να κατέβω εκει κάτω, με κάνεις να μετανιώνω για το εγχειρημα πριν καν φτάσω! :mad: :mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1on....stin periptwsi aυτή η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά!!!!

2ον... Τώρα αφου το λες εσύ εγώ ποια είμαι να σε αμφισβητήσω;;; :bleh:

30ν...Ματάκιας δεν έχω κάνει ακόμα οποτε επειδη κωλύομαι αυτήν την περίοδο μπορώ παρακαλώ όταν ξαναβρεθώ διαθέσιμη να παρακάμψουμε την ουρά που θα έχει δημιουργηθεί;;;; :jumpy: :bleh: :rofl:

ΥΓ.2..Τωρα τι να πω...Ξανασηκώνει η επιστήμη τα χέρια ψηλά! :lol:

Αρχική Δημοσίευση από bunny:
[color=Purple
«Mη σταματάς, μη σταματάς, μη σταματάς!» (Ναι, τώρα το θυμήθηκες να αργήσεις που είμαι εγώ από πάνω η ξεγοφιασμένη.)
[/color]


Για αυτό δλδ εμείς τι να πούμε εεεεε;;;;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα, απιθανο bunny!!!! ψοφησα στο γελιο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
θα τα πιεις ολα μωρο μου? (με τον αναλογο ανεβασμενο τονο στην φωνη)

ε..τι επιλογες εχω?το 50 -50 παρακαλω!

τι σου κανω μανα μου?

που να δεις τι μου εκανε ο κολλητος σου χθες μωρο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
"Τοίχο, βάστα, γιατί θα σμπρώξω γερά" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
τι σου κανω μανα μου?

που να δεις τι μου εκανε ο κολλητος σου χθες μωρο μου!


:thumbsup: :thumbsup: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
τι σου κανω μανα μου?

που να δεις τι μου εκανε ο κολλητος σου χθες μωρο μου!

Όπως επίσης :
1) ΔΕΝ είμαι η μάνα σου
2) Αν δεν ξέρει ΕΣΥ τι μου κάνεις, τότε σωθήκαμε.


Άλλη ανόητη ατάκα είναι η εξής :
"Πάρτα μωρή άρρωστη"
(Αν θεωρείται αρρώστια που είμαι μαζί σου, να τα πάρω!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
τι σου κανω μανα μου?

που να δεις τι μου εκανε ο κολλητος σου χθες μωρο μου!
χαχααχχαχααχχαχαχαχχααχχα
φοβερό ...!!!! έχω πεθάνει στα γέλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλά υπάρχουν ακόμα άτομα που λένε στο σεξ "Τι σου κάνω μάνα μου"??? :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Καλά υπάρχουν ακόμα άτομα που λένε στο σεξ "Τι σου κάνω μάνα μου"??? :blink:

Εγω τραγουδάω τον ύμνο του Παναθηναικού!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εγω τραγουδάω τον ύμνο του Παναθηναικού!:D
και μέτα ξυπνάς? 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εγω τραγουδάω τον ύμνο του Παναθηναικού!:D

Καλά κάνει το παιδί τουλάχιστον είναι απο τις λίγες φορές που μπορείτε να χαρείτε κάτι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mahmut

Νεοφερμένος

Ο Mahmut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γλωσσολόγος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ατάκες όχι, αλλά ΠΟΛΥ ξύλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mahmut:
Ατάκες όχι, αλλά ΠΟΛΥ ξύλο.

Τρως 'η δίνεις; 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mahmut

Νεοφερμένος

Ο Mahmut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γλωσσολόγος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κυρίως δίνω, αλλά ότι κάτσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mahmut:
Κυρίως δίνω, αλλά ότι κάτσει :)

Εσύ είσαι καλόοοοοοοοοοοοος 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top