Αυνανισμός

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εχει ενα point αυτο που λεει η ariana αλλα οχι λογω εισοδου.
απλα τα γεννητικα οργανα του ανδρα ειναι εξω απο το σωμα και επομενως τα "ανακαλυπτει" πιο νωρις


Σ' αυτό ακριβώς αναφερόμουνα και αυτό ακριβώς εννοούσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinotubo

Νεοφερμένος

Η Οχι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Πολλοί έφηβοι θα έχουν κάποτε αυνανιστεί στη ζωή τους. Εγώ το κάνω σε σημείο υπερβολής (3-4 φορές τη μέρα, ή και περισσότερες) και καταλαβαίνω πως είναι πρόβλημα! Είναι αυτή η συνήθεια βλαβερή για την υγεία, το εγκέφαλο; Επηρεάζει αρνητικά τις επιδόσεις στο σχολείο ή την ικανότητα κάποιου να αντιλαμβάνεται και να μαθαίνει πράγματα/μαθήματα; Πώς μπορώ να την σταματήσω αυτή τη συνήθεια; Παρακαλώ γράψτε ό,τι ξέρετε.

Υ.Γ. Δεν θα έπρεπε σε καμία περίπτωση αυτό το thread να θεωρηθεί προσβλητικό ή κακοπροαίρετο! Εάν θεωρηθεί προσβλητικό από τους διαχειριστές ας το διαγράψουν αλλα ας δοθεί πρώτα μια απάντηση, είναι σοβαρό!:'(

χαλαρωσε! οτι προβλημα θα προξενησει στον οποιοδηποτε ειναι εκατο τις εκατο ψυχολογικο. δν επηρεαζει τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ρε παιδια ελεος μια χαρα φυσιολογικο ειναι μη λεμε και οτι θελουμε και το
παιζουμε "διαφορετικοι" με αλλο επιπεδο κουλτουρας...

για ολα υπαρχει χρονος...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
δεν ειναι, γιατι δεν το κανουν ολες
Ακριβώς.
Υπάρχουν άτομα που πραγματικά δεν το κάνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ειναι ξενερωτοι δηλαδη .... :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται απολύτως φυσικό πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
το πως σχετιζουν το αν ειναι ξενερωτος ή οχι δε μπορω να το καταλαβω.
εξαλλου υπαρχει πιθανοτητα καποιος να σταματησει να αυνανιζεται με το που αρχισει την πιο εντονη σεξουαλικη ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Για πλακα πρεπει να το ειπε το ξενερωτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
φυσικα για πλακα ρε ! coolarete λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ασφαλως , θα ηταν προσβλητικο για την νοημοσυνη σου να υποθεσουμε διαφορετικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Καλα ρε φιλε τερας εισαι :P
Εγω 1-2 φορες την ημερα αλλα εχω διαβασει καπου οτι η πολλη αυναυση προκαλει προβλημα στον εγκεφαλο. Τωρα το πολυ ποσο ειναι δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Καλα ρε φιλε τερας εισαι :P
Εγω 1-2 φορες την ημερα αλλα εχω διαβασει καπου οτι η πολλη αυναυση προκαλει προβλημα στον εγκεφαλο. Τωρα το πολυ ποσο ειναι δεν ξερω...
Θα το πω μία τελευταία φορά.....
Ο αυνανισμός κα συγκεκρίμενα στα αγόρια ΔΕΝ προκαλεί προβλήματα!
Δεν προκαλεί επίσης:
1)Τύφλωση
2)Μουγκαμάρα
3)Νοητική στέρηση
4)Κουλαμάρα
5)Κώφωση κτλ κτλ κτλ

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνίστε με τον οικογενειακό γιατρό σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλα ρε φιλε τερας εισαι :P
Εγω 1-2 φορες την ημερα αλλα εχω διαβασει καπου οτι η πολλη αυναυση προκαλει προβλημα στον εγκεφαλο. Τωρα το πολυ ποσο ειναι δεν ξερω...

Δεν ισχύουν. Τραβάτε ελεύθερα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Το μόνο που κάνει είναι να καίει εγκεφαλικα κύτταρα (λόγο της υπερβολικής έκκριση τεστοστερόνης ) .Τα οποία δεν ξανά δημιουργούνται .
Και μην πείτε πως δεν ισχύει . Σε φυσιολογικά είμαστε ok αλλα αμα τάκα-τάκα καθε μέρα δεν σας βλέπω καλά....... το πολύ το τάκα- τάκα κάνει το παιδί λαμακα . Οπότε για να μήν καταλήξεται homo ελαττώστε .Επίσης τα εγκεφαλΟυγκ γκου ουγκ γκα γκου μπα ουκ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
To ίδιο θα ίσχυε, με αυτή τη λογική, για το σεξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Πολλα ακουγονται αλλα τιποτα αποδεδειγμενο..
Εγω με 1-2 φορες τη μερα δλδ εχω προβλημα ? ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Φυσικά και όχι!
Είναι απολύτως φυσιολογικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ΤΗΝΧ ρε! Πες τα γτ και τι δεν εχω ακουσει οτι προκαλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top