Αυνανισμός

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Και δεν μου λες βρε φιλαράκο....Πες ότι έχεις καιρό να κάνεις σχέση (άρα και σεξ) και θέλεις ένα τρόπο να εκτονώσεις τις ορμές σου....τι κάνεις τότε;:P

πλεκεις?(:P)
ο αυνανισμος δεν σταματαει ποτε ρε παιδια. απο μικρα παιδακια μεχρι παπουδες ολοι την ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι !!!!!:)
Αυνανιζονται και οι γυναικες?????????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Φυσικά! Πλέον δεν είναι ταμπού και το λένε κιόλας! Δεν είμαι αντίυθετος φυσικά

Ίσως μερικές να μην το κάνουν γιατί φοβούνται να μη μολυνθούν... Δεν είναι άλλωστε τόσο εύκολο νομίζω όπως σε εμάς

Επίσης, διάβασα κάπου οτι ένα 5% των ανδρών δεν αυνανίζονται ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ενδιαφερων αν το κανουν και οι γυναικες!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
για μερικούς μάλιστα θεωρείται φετίχ...





(τι να πω... βίτσια είναι αυτά...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Επίσης, διάβασα κάπου οτι ένα 5% των ανδρών δεν αυνανίζονται ποτέ!
Κι ο άνθρωπος κατέβηκε από τον Άρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Το κάνουν και φυσικά το κάνουν και τα κοριτσάκια !!! Δεν έχουμε μόνο εμείς ορμές... Απλά εμείς τα αγοράκια έχουμε κάτι στάνταρ σκέψεις κατά τη διάρκεια του αυνανισμού. Δεν θα ήθελα να ξέρω τι σκέφτονται οι γυναίκες όταν το κάνουν... Black men ίσως ;;;;;;;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εγω θα ηθελα να ξερω τι σκεφτονται παντως!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Και αν η κοπέλα σου αυνανίζεται σκεπτόμενη κάποιον άλλον ;;;; Δεν σε ανησυχεί ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Μα για αυτο θελω να μαθω!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Θα σε πείραζε αν το μάθαινες αυτό, φίλε μου ;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Δεν θα ήθελα να ξέρω τι σκέφτονται οι γυναίκες όταν το κάνουν... Black men ίσως ;;;;;;;;; :P

Κακώς. :D Πώς θα ξέρεις μεθαύριο, τι θα σκέφτεται και η γυναίκα σου, όταν αυνανίζεται; :D:lol: Που να έβλεπες πως κάνουν οι φοιτητριούλες της Εστίας του Πανεπιστημίου, για τους black men φοιτητές των προγραμμάτων ανταλλαγής ERASMUS-SOCRATES. Αλλά μεταξύ μας και οι black men υστερούν, πυροσβεστικές μάνικες (ή και ολόκληρο τον κρουνό) θέλουν οι γυναίκες... :P:lol::lol:

Από την πρώην κοπέλα μου, που την είχα ρωτήσει, μου είχε πει ότι γενικά σκέφτονται όλη την ερωτική πράξη μαζί μας (ερωτικές φαντασιώσεις), όταν......Όσο για το "μαζί μας" εκεί έχω κάποιες αμφιβολίες...:D...Άβυσος η ψυχή της γυναίκας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Μαζί μας είναι το θέμα ;;;; :) Ή με όλο τον ελληνικό στρατό ;;; Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά κάπως αγχώθηκα τώρα !!! Γουστάρω η κοπέλα μου να τρίβει το γατάκι της μόνο και μόνο για μένα !!! Λέτε να σκέφτεται άλλον ;;; Δεν την έχω ρωτήσει ποτέ !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ρε σεις οσο και να τον εχεις εαν δεν εχεις διαρκεια (να αντεχεις καποιους γυρους) και εαν δεν ξερεις πως να χειριστεις το εργαλειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ετσι και το κανει για αλλον εκτος απο εμενα θα την βαλω κατω και !@#@#% τοσο που θα σου πω εγω αμα το ξανακανει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
...εδώ μέχρι και προσποιητούς οργασμούς έχουν οι γυναίκες...στην ελεύθερη φαντασίωση θα κολλήσουν; :D:lol:

(τυχαία υπάρχουν και οι δονητές, για ενισχυμένους αυνανισμούς;:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Το θέμα είναι να μην τους αφήνουμε περιθώριο... Κάθε μέρα αν γίνεται και σε διάφορα μέρη... Και τώρα που είναι καλοκαίρι και μέσα στη θάλασσα !!! Θα στείλω μνμ στη δικιά μου για να μου πει τι σκέφτεται !!!!! Ή θα εκτεθώ ;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
...εδώ μέχρι και προσποιητούς οργασμούς έχουν οι γυναίκες...στην ελεύθερη φαντασίωση θα κολλήσουν; :D:lol:

(τυχαία υπάρχουν και οι δονητές, για ενισχυμένους αυνανισμούς;:P)

εβλεπα ενα ντοκυμαντερ στο σκαι χθες βραδυ και ειχε ως θεμα τα σεξουαλικα βοηθηματα και την τεχνολογια στο σεξ και αναφερει την καρεκλα ικανοποιησης καποιου(δεν θυμαμαι)και βαζουν μια γυναικα να τη δοκιμασει και ειπε μετα τη δοκιμη οτι ειχε 50-60 οργασμους :!::wow::ee:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ίσως μερικές να μην το κάνουν γιατί φοβούνται να μη μολυνθούν... Δεν είναι άλλωστε τόσο εύκολο νομίζω όπως σε εμάς

Αυτό είναι ότι πιο κουφό έχω ακούσει ποτέ. :P

Μαζί μας είναι το θέμα ;;;; :) Ή με όλο τον ελληνικό στρατό ;;; Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά κάπως αγχώθηκα τώρα !!! Γουστάρω η κοπέλα μου να τρίβει το γατάκι της μόνο και μόνο για μένα !!! Λέτε να σκέφτεται άλλον ;;; Δεν την έχω ρωτήσει ποτέ !!! :P

Κτητικότητες.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Αυτό είναι ότι πιο κουφό έχω ακούσει ποτέ. :P



Κτητικότητες.:xixi:
Γιατί κτητικότητες δηλαδή ;;; Δεν κατάλαβα, κακό είναι ;;; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top