Αυνανισμός

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Μιστερ Φουσεκης, θαρρω πως υπερβαλλεις.
Η πως απλα το βιωσες εσυ ετσι ξερωγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εκπλήσομαι με την άγνοιά σας. Ξέρετε πως υπάρχουν παιδιά που πιστεύουν ακόμη στον Θεό? Κατακρίνοντας τις απόψεις της θρησκείας της οποίας ακολουθούν τα κάνετε να νιώθουν άσχημα και συνεπώς είναι σα να τους προσυλητίζετε στην αθεΐα. Θα πρέπει να μάθετε να είστε πιο ανεκτικοί.
Φιλικά το λέω πάντα, γιατί σε κανέναν δεν αρέσει να κοροϊδεύουμε τα πιστεύω του.

Το σεξ αμαρτία? Εγώ ήξερα πως είναι ευλογία την τελευταία φορά που το κοίταξα. Ναι, πριν τον γάμο είναι αμαρτία, μες τον γάμο είναι ευλογία.
Επίσης, ο αυνανισμός σε οδηγεί στον υλιστικό τρόπο ζωής. Ναι, να εξερευνείς το σώμα σου, ό,τι θες κάνε. Αλλά να το επιβάλλεις ή να το παρουσιάζεις ως κάτι φυσιολογικό, επειδή μέσα σου το απεχθάνεσαι, λέγεται προσυλητισμός. Και φόβος.
Βλέπεις, αν λες παντού πως ο αυνανισμός δεν είναι κακός και σε πιστέψουν κι άλλοι, τότε δεν θα σε ενοχλεί που θα το κάνεις. Χμ, ανασφάλειες...

Thank you, ladies.
Mήπως εσύ έχεις ανασφάλειες; Λέω εγώ τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Φουσεκης παιζει ρολο και με ποιο χερι τραβας μαλα*ια?Υπαρχει συγκεκριμενο εδαφιο στα αγια κειμενα που να λεει κατι για αυτο?Γιατι σκεφτομαι να αλλαξω ετσι να δω αμα τα καταφερνω και με το αλλο,αλλα φοβαμαι την νεμεση..
Tωρα το "σεξ μετα το γαμο" ασχολιαστο...να το παω και λιγο χιομουριστικα,αν δηλαδη καποιος δε παντρευτει(δε του κατσει ρε παιδι μου η ευκαιρεια η δε το κανει για αλλο λογο)δε θα πη*ηξει ποτε?

Φανταζομαι επισης οτι καποιοι παπαδες τα παιδακια που πη*ανε οπως εχουμε ακουσει κατα καιρους τα παντρευονται πρωτα.

(Σκατα σε κατι τετοιες μεσαιωνικες αντιληψεις.Σκατα εκ μερους μου βεβαια,αν υπαρχει καποιος που τα πιστευει,τα βρισκει σωστα και τα τηρει good for him)


:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Για κάτι τέτοια πρέπει να μπει το κωλομάθημα της Σεξουαλικής Αγωγής, έλεος.
Όπως το αίμα, ο ιδρώτας, τα σάλια, τα ούρα και ΚΑΘΕ άλλο μέρος του ανθρώπινου σώματος τείνει να αναγεννάται και ν'αποκαθίσταται, έτσι και το σπέρμα.
Ναι, 5 λεπτά μετά τον αυνανισμό ή το σεξ δεν υπάρχει ούτε για δείγμα απόθεμα. Δεν χρειάζεται, όμως, πάνω από 30 ώρες για να επανέλθει στα φυσιολογικά επίπεδα. Φυσικά αν σκοπεύεις ν'αφήσεις μια γυναίκα έγκυο, δεν θα τον παίξεις 8 φορές την προηγούμενη μέρα.
νομιζεις!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
νομιζεις!!!!:D
+1 εξαρταται απο το ατομο νομιζω.
Δεν ξερω για 5λεπτο βασικα, αλλα μετα απο 10λεπτο υπαρχει σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Ε, σύμφωνα με τον Χριστιανισμό έτσι είναι. Τι να γίνει...αφού δεν τον θες, μην τον ακολουθήσεις. Τα-ντα!
Ναι, ξέρουμε όλοι οι παπάδες τι καλόπαιδα είναι...αποδεικνύει πως δεν υπάρχει Θεός (σε άλλο topic αυτό)? Αν θες παράδειγμα Χριστιανού πάρε τον Βασίλειο τον Μέγα, τον Γέροντα Παΐσσιο, τον Ιησού...μην κοιτάς του παπάδες.

Ναι, είμαι ανασφαλής. Αλήθεια είναι, γιατί μεγαλώνω σε έναν κόσμο όπου υπάρχουν άνθρωποι που δεν σέβονται αυτό που πιστεύεις. Που συνεχίζουν να το κοροϊδεύουν.

Ναι, ρε! Μπορεί να θέλω να είμαι σκοταδιστής, ρε... Δεν έχω πρόβλημα αν αυνανίζεται ο άλλος και δεν τον χλευάζω, κι έτσι κι αυτός οφείλει να μην κάνει το ίδιο και για τον σκοταδισμό μου. Ακόμα κι αν η θρησκεία μου είναι το FSM.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κι εσύ ρε φίλε που ξέρεις ότι ο Βασίλειος, ο Παίσιος κι ο Jesus δεν τον παίζανε; Μαζί στο κρεβάτι σε παίρνανε; Έλα Χριστέ και Παναγία...
Απλά, φίλε μου, αυτό που κάνεις λέγεται θρησκευτική κακοποίηση. Κοίτα να σέβεσαι αλλιώς τον ανθρωπισμό της θρησκείας σου (και δικής μου, όπως και να χει) κι από κει και πέρα αν κάνεις σόλο καριέρα ή το κάνεις πριν το γάμο, ο Μεγάλος θα το παραβλέψει. Άλλωστε όσοι δεν πιστεύουν, λογικό να μην ενδιαφέρονται για όσα νομίζεις. Εγώ όμως που πιστεύω στη συγκεκριμένη θρησκεία δεν σκοπεύω να επιτρέψω στον καθένα να τη μολύνει με αυτό που έχει στο κεφαλάκι του.
Θέτεις το θέμα ότι ορισμένοι διαβάλλουν τους θρήσκους για να νομιμοποιήσουν τα χαίρια τους. Αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση μάλλον εσύ (και οποιοσδήποτε άλλος) είσαι που βάζεις μέσα στο θρησκευτικό μου δόγμα τις δικές σου ιδεοληψίες.
Εγώ φίλε μου δεν πιστεύω στο Ισλάμ. Πιστεύω στο Χριστό και γι'αυτό είμαι ελεύθερος να κάνω τη ζωή μου κι από τη στιγμή που δεν βλάπτω εκ δόλου κανέναν, δεν πρόκειται να μου αφαιρεθεί το δικαίωμα της πίστης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Δεν το ξέρω, το πιστεύω. Αν ο Θεός ήταν γεγονός και όχι πίστη θα Τον αποδεχόντουσαν όλοι. Και θα ήμουν και Άγιος.
Όχι, ποτέ δεν πρόκειται να σου το πάρει κανείς το δικαίωμα της πίστης. Κι έγω είχα πολλές απόψεις διαφορετικές από τον τυπικό Χριστιανισμό στην αρχή. Και τώρα. Και ίσως πάντα θα έχω, δεν το γνωρίζω. Το τι είναι κακό το αποφάσισα μόνος μου, αφού πρώτα μου μπήκε η ιδέα από τον Χριστιανισμό.

Okay, είσαι Χριστιανός αιρετικός προς την Βίβλο δηλαδή? Απαγορεύει τον αυνανισμό και το σεξ πριν τον γάμο, ξέρεις. Λες ο Θεός να άφησε να γραφεί ένα ψέμα?
Εντάξει, καλύτερα να παραδεχτώ πως είμαι αμαρτωλός, παρά να φτιάχνω δικιά μου θρησκεία...

Για ποιό δόγμα λες? Το Ορθόδοξο? Το μόνο κοινό που έχουν οι Χριστιανοί είναι ότι πιστεύουν πως ο Ιησούς είναι ο Υιός του Θεού-Δημιουργού μας. Από εκεί και μετά όλοι τους διαφέρουν.

Υ/Γ: Μιας κι είσαι Χριστιανός, να περιμένω βοήθεια σε κάνα topic για θρησκευτικά debates? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Την πίστη μου δεν την θέλω σε χαρτιά, λυπάμαι. Για μένα υπάρχει ο Θεός κι αυτό ειν'ολο. Δεν απορρίπτω τη Βϊβλο, αλλά για μένα παραμένει η αρχέτυπη Ιστορία των Εβραίων, δε με κάνει λιγότερο ή περισσότερο χριστιανό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Η συζητηση αρχιζει να μυριζει Λιακοπουλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Okay, miv. Μεγάλη ιστορία, τα λέμε αλλού.

Τουλάχιστον άμα αρχίσουμε να λέμε μ@λ@κίες θα μείνουμε on-topic...lulz. ;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Η συζητηση αρχιζει να μυριζει Λιακοπουλο.

Αν σου πω ότι μου πέρασε από το μυαλό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zyp

Νεοφερμένος

Ο zyp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι:
Κατά την εκσπερμάτωση υπάρχει πρόβλημα στειρότητας; :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κατά την εκσπερμάτωση τι ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ξερωγω, θα του χει πει κανεις οτι φευγουν ολα τα σπερματοζωαρια που εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
θα το στυβει μαλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι για αυτό πρέπει να κάνουμε προσεκτική χρήση. Μπορείς να εκσπερματώσεις 2 το πολύ 3 φορές στην ζωή σου. Θα το κρατήσεις για ειδικές περιστάσεις. 1 όταν κάνεις το 1ο σου παιδί και 2 όταν κάνεις το δεύτερο. Άμα θες να κάνεις και τρίτο πας και στο ξαναγεμίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ρε Βαλια, παρελειψες τις ονειρωξεις.
Το σωστο ειναι να το βουλωσει με μια ειδικη μικροσκοπικη ταπα, μεχρι να χρειαστει να κανει παιδια.
Τοτε ολο το σπερμα 10 ετων και βαλε θα βγει ολο μαζι, και θα κανεις τριδυμα.
Ετσι δε θα χρειαζεσαι κι αλλο σπερμα για αναπαραγωγη. Συνπως, θα κανεις σεκς οσο γουσταρεις, χωρις να ανησυχεις για την "αποθηκη" σου.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τριδυμα; εδω αλλοι κανουν οκταδυμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι:
Κατά την εκσπερμάτωση υπάρχει πρόβλημα στειρότητας; :S

Ναι, πέρα απο συγκεκριμένες περιπτώσεις τα σπερματοζωάρια που εκσπερματώνεις καθίστανται άχρηστα.

Πλάκα κάνουμε ε.

Όχι δεν έχεις κανένα πρόβλημα, όπως επίσης και δεν τυφλώνει. Μην ακούς οτι μπούρδες λέει ο καθένας.
-----------------------------------------
Τριδυμα; εδω αλλοι κανουν οκταδυμα!

Δεν αναφερόμαστε στις ώρες που περιμένεις έξω απο το instance για να αρχίσει το raid. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top