Αυνανισμός

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
γενικα ποιο ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Η ειρωνεια απο μερικους και το οτι δεν μπορουν να δεχτουν μια αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αυτη ειναι μια επικοδομιτικη συζητηση σε ενα σχολικο forum.

























































Η μηπως οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Μα να σας πω και κατι ακομα??? Τουλαχιστον αυτο παρατηρω σε μενα... Οι γυναικες δεν εχουν τοσο την αναγκη οσο οι αντρες.... Εσας ΠΡΕΠΕΙ να βγει απο μεσα σας ''γαλατακι'',εμεις δεν εχουμε κατι να βγαλουμε...Αρα....

Όπως λέει και ο Πανούσης, "...μα που να βρούμε γάλα τέτοια ώρα;".

Εγώ πάντως δε νοιώθω κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ πάντως νομίζω πως σήμερα βράδυ έπαθα ονείρωξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Εγώ πάντως νομίζω πως σήμερα βράδυ έπαθα ονείρωξη.

και εγω παθαινα στην αρχη οταν δεν τραβαγα
η μ@λ@κι@ της ολης υποθεσης ηταν οτι ξυπναγα μες στη νυχτα λερωμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
και εγω παθαινα στην αρχη οταν δεν τραβαγα
η μ@λ@κι@ της ολης υποθεσης ηταν οτι ξυπναγα μες στη νυχτα λερωμενος

Μόνο του έγινε! Ίσα-ίσα που δεν ονειρεύτηκα ή σκέφτηκα κάτι "προκλητικό"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μόνο του έγινε! Ίσα-ίσα που δεν ονειρεύτηκα ή σκέφτηκα κάτι "προκλητικό"...

G'luck,αμα αρχισε η ονειρωξη σε σενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
δεν θυμομαστε τι βλεπουμε στα ονειρα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι ότι είδα ένα τρομακτικό όνειρο και ξύπνησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι ότι είδα ένα τρομακτικό όνειρο και ξύπνησα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
καθε αλλο απο τρομακτικα ειναι τα ονειρα που δημιουργει το υποσεινηδητο σου για να εξσπερματισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Γι αυτό το βρήκα παράξενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Γι αυτό το βρήκα παράξενο.

Δεν ειναι παραξενο,απλα η φυσικη αντιδραση του οργανισμου στην συσσωρευση σπερματος.Τι κι αν το ονειρο οπως εσυ θυμασαι δεν ηταν τετοιου ειδους,μπορει και να μην το θυμασαι κιολας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ειχες στιση λιγο πριν κοιμηθεις ή μηπως ειχες καιρο να αυνανιστεις ή κατι αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δεν ειναι παραξενο,απλα η φυσικη αντιδραση του οργανισμου στην συσσωρευση σπερματος.Τι κι αν το ονειρο οπως εσυ θυμασαι δεν ηταν τετοιου ειδους,μπορει και να μην το θυμασαι κιολας;)

Το συγκεκριμένο το θυμάμαι, είχε τρομάξει η αδερφή μου επειδή άκουγε μια φωνή έξω από το παράθυρό της το βράδυ και πέθανε. Μετά είμαι εγώ μόνος μου στο δωμάτιό μου τα μεσάνυχτα κι ακούω κι εγώ μια φωνή να μουγκρίζει από το παράθυρο στο τέρμα του διαδρόμου και μετά μια διαπεραστική στριγκλιά που με ξύπνησε. Είχε ανατριχιάσει όλο μου το σώμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο το θυμάμαι, είχε τρομάξει η αδερφή μου επειδή άκουγε μια φωνή έξω από το παράθυρό της το βράδυ και πέθανε. Μετά είμαι εγώ μόνος μου στο δωμάτιό μου τα μεσάνυχτα κι ακούω κι εγώ μια φωνή να μουγκρίζει από το παράθυρο στο τέρμα του διαδρόμου και μετά μια διαπεραστική στριγκλιά που με ξύπνησε. Είχε ανατριχιάσει όλο μου το σώμα. :P


Ο Χριστός και η Παναγία. Και φτιάχτηκες με αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
εγω στις διακοπες ειχα δει τον σαβοπουλο με την κανελη σε ενα φορτηγο στην καροτσα και ειχα ονειρωξη:P. θελω να πιστευω οτι τα ονειρα δεν εχουν σχεση με την ονειρωξη γιατι αλλιως εχουμε προβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ο Χριστός και η Παναγία. Και φτιάχτηκες με αυτό;

Δεν φτιάχτηκα άνθρωπέ μου! Υποτίθεται ότι σου αρέσει όταν χύνεις. Εγώ μόνο που δεν ερεθίστηκα, ξαφνιάστηκα! Μόνο φόβο ένιωθα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Έω ακούσει ότι συμβαίνει όταν φοβάσαι αλλά δεν μπορώ να κρίνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top