Αυνανισμός

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Έω ακούσει ότι συμβαίνει όταν φοβάσαι αλλά δεν μπορώ να κρίνω:P
Εγω ξερω οτι οταν φοβασαι το πολυ-πολυ να κατουρηθεις πανω σου, οχι να εξπερματισεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγω ξερω οτι οταν φοβασαι το πολυ-πολυ να κατουρηθεις πανω σου, οχι να εξπερματισεις. :P
Εγώ έχω ακούσει για το ''σήκωμα'' όχι για την εξπερμάτιση.
Το ακούω λίγο παράξενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγώ έχω ακούσει για το ''σήκωμα'' όχι για την εξπερμάτιση.
Το ακούω λίγο παράξενο
Τι να σου πω, εμενα παντως δεν μου εχει συμβει οταν φοβαμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι ότι είδα ένα τρομακτικό όνειρο και ξύπνησα.


Mηπως γ@μ...σουνα με βρικόλακα;
-----------------------------------------
Ο Χριστός και η Παναγία. Και φτιάχτηκες με αυτό;

Ρωτα τον αντρα της Θωδη πως τα καταφερνει... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ενα φιλαράκι μου έχει ρεκορ... 15 φορές TIN IMERA (mia fora)... αλήθεια... δεν ξέρω αν υπάρχει καλύτερο... πανελλήνιο ρεκόρ πρέπει να έχει κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Μπα που καιρος για αυνανισμο. Με εχει φαει το σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Αυτο θα ηταν ονειρο ρε!!:D
:P


Ναι οχι με τον Edward, με τον αλλον που βρωμαει η ανασα του σκόρδο... :P
-----------------------------------------
Ενα φιλαράκι μου έχει ρεκορ... 15 φορές TIN IMERA (mia fora)... αλήθεια... δεν ξέρω αν υπάρχει καλύτερο... πανελλήνιο ρεκόρ πρέπει να έχει κάνει.


Ωπα ρε μεγάλε, μετα την 5η φορα τι εβγαζε; Fanda Verdia? Γιατι απ το αλλο λίγο δύσκολο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ναι οχι με τον Edward, με τον αλλον που βρωμαει η ανασα του σκόρδο... :P
-----------------------------------------



Ωπα ρε μεγάλε, μετα την 5η φορα τι εβγαζε; Fanda Verdia? Γιατι απ το αλλο λίγο δύσκολο...:D

Στον δικη μου φαντασια υπαρχουν μονο τελειοι βρικολακες που μυριζουν δροσερα και λουλουδατα.:P
Αχχχχ...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω δεν αυνανιζομαι γιατι δεν χρειαζσεται.κανο πολυυυυυυ σεχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εγω δεν αυνανιζομαι γιατι δεν χρειαζσεται.κανο πολυυυυυυ σεχ

συνεχισε ετσι.. αλλα να σ πω πρεπει να τα βρεις και με το μοναχικο γιατι φαντασου να αποκλειστεις σε κανα νησι... εμ εδω σε θελω....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
γιωτα, εντελως ακυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
γιωτα, εντελως ακυρο.

Παντού υπάρχει ένας άκυρος :P
Μην ξεχνάς είσαι στο θέμα των :whatever: άρα όλα επιτρέπονται (χωρίς παρεξήγηση Γιώτα:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Σε τι ηλικία αρχίσατε τη δουλειά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Σε τι ηλικία αρχίσατε τη δουλειά;

Νομίζω στα 18 είναι η νόμιμη βέβαια εαν δεν θες ένσημα τότε μπορείς και σε πιο μικρή ηλικία :P:P:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω αρχισα τελιωνοντασ το δημοτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πρώτη γυμνασίου εγώ.GTV :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
στην αρχη νομιζα οτι εκανα κατι κακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧ και γω το ιδιο.Νόμιζα ότι αν το μάθαινε κανεις θα με κλειναν σε κανα ίδρυμα ξερωγω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top