Αυνανισμός

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Εισαι σιγουρη πως μιλας για εκκριση τεστοστερονης και οχι εισαγωγη ?
ναι ναι εσυ μιλας για εισαγωγη μεσω διαφορων αναβολικων μαλλον,οχι εγω λεω για περιπτωσεις οπου αντι να εκκρινεται η φυσιολογικη ποσοστητα τεστοστερονης εκκρινεται παραπανω και υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις ειναι καθαρα ορμονικο θεμα,ε καλα και με την εισαγωγη το ιδιο θα ειναι(υποθετω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εγω βασικα ειμαι πρωταθλητης με δεκαετη πείρα και εχω σπασει ολα τα ρεκορ αριθμητικα ,ποιοτικα και ποσοτικα ολε λεμε.Αντε σας αναβαθμισα το topic με την παρουσια μου χοχοχοχχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel2455

Νεοφερμένος

Η xristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω παλι ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω...γιατι για τις γυναικες θεωρειται θεμα ταμπου ενω για τους αντρες ακριβως το αντιθετο???!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Για τον ιδιο λογο οταν ενας με ζωηρο ιστορικο σε σχεσεις θεωρειται αντρακλας και μια κοπελα τσουλ@.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel2455

Νεοφερμένος

Η xristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
νομιζω οτι κατι τετοιο ειναι τελειως ρατσιστικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.

dark angel2455

Νεοφερμένος

Η xristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγω βασικα ειμαι πρωταθλητης με δεκαετη πείρα και εχω σπασει ολα τα ρεκορ αριθμητικα ,ποιοτικα και ποσοτικα ολε λεμε.Αντε σας αναβαθμισα το topic με την παρουσια μου χοχοχοχχο

Άσε μας ρε...εδώ μεσήλικες με 50 χρόνια πείρα συνεχίζουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Στοίχημα ότι οι μίσες ψωνάρες εδώ μέσα σπάνια θα χαιρετάνε αγγούρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OldBen

Νεοφερμένος

Ο OldBen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μια γενικη ερωτιση κοριτσια και αν δεν γινομαι αδιακριτος, πωσο κατα μεσο ορο την εβδομαδα αυνανιζεστε στην ηλικια των 13-16 και 17-19 και ποτε ξεκιναει αυτο το κεφαλαιο, πρωτη φορα για εσας;;(παρακαλω απαντηστε με ειλικρινια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Στοίχημα ότι οι μίσες ψωνάρες εδώ μέσα σπάνια θα χαιρετάνε αγγούρια


κι οταν θα ψαχνουν για αγγουρια αυτα θα μαραθουν... :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Μια γενικη ερωτιση κοριτσια και αν δεν γινομαι αδιακριτος, πωσο κατα μεσο ορο την εβδομαδα αυνανιζεστε στην ηλικια των 13-16 και 17-19 και ποτε ξεκιναει αυτο το κεφαλαιο, πρωτη φορα για εσας;;(παρακαλω απαντηστε με ειλικρινια)
αχαχαχαχα και αυτο ηταν το πρωτο σου μνμ????
εγω δεν σου λεω ντλεπομαι:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
αχαχαχαχα και αυτο ηταν το πρωτο σου μνμ????
εγω δεν σου λεω ντλεπομαι:zilia:

Μπήκε φορτσάτος... :P Αμα ντρεπεσαι γιατι απάντησες... Προτιμας να σε κανουμε να νιωσεις ανετα και να τα ξερασεις ολα ε;; :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Μια γενικη ερωτιση κοριτσια και αν δεν γινομαι αδιακριτος, πωσο κατα μεσο ορο την εβδομαδα αυνανιζεστε στην ηλικια των 13-16 και 17-19 και ποτε ξεκιναει αυτο το κεφαλαιο, πρωτη φορα για εσας;;(παρακαλω απαντηστε με ειλικρινια)

η αληθεια ειναι οτι για μια κοπελα ειναι πολυ προσωπικη ερωτηση.Πιστευω παντως πως καλυτερα να μην απαντηθει για να αποφυγουμε και τυχον σεξουαλικα υπονοουμενα απο καποιους που ισως βρουν ευκαιρια με αφορμη τη φυση τ θεματος...Σιγουρα μπορουμε να βρουμε καποιο αρθρο επι του θεματος... =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
συμφωνω... καλυτερα ας ψαξουμε για ενα αρθρο απο επιστημονικη πηγη, παρα να απαντησουμε ετσι ωμα, γιατι παααααααρα πολλα αγορια σκεφτονται το "δαχτυλο"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Μπήκε φορτσάτος... :P Αμα ντρεπεσαι γιατι απάντησες... Προτιμας να σε κανουμε να νιωσεις ανετα και να τα ξερασεις ολα ε;; :P:D
το βρηκες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
συμφωνω... καλυτερα ας ψαξουμε για ενα αρθρο απο επιστημονικη πηγη, παρα να απαντησουμε ετσι ωμα, γιατι παααααααρα πολλα αγορια σκεφτονται το "δαχτυλο"...

το "δάχτυλο" δεν είναι ο αυνανισμός στις γυναίκες.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
συμφωνω... καλυτερα ας ψαξουμε για ενα αρθρο απο επιστημονικη πηγη, παρα να απαντησουμε ετσι ωμα, γιατι παααααααρα πολλα αγορια σκεφτονται το "δαχτυλο"...

οπως ειπε η αποπανω, οι γυναικες αυνανιζονται, κυριως, χωρις να υπαρχει διείσδυση.

τις πολλες τσοντες κοψτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kvgreco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.
Πολύ..υγρό το θέμα.
Γλυστράει!:)
Πάντως άκουσα ότι όποιο αγόρι αυνανίζεται πολύ βγάζει στο κέντρο του χεριού μιά μεγάλη μαύρη τρίχα.
Καί πετάγεται και ο αφελής μαθητής από το τελευταίο θρανίο φωνάζοντας.
Σε μένα πάντως δεν φύτρωσε!!
Προδόθηκε ο απερίσκεπτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
μην τον παρεξηγειτε τον OldBen παιδια ! ειναι συμμαθητης και φιλος μου. δεν ειναι κακο παιδι:P απλως ειναι λιγακι αποτομος και χαζουλης βλεπετε :P :lol:

ΟldBen μη με παρεξηγας :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top