Αυνανισμός

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Είναι δηλαδή απολύτως φυσιολογικό στην ηλικία 12-14;

αν ειναι η φυση του τετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Είναι δηλαδή απολύτως φυσιολογικό στην ηλικία 12-14;

Για να μπορείς να το κάνεις ναι είναι φυσιολογικό και από μικρότερες ηλικίες άρχισαν κάποιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
"Ο Αυνανισμός δεν είναι μαλακία, είναι σεξουαλική ανεξαρτησία!":P

Αυτό το συνθημα έχει γράψει ιστορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Είναι δηλαδή απολύτως φυσιολογικό στην ηλικία 12-14;

Φυσικα, εσυ τι λες?:xixi:
Να αρχισουμε κατα τα πενηντα μας?:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω αυνανιζομαι σχεδον καθε μερα....ειναι προβλημα???????
Πληροφοριακα ρωταω, δεν ανησυχω....


Εδώ άλλοι το κάνουν 7 φορές τη μέρα κι εσύ ρωτάς για το σχεδόν καθε μέρα;:D
-----------------------------------------
Είναι δηλαδή απολύτως φυσιολογικό στην ηλικία 12-14;

Όχι απλα φυσιολογικό, αλλά οι περισσότεροι σ'αυτη την ηλικία αρχίζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Εγω αυνανιζομαι σχεδον καθε μερα....ειναι προβλημα???????
Πληροφοριακα ρωταω, δεν ανησυχω....
αγορι μου κανε τη δουλεια σου...μια χαρα ειναι...αλλοι το κανουν και 11 φορες τη μερα..:P
ο αυνανισμος επιστημονικα μπορει να ξενικησει απο πολυ μικρες ηλικιες...απο τα 8 μπορω να σας πω οπου τοτε βεβαια ειναι ασυνειδητος...
-----------------------------------------
Εδώ άλλοι το κάνουν 7 φορές τη μέρα κι εσύ ρωτάς για το σχεδόν καθε μέρα;:D
-----------------------------------------


Όχι απλα φυσιολογικό, αλλά οι περισσότεροι σ'αυτη την ηλικία αρχίζουν...
ναι οι περισσοτεροι οντως αρχιζουν την περιοδο 12-14...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εδώ άλλοι το κάνουν 7 φορές τη μέρα κι εσύ ρωτάς για το σχεδόν καθε μέρα;:D
-----------------------------------------


Όχι απλα φυσιολογικό, αλλά οι περισσότεροι σ'αυτη την ηλικία αρχίζουν...

Ποσες φορες?????? Δηλαδη δεν κανουν τιποτε αλλο...Ποτε διαβαζουν αυτοι?
λολ :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε καλά ρε παιδι μου, εκεί κολλάς εσύ; :D
Εντάξει, δεν χρειαζεται ν'αφιερώσει κανεις καναν αιώνα για να τραβήξει 7 φορές, δεν είναι και σεξ πια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,825 μηνύματα.
αγορι μου κανε τη δουλεια σου...μια χαρα ειναι...αλλοι το κανουν και 11 φορες τη μερα..:P

ρε Θανάση, 11 φορές την ημέρα; :P δεν ματώνουν;:P :D:lol::lol::lol:
θα μου πεις καίνε και θερμίδες διότι κάνουν καύσεις...:D:lol: στο τέλος της 11ης φοράς, ήθελα να ξέρω τι βγάζουν :D:lol:


φιλοκαλούμεν μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μαλακίας...:D


βουρ στον πατσά...:D
Συνεχίστε τον αυνανισμό και μην ακούτε συντηρητικοφανείς-σοβαροφανείς απόψεις από συντηρητικοφανείς-σοβαροφανείς ανθρώπους. Όλος ο κόσμος (6 δις εκατομμύρια) του πλανήτη αυνανίζεται, ανεξαρτήτως ηλικίας, ανεξαρτήτως φύλου, ανεξαρτήτως θρησκείας, πεποιθήσεων, αντιλήψεων, ηθικών στερεοτύπων...κτλ. :D

Φανταστείτε τι εξαγωγές γίνονται σε υγρά από 6 δις εκατομμύρια γεννητικά όργανα...:D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
εγω παιδια , βασικα δεν εχω αναυνισμο παντα τωρα τελευταια ειδικα δεν ξερω γιατι δηλ.1 φορα την εβδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
εγω παιδια , βασικα δεν εχω αναυνισμο παντα τωρα τελευταια ειδικα δεν ξερω γιατι δηλ.1 φορα την εβδομαδα


Αυτό είναι που λένε "...ή το΄χεις ή δεν το 'χεις...":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
στην θεση σου θα ανησυχουσα...... μια την ηνερα ειναι καλη,προφυλασει τον προστατη σου απο τον καρκινο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Βασικά ως αθώο και απονήρευτο παιδί (:P) δεν έχω καταλάβει ακόμα τί είναι ο αυνανισμός. Οκ, έχω υποψιαστεί περι τίνους πρόκειται αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς. Δεν την είχα ξανακούσε ποτέ αυτή την έννοια (μέχρι που ήρθα εδώ).



Ξέρω, ξέρω. Πλααααατς:ntomata::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ρε Θανάση, 11 φορές την ημέρα; :P δεν ματώνουν;:P :D:lol::lol::lol:
θα μου πεις καίνε και θερμίδες διότι κάνουν καύσεις...:D:lol: στο τέλος της 11ης φοράς, ήθελα να ξέρω τι βγάζουν :D:lol:


φιλοκαλούμεν μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μαλακίας...:D


βουρ στον πατσά...:D
Συνεχίστε τον αυνανισμό και μην ακούτε συντηρητικοφανείς-σοβαροφανείς απόψεις από συντηρητικοφανείς-σοβαροφανείς ανθρώπους. Όλος ο κόσμος (6 δις εκατομμύρια) του πλανήτη αυνανίζεται, ανεξαρτήτως ηλικίας, ανεξαρτήτως φύλου, ανεξαρτήτως θρησκείας, πεποιθήσεων, αντιλήψεων, ηθικών στερεοτύπων...κτλ. :D

Φανταστείτε τι εξαγωγές γίνονται σε υγρά από 6 δις εκατομμύρια γεννητικά όργανα...:D :lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νερο βγαζουν ρε:P αν και δεν μιλουσα για μενα...:who::P
οπατις και Θουκυδιδη ερ?:P
-----------------------------------------
Βασικά ως αθώο και απονήρευτο παιδί (:P) δεν έχω καταλάβει ακόμα τί είναι ο αυνανισμός. Οκ, έχω υποψιαστεί περι τίνους πρόκειται αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς. Δεν την είχα ξανακούσε ποτέ αυτή την έννοια (μέχρι που ήρθα εδώ).



Ξέρω, ξέρω. Πλααααατς:ntomata::P
η ανοιξε κανα λεξικο η ακου αυτο εδω.. ειναι η διεργεση και η ικανοποιηση του σεξουαλικου ενστικτου με τεχνητο τροπο... σαν να κανεις σεξ μονος σου.. και δεν εχει τιποτα το πονηρο αυτο... ειναι αυτο που λενε για τα αγορακια οτι "το παιζουν" η για τα κοριτσια "το ξυνουν"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Παλινδρομική κίνηση ισχύος επί καθέτου άξονος βαίνουσα συνεχώς αυξανομένης εντάσεως και εκπέμπουσα υδάτινα βλήματα επί φανταστικού στόχου.....

Πιαδια αγορια και κοριτσια.....καντε το αφοβα...φυσικα και καποιες κοπελες αποδω το κανουν ειμαι σιγουρος διλαδι αλλα φυσικα δε μπαινουν στο κοπο να το αναφερουν.....καντε το αφοβα...μην ακουτε αυτα που λενε οι παππουδες και σκεφτεστε διαφορα....απτον homo sapiens μεχρι τωρα γινεται σε ολο τον κοσμο.....

ναρχισετε να ανησυχειται αν ωλεπετε καλουσ στα χερια...και τα δαχτυλα.... :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
στην θεση σου θα ανησυχουσα...... μια την ηνερα ειναι καλη,προφυλασει τον προστατη σου απο τον καρκινο...

potatoes, ο αυνανισμός ΔΕΝ είναι κάτι το φυσικό αλλά τεχνητό, φυσικό είναι το sex και η ονείρωξη. Ο αυνανισμός είναι απλά ένα υποκατάστατο όταν το άτομο έχει αυξημένες ορμές. Ίσως κάτι παίζει με την εξέλιξη, πάντως οι πρώτοι άνθρωποι δεν αυνανίζονταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πως ορίζεις το φυσικό; Και που ξέρεις τι έκαναν οι πρώτοι άνθρωποι; Επίσης, ποιοι είναι οι πρώτοι άνθρωποι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D3xt3r_th3_Tr3ck

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγώ έχω ακούσει πως όταν αυνανίζεστε, η ποσότητα που εκλύετε, μειώνετε απο τον συνολικό αριθμό "σπέρματος" και μετά απο χρόνια, αν φυσικά το κάνεις 4 φορές την ημέρα, δεν θα έχεις απόθεμα για να κάνεις "οικογένεια".

Αληθεύει:jumpy::jumpy:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top