Αυνανισμός

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,856 μηνύματα.
Εγώ έχω ακούσει πως όταν αυνανίζεστε, η ποσότητα που εκλύετε, μειώνετε απο τον συνολικό αριθμό "σπέρματος" και μετά απο χρόνια, αν φυσικά το κάνεις 4 φορές την ημέρα, δεν θα έχεις απόθεμα για να κάνεις "οικογένεια".

Αληθεύει:jumpy::jumpy:?

μόνο 4 φορές ή από 4 και άνω φορές; :lol::lol::lol::lol:

ρε έλεος πια με αυτές τις ερωτήσεις....:lol::lol:

αυνανιστείτε ελεύθερα μόνοι σας μέχρι να πέσετε ξεροί από την καύση...:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγώ έχω ακούσει πως όταν αυνανίζεστε, η ποσότητα που εκλύετε, μειώνετε απο τον συνολικό αριθμό "σπέρματος" και μετά απο χρόνια, αν φυσικά το κάνεις 4 φορές την ημέρα, δεν θα έχεις απόθεμα για να κάνεις "οικογένεια".

Αληθεύει:jumpy::jumpy:?

Οχι, το σπερμα ειναι σαν το σαλιο δημιουργειται συνεχεια. Στις γυναικες αντιθετως τα ωαρια ειναι σε συγκεκριμενη ποσοτητα γι'αυτο και σταματαει η περιοδος καποια στιγμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisGiannakis

Νεοφερμένος

Ο GiannisGiannakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πολλοί έφηβοι θα έχουν κάποτε αυνανιστεί στη ζωή τους. Εγώ το κάνω σε σημείο υπερβολής (3-4 φορές τη μέρα, ή και περισσότερες) και καταλαβαίνω πως είναι πρόβλημα! Είναι αυτή η συνήθεια βλαβερή για την υγεία, το εγκέφαλο; Επηρεάζει αρνητικά τις επιδόσεις στο σχολείο ή την ικανότητα κάποιου να αντιλαμβάνεται και να μαθαίνει πράγματα/μαθήματα; Πώς μπορώ να την σταματήσω αυτή τη συνήθεια; Παρακαλώ γράψτε ό,τι ξέρετε.

Υ.Γ. Δεν θα έπρεπε σε καμία περίπτωση αυτό το thread να θεωρηθεί προσβλητικό ή κακοπροαίρετο! Εάν θεωρηθεί προσβλητικό από τους διαχειριστές ας το διαγράψουν αλλα ας δοθεί πρώτα μια απάντηση, είναι σοβαρό!:'(

Ρε παιδί, 3-4 (και βάλε) φορές την ημέρα;;; Θα έχουν σφίξει τα ποντίκια σου εσένα! Το ρεκόρ να φανταστώ είναι διψήφιο νούμερο, ε; :D
Πάντως, κάνει πολύ καλό. Διάβασα σ' ένα βιβλίο ότι η μαλαπέρδα μας είναι ένας μυς. Κι όσο περισσότερο τον "γυμνάζεις", τόσο μεγαλώνει!!! :lol: λολ πλάκα κάνω. Σοβαρά τώρα. Δεν νιώθεις μια κούραση/νύστα μετά το τάκα-τάκα; E, αυτή η κούραση σίγουρα θα βγει και στο διάβασμα. Με ρέγουλα λοιπόν!

Edit: Ή κάνε τη δουλειά σου πριν κοιμηθείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Προσπαθήστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ωχου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Πάντως για 103 σελίδες καλά το κράτησαν, δε μπορείς να πεις :P
Εγώ έχω να ρωτήσω κάτι. Απλή απορία. Ισχύει το ότι η ευχαρίστηση στην ερωτική επαφή είναι πολλαπλάσια εκείνης του αυνανισμου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Κάνε σεξ να δεις.¨.:P

Πέρα απο την πλάκα προσωπικά για μένα το σεξ είναι πάντα καλύτερο απο τον αυνανισμό..αλλά εξαρτάται και απο την γυναίκα αυτό,αν σ'αρέσει τρελά ή οχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Κάνε σεξ να δεις.¨.:P

Πέρα απο την πλάκα προσωπικά για μένα το σεξ είναι πάντα καλύτερο απο τον αυνανισμό..αλλά εξαρτάται και απο την γυναίκα αυτό,αν σ'αρέσει τρελά ή οχι..

Ακριβώς,άλλη είναι η αίσθηση να φαντάζεσαι κάτι και άλλη να το έχεις μπροστά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Πάντως για 103 σελίδες καλά το κράτησαν, δε μπορείς να πεις :P
Εγώ έχω να ρωτήσω κάτι. Απλή απορία. Ισχύει το ότι η ευχαρίστηση στην ερωτική επαφή είναι πολλαπλάσια εκείνης του αυνανισμου;
ναι ρε... σωστο αυτο που ειπε και ο μαντ... αλλα σκεψου οτι ο αυνανισμος ειναι και μοναχικη συνηθως "ενασχοληση" ενω το σεξ περιλαμαβανει (τουλαχιστον) δυο ατομα!!εξαλλου τις περισσοτερες φορες ο ανθρωπος αυνανιζεται για να υποκαταστησει κατα καποιο τροπο την σεξουαλικη επαφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω αρχίσει να το βαριέμαι τρελά :p Χώρια που σε αποσπάει από τις άλλες ασχολίες σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:p Χώρια που σε αποσπάει από τις άλλες ασχολίες σου...
εεε.... αυτο ειναι αλλο θεμα...:fss:
ας μη πω τι εκανα για αυτο στη γ λυκειου...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abc(boy)

Νεοφερμένος

Ο abc(boy) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Από ότι ξέρω δεν προκαλεί κάτι από αυτά που ανέφερες. Relax and enjoy it!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άννυ

Νεοφερμένος

Η Άννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια γ αυτο π λεγατε οτι τα κοριτσια δν τ παραδεχονται ισχυει...κ εγω ειμαι κοριτσι και ναι τ κανω γτ ακριβως ειναι ακαγκη αλλα σκεφτειται οτι μπορει εδω να γινετε μια οριμη συζητηση αλλα αμα πας να πεις στο σχολειο σ πανω σε μια συζητηση οτι αυνανιζεσαι δν νομιζω ν σε παρουν κ πολυ στα σοβαρα γτ υπαρχει προκαταληψη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
παιδια γ αυτο π λεγατε οτι τα κοριτσια δν τ παραδεχονται ισχυει...κ εγω ειμαι κοριτσι και ναι τ κανω γτ ακριβως ειναι ακαγκη αλλα σκεφτειται οτι μπορει εδω να γινετε μια οριμη συζητηση αλλα αμα πας να πεις στο σχολειο σ πανω σε μια συζητηση οτι αυνανιζεσαι δν νομιζω ν σε παρουν κ πολυ στα σοβαρα γτ υπαρχει προκαταληψη....
ναι ειδικα στην επαρχια υπαρχει πολυ προκαταληψη... να το πεις στο σχολειο?? θα σε σταμπαρουν ασχημα τα αλλα κοριτσια.. αστο καλυτερα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogoulinos21

Νεοφερμένος

Ο gogoulinos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγω απο προσωπικη πειρα ξερω πως με το πολυ:jumpy: δημιουργειται προβλημα στους κοιλιακους..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ναι και έπειτα στους δικέφαλους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άννυ

Νεοφερμένος

Η Άννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ναι ειδικα στην επαρχια υπαρχει πολυ προκαταληψη... να το πεις στο σχολειο?? θα σε σταμπαρουν ασχημα τα αλλα κοριτσια.. αστο καλυτερα..:P
φυσικα κ δν λεω αυτο κ δν με νοιαζει ποιος θα με σταμπαρει...αν μεχρι εκει φτανει τ μυαλο τ ας τ κανει....κ δν αναφερομαι στα κοριτσια ακριβως γτ καμια δν τ παραδεχεται αλλα γ τ πως αντιμετωπιζεται τ αγορια στν ηληκια μ τετοια θεματα....οτι τα αγορια μπορουν ν τ κανουν αλλα εμεις ειμαστε ξερεις τι αν τ κανουμε....δν εχω κολλημα ν τ συζητησω αλλα καταλαβαινω γτ εχουν κολλημα οι υπολοιπες κοπελες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
το θεμα ειναι αν το κανεις να το ευχαριστιεσαι...και απορω με κατι παιδια εδω μεσα ρε σεις....ειδικα οι κοπελες...το αντιμετωπιζουν σαν κατι παραλογο(αν ειναι δυνατον εγω ποτε) και ανηκουστο.....ο αυνανισμος ειναι κατι το τελειως φυσιολογικο......το εκανε το ανθρωπινο ειδος απο την εποχη του homo erectus μεχρι και σημερα....το κανουν ολι...το εκαναν ολοι....οι παπουδες,οι γιαγιαδες,οι πατερες και οι μανες μας.....δεν ειναι κακο και αφυσικο...το αντιθετο μαλιστα....γιαυτο ξεκολατε επιτελους με τις προκαταληψεις και τις υπολοιπες απαρχαιομενες αντιληψεις και κομπλεξισμους με τα οποια σας μπολιαζουν τον εγκεφαλο ειδικα στην επαρχια..........
Οσο για τις κοπελες καλο θα ηταν να μη το παραδεχονται στα αγορια...για ευνοητους λογους...αν και σιγουρα τοχουν κανει....ασχετο που ολες τους το παιζουν δηθεν......
Πιστευω παντως πως μεσω της ανωνυμιας του ιντερνετ δεν υφισταται θεμα ντροπης....πειτε το....σαμπως θα βρεθουμε ποτε??

φιλικα και με αγαπη σε ολους.....και ολες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άννυ

Νεοφερμένος

Η Άννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Οσο για τις κοπελες καλο θα ηταν να μη το παραδεχονται στα αγορια...για ευνοητους λογους...αν και σιγουρα τοχουν κανει....ασχετο που ολες τους το παιζουν δηθεν......
αυτο ακριβως λεω κ εγω.....οτι γ αυτον τν λογο δν τ συζητανε οι κοπελες...ειναι αλλιως να τ συζητησεις μ αλλες κοπελες (φυσικα εχω γνωρισει κ κομπλεξικες με τς οποιες οταν πηγε να γινει μια τετοια συζητηση πηραν τν κλασσικη γκριματσα τ στυλ εγω δν καν τετοια πραγματα:P) κ αλλιως να τ συζητησεις με αγορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
(φυσικα εχω γνωρισει κ κομπλεξικες με τς οποιες οταν πηγε να γινει μια τετοια συζητηση πηραν τν κλασσικη γκριματσα τ στυλ εγω δν καν τετοια πραγματα:P)

το κλσααικο ρητο που λειι .....και απο πισω μπαινουν τρενα την ξερεις υποθετο.....κατι τετοιες τα αντιμετωπιζουν αυτα με τετοιο τροπο....

admin μη το διαγραφεις.....τοπα ευγενικα και για ξαγμενα μυαλα... φιλικα!:no1::D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top