Αυνανισμός

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ε κατσε βρε αδερφε εγω δεν ειμαι φοιτητης εχω και πανελληνιες
Οι φοιτητές α) έχουν ξεφύγει από την ηλικία που η καμπύλη παρουσιάζει ολικό μέγιστο και β) συνήθως έχουν περάσει σε ανώτερες μορφές αγώνα.
ειναι προτιμοτερο το καθαρο σεξ για μενα
Ποιο είναι το καθαρό sex και ποιο το ...βρώμικο?
οι κοπέλες δεν μας έχουν πει πόσες φορές τη μέρα αυνανίζονται..
Όσο και να περιμένεις δεν πρόκειται να σου πουν. Για τις γυναίκες το θέμα είναι ταμπού και δεν το συζητάνε ούτε μεταξύ τους. Μόνο στη σχέση τους και αν την αισθάνονται πολύ καλή, κάνουν τέτοιες εκμυστηρεύσεις.
Γιατι; Καθεστε τις μετρατε; Νταξει θα μου πεις στο περιπου, αλλα σιγα μην κραταμε και τεφτερι.Στο περιπου πεντε φορες την εβδομαδα; Δεν ξερω μου φαινεται τελειως περιεργο και δυσκολο να πω ετσι χυμα.
Για μέσο όρο προφανώς μιλάμε Χαρουλίνι μου. Να σου τα πω εγώ λίγο χύμα? Για τη solo εποχή (Γ γυμνασίου και Α λυκείου) ο μέσος όρος ήταν 3-4 ημερησίως. Ύστερα απέκτησα ...συνεργάτη και μετά πέρασα στα ανώτερα κλιμάκια. Πάντως, πάντοτε υπάρχουν οι στιγμές που όλοι (ακόμα και οι παντρεμένοι) καταφεύγουν στην ...πρώτη αγάπη τους και παντοτεινή:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Για τη solo εποχή (Γ γυμνασίου και Α λυκείου) ο μέσος όρος ήταν 3-4 ημερησίως.

O ορισμός του ξεπετσιάσματος.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εκλαψα με την Εικόνα! η πρώτη αγάπη κι η παντοτινή! :Ρ
Είναι η μόνη που δε θα σε προδωσει ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
Εκλαψα με την Εικόνα! η πρώτη αγάπη κι η παντοτινή! :Ρ
Είναι η μόνη που δε θα σε προδωσει ποτέ!

Μη το λες! Ξέρεις πόσος κόσμος την έχει βρει με αυτή την αγάπη ας παραδέχεται ότι κάνει ..τρωκτικό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ποιο είναι το καθαρό sex και ποιο το ...βρώμικο?


το καθαρο ειναι αυτο που ξερεις το αλλο κατεμε ειναι το σολο

ε παιδια τελειωσαν οι πανελληνιες οποτε ξεχναω και τις πεντε φορες που ελεγα παραπανω εχω οσο χρονο θελω

α και κατι ακομα απλα ρωτάω μηπως σας εχει τυχει να εκσπερματοσετε πως το λετε τελοσ παντων στο στεκι (εγω χυσετε το λεω παντος) στον υπνο σας?
απο περιεργια και μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
νομίζω ότι δεν είναι ωραίο να χτυπάει κάποιος μαλακίες, διότι μετά δεν μπορεί να κάνει κάποια δραστηριότητα..λόγω κούρασης :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
νομίζω ότι δεν είναι ωραίο να χτυπάει κάποιος μαλακίες, διότι μετά δεν μπορεί να κάνει κάποια δραστηριότητα..λόγω κούρασης :hmm:
κοιταξε αμα ειναι μια στα γρηγορα δεν νομιζω οτι θα εχεις και προβλημα στο κατω κατω σου ανεβαζει και την τεστοστερονη μην το ξεχνας αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
α και κατι ακομα απλα ρωτάω μηπως σας εχει τυχει να εκσπερματοσετε πως το λετε τελοσ παντων στο στεκι (εγω χυσετε το λεω παντος) στον υπνο σας?
απο περιεργια και μονο



Καλα ρε μεγάλε πλάκα μας κάνεις; :stupid:

Ονείρωξη λέγεται αυτό που λες και δεν υπάρχει άντρας που να μην του συμβαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλα ρε μεγάλε πλάκα μας κάνεις; :stupid:

Ονείρωξη λέγεται αυτό που λες και δεν υπάρχει άντρας που να μην του συμβαίνει.

Αν τραβάς συχνά δεν θα σου συμβεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμένα δε μου έχει συμβεί, να ανησυχώ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
α και κατι ακομα απλα ρωτάω μηπως σας εχει τυχει να εκσπερματοσετε πως το λετε τελοσ παντων στο στεκι (εγω χυσετε το λεω παντος) στον υπνο σας?
απο περιεργια και μονο
Προφανώς, τι μόνο εσύ?

νομίζω ότι δεν είναι ωραίο να χτυπάει κάποιος μαλακίες, διότι μετά δεν μπορεί να κάνει κάποια δραστηριότητα..λόγω κούρασης :hmm:
Εγώ μια χαρά είμαι, τικι τακα και μετά μπορώ να πάω να λύσω και διαφορικές αν θες.
Εε αμα χτυπάς 5 την ημέρα...
lol
Εμένα δε μου έχει συμβεί, να ανησυχώ; :P
Παράξενο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
και εγώ δεν έχω ονείρωξη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ονείρωξη λέγεται αυτό που λες και δεν υπάρχει άντρας που να μην του συμβαίνει.
Έχει να μου συμβεί από τη γυμνασιακή ηλικία όταν έβλεπα ΧΧΧΧΧ όνειρα.



Y.Γ. nPb : υπάρχει και για τα κορίτσια αντίστοιχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
Y.Γ. Γι' αυτό Dia αρκετές μαθήτριες έγλειφαν το στυλό τους την άλλη μέρα στην τάξη..;) :P Σκέψου τι είχε πάνω ο στυλός..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Παιδιά, πέρα από τις ονειρώξεις(δεν μπορώ να πω ότι μου συνέβη πολλές φορές), το καλοκαίρι ξυπνάω πάρα πολλές φορές και ο αλαντίν είναι με το κεφάλι στον ουρανό και προσεύεχεται.
Το παθαίνετε αυτό;Σε τι συχνότητα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
....ο αλαντίν είναι με το κεφάλι στον ουρανό και προσεύεχεται.Το παθαίνετε αυτό;Σε τι συχνότητα;
Εvery morning.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
νομίζω ότι το πρωί είναι φυσιολογικό να ξυπνάς με ερεθισμούς..λόγω αιμάτωσης του οργάνου αν δεν κάνω λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top