Αυνανισμός

μαρή claire

Νεοφερμένος

Η μαρή claire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εσυ κανεις μαρη?:redface::redface:

λες να το προτεινω χωρις να το εχω δοκιμασει βρε ανωνυμε...?μια μαρη claire μιλαει παντα εκ πειρας.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
σιγα το πραμα μωρ μαρ κλερ... εγω προσωπικα το θεωρω αστειο οταν αυνανιζεται μια γυναικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Εγώ έχω μια απορία και απευθύνομαι κυρίως στ'αγόρια.Ρε σεις,όταν κι αν αλλάξετε χέρι στον αυνανισμό,δεν έχετε μια ηθική ανησυχία επειδή ουσιαστικά κερατώσατε το άλλο σας χέρι; Επίσης,ξαναγυρνάτε στο άλλο χέρι ή ξεμυαλίζεστε με το "καινούριο"; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρή claire

Νεοφερμένος

Η μαρή claire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
σιγα το πραμα μωρ μαρ κλερ... εγω προσωπικα το θεωρω αστειο οταν αυνανιζεται μια γυναικα :P

νικο τεξμεξ παιζει να εισαι ο μονος αντρας αλάιβ που δεν σου αρεσει το θεαμα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Εγώ έχω μια απορία και απευθύνομαι κυρίως στ'αγόρια.Ρε σεις,όταν κι αν αλλάξετε χέρι στον αυνανισμό,δεν έχετε μια ηθική ανησυχία επειδή ουσιαστικά κερατώσατε το άλλο σας χέρι; Επίσης,ξαναγυρνάτε στο άλλο χέρι ή ξεμυαλίζεστε με το "καινούριο"; :/:


MIND=BLOWN :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
νικο τεξμεξ παιζει να εισαι ο μονος αντρας αλάιβ που δεν σου αρεσει το θεαμα...:hmm:
δεν ειπα ποτε οτι δε μαρεσει το θεαμα :whistle: απλα ειναι τα στερεοτυπα στο μυαλο και γι αυτο ειπα μου φαινεται αστειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ έχω μια απορία και απευθύνομαι κυρίως στ'αγόρια.Ρε σεις,όταν κι αν αλλάξετε χέρι στον αυνανισμό,δεν έχετε μια ηθική ανησυχία επειδή ουσιαστικά κερατώσατε το άλλο σας χέρι; Επίσης,ξαναγυρνάτε στο άλλο χέρι ή ξεμυαλίζεστε με το "καινούριο"; :/:

Εγώ πάντως δεν το έχω κερατώσει ακόμα το ένα χέρι μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mantalo

Νεοφερμένος

Ο τραπεζομάντηλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
είσαι πιστός εσύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Εγώ άλεξ είμαι παντρεμένος με το αριστερό και κάνω καμιά ξεπέτα με το δεξί.Είμαι πολυγαμικός,τι να κάνουμε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Εγώ άλεξ είμαι παντρεμένος με το αριστερό και κάνω καμιά ξεπέτα με το δεξί.Είμαι πολυγαμικός,τι να κάνουμε; :redface:

Εγώ με το δεξί και περιστασιακά, για δευτερόλεπτα μόνο, με το αριστερό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ούτε μένα με έχουν πιάσει :hehe:
Πάλι καλά, γιατί θα ήταν πολύ αμήχανη στιγμή νομίζω :P
Ξερω περιπτωση κοριτσου 13 χρονων (τοτε) που ηταν μονη στο σπιτι, πηγε στο κρεβατι των γονιων της, δεν εκλεισε ουτε την πορτα, γδυθηκε και επιδοθηκε στο ...αθλημα, μαζι με το αρκουδακι της! Οπως φανταζεστε, επεστρεψε εκτακτως η μητερα της και μπηκε στο δωματιο! Φυσικα το κοριτσι πηρε χρωμα κοκκινοπρασινοκιτρινομωβοπορτοκαλομπορντομπλε, την επιασαν κλαματα με λυγμους και σχεδον λυποθυμισε. Η μητερα της πηγε κοντα της, τη σκεπασε με το σεντονι, την αγκαλιασε, τη φιλησε, της χαϊδεψε τα μαλια και της ειπε: "Ηρεμησε κοριτσακι μου, δεν εκανες κατι κακο, φυσιολογικο ειναι, αλλα αλλη φορα να κλειδωνεις για να μην ερχομαστε σε δυσκολη θεση ουτε εσυ ουτε εγω". Δεν δοθηκε συνεχεια στο θεμα. (Σημαντικη λεπτομερεια: το επαγγελμα της μητερας του κοριτσιου ειναι γιατρος γυναικολογος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με τα κορίτσια είναι περίεργη φάση αν τις πιάσουν στα πράσα :P Αν και πιστεύω όλους μας έχουν καταλάβει καποια στιγμή μετά την “πράξη“ λόγω αναψοκοκκινισμού :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πάντως, όντως σου φεύγει το άγχος και τα νεύρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Με τα κορίτσια είναι περίεργη φάση αν τις πιάσουν στα πράσα :P Αν και πιστεύω όλους μας έχουν καταλάβει καποια στιγμή μετά την “πράξη“ λόγω αναψοκοκκινισμού :hehe:

ραβαω 3-4 φορες το καζανακι για να μην μεινει τπτ λες να το εχουν παρατηρησει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ραβαω 3-4 φορες το καζανακι για να μην μεινει τπτ λες να το εχουν παρατηρησει?:P
Μέσα στην τουαλέτα τα "πετάς" εσύ;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγώ με το δεξί και περιστασιακά, για δευτερόλεπτα μόνο, με το αριστερό.
Μπορειται να κανετε threesοme αν χρησιμοποιειτε συγχρονως και τα δυο χερια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ραβαω 3-4 φορες το καζανακι για να μην μεινει τπτ λες να το εχουν παρατηρησει?:P
Μια χαρά είσαι
Μέσα στην τουαλέτα τα "πετάς" εσύ;:hehe:

Τι να κάνει να τα καταπιεί; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Με τα κορίτσια είναι περίεργη φάση αν τις πιάσουν στα πράσα :P Αν και πιστεύω όλους μας έχουν καταλάβει καποια στιγμή μετά την “πράξη“ λόγω αναψοκοκκινισμού :hehe:


Γιατί με 'μας δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μέσα στην τουαλέτα τα "πετάς" εσύ;:hehe:

και που θες να τα πεταξω μωρε?:P:hmm:
δεν ειμαι ανωμαλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
και που θες να τα πεταξω μωρε?:P:hmm:
δεν ειμαι ανωμαλος :P
μηπως θες ομως να εισαι γα-μα-τος?
βάλτα σε φακελακι και κανε συλλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top